5 Los(e)/Seite
Op zachtboard geplakt affiche: Plaza de Toros, Torremolinos, Domingo 19 Julio 1970 -94,5 x 51,5 cm-
Op zachtboard geplakt affiche: Plaza de Toros, Torremolinos, Domingo 19 Julio 1970 -94,5 x 51,5 cm- ...[more]
Affiche: Le Nozze di Figaro, Mozart, Praag, jaren '60? -82 x 59 cm- ...[more]
Drie op linnen geplakte, oprolbare schoolplaten: menselijk skelet, -180 x 90, cm-, De huid, -115 x
Groot formaat oprolbare schoolkaart: 'Die Erschliessung Siberiens', Putzger Wandkarte -ca. 135 x 215
Groot formaat oprolbare schoolkaart: 'Die Erschliessung Siberiens', Putzger Wandkarte -ca. 135 x 215 cm, gebruikssporen- ...[more]
Op linnen gelakte gelithografeerde poster: Geldersche- Overijsselsche Maatschappij van Landbouw,
5 Los(e)/Seite