86 Los(e)/Seite
2e gehalte zilveren gesp en deel van gesp ...[more]
1e gehalte zilveren stijve armband en schakelarmband ...[more]
Dertien 1e en 2e gehalte zilveren ringen, drie gedecoreerd met emaille, vier gezet met zirkonia -
Dertien 1e en 2e gehalte zilveren ringen, drie gedecoreerd met emaille, vier gezet met zirkonia - ringmaten tussen 49 - 57 mm - ...[more]
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, dessertlepel, 18e eeuw, bloedkoralen staafjesketting aan
Zilveren sieraden, diverse gehaltes, dessertlepel, 18e eeuw, bloedkoralen staafjesketting aan ondedel slot, gitten kettingen, etc. ...[more]
Zilveren sieraden en voorwerpen: drie miniaturen -defecten- beugel, servet- en vingerdoekring,
Zilveren en onedele sieraden in juwelen kistje, diverse gehaltes ...[more]
Sieradendoos met sieraden, ringen, armbanden, broches, etc., grotendeels zilver ...[more]
Vakkendoosje gevuld met diverse 1e en 2e gehalte zilveren slotjes, schuifjes en oorstekers ...[more]
Zilveren sieraden en voorwerpen, diverse gehaltes, etc ...[more]
Diverse zilveren sieraden en horloge
Diverse zilveren sieraden en horloge ...[more]
Zilveren schakelketting in stijl van Georg Jensen ...[more]
Zilveren sieraden, diverse gehaltes
Zilveren sieraden, diverse gehaltes ...[more]
Opengewerkte 2e gehalte zilveren beursbeugel, tweede helft 19e eeuw en 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloge -defect- ...[more]
Twee 2e gehalte zilveren maliënbeursjes en beursbeugel, 19e/20e eeuw ...[more]
Zwart fluwelen tas aan 2e gehalte zilveren beugel met oud-Hollands decor, 1909, daarbij: tasje met
Gehaakt beursje aan 2e gehalte zilveren beugel met gravédecor, 1868 ...[more]
Zwarte fluwelen tas met 2e gehalte zilveren beugel en bewerkte binnenbeugel, meesterteken Dirk Hoep,
Zwarte fluwelen tas met 2e gehalte zilveren beugel en bewerkte binnenbeugel, meesterteken Dirk Hoep, Hoorn, 1791 ...[more]
Twee tot fotolijstjes vermaakte beursbeugels en glad ovaal lijstje ...[more]
Tot fotolijst vermaakte beursbeugel met gravédecor -voor foto van 8,5 x 8,5 cm- ...[more]
86 Los(e)/Seite