29 Los(e)/Seite
Rijkbewerkt bronzen inktstel met twee inktpotjes en brievenhouder, circa 1900 ...[more]
Bronzen vijzel met maskerons en fries, hierbij: een stamper, 19e eeuw ...[more]
Rood- en geelkoperen doofpot, paar messing tafelkandelaars, 19e eeuw, twee bronzen vijzels, twee
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst.,
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst., Manchester ...[more]
Messing wandbakje met liervormig decor ...[more]
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16 cm - ...[more]
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac,
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac, met houder om zegellak te verwarmen ...[more]
Paar tweearmige, gedeeltelijk vergulde en donker gepatineerde bronzen wandkandelaars met decor van
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…,
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…, Engeland, 18e eeuw -l. 39 en 54 cm- ...[more]
Koperen en messing melkbus
Koperen en messing melkbus ...[more]
Hamergeslagen koperen wandbord met stervormig motief, Amsterdamse School, gemonogrammeerd A.K. -
Twee bronzen vijzels met stampers, 18e/19e eeuw ...[more]
Tinnen schotel en tinnen dienblad, beiden gemerkt 18e eeuw ...[more]
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm-
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm- ...[more]
Paar tweearmige messing Amsterdamse kandelaren met schilddragende leeuw -h 34,5 cm- ...[more]
Twee ijzeren balansen, waarvan één met kogelvormig gewicht ...[more]
Paar rijkgedecoreerde vijfarmige vergulde messing tafelkandelaars, circa 1880 -H. 60 cm, defecten,
Bronzen Jugenstil brievenhouder, messing tabaksdoos en 1e gehalte zilveren luciferhouder, Birmingham, circa 1900 ...[more]
Messing spatscherm in Louis Quinze-stijl, haardstel en twee chenets ...[more]
Tinnen miniaturen van scheepjes, Artil Specials, Utrecht ...[more]
Divers koper en tin, komfoor, kandelaars, tafelbel, etc. ...[more]
Gewichtenblok met messing gewichten, messing gewichten, etc. ...[more]
Groot formaat koperen aker, wafelijzer, etc. ...[more]
Zes diverse bronzen beeldjes waaronder paard, eend adelaar en hert ...[more]
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc.,
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc., grotendeels 18e/19e eeuw ...[more]
Divers koper, chanouka, tulbandvorm, bakjes, pianokandelaars, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Divers koper en tin: gewichten, bel, lantaarn, theepotje, etc. ...[more]
Tinnen schalen, kannen, etc.
Tinnen schalen, kannen, etc. ...[more]
Circa 20 dakloodjes, Koenders in Neede, Enkhuizen, N.H. Kerk Strijen, etc. ...[more]
29 Los(e)/Seite