15 Los(e)/Seite
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken,
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken, 19e eeuw ...[more]
Doos gevuld met sigarenkistjes die alle gevuld zijn met gewichtjes, naamplaatjes etc. van de
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.)
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.) ...[more]
Nederlandse tinnen maten, van 1/2 deciliter t/m 1 liter ...[more]
Sikes Hydrometer (Blake London, sold by Simpkins Ltd.), in origineel houten doosje, met bijbehorend boekje met omrekentabellen ...[more]
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5 kilo, armen van balansjes, etc. ...[more]
Twee Nederlandse gewichtenblokken en Frans muntgewichtdoosje ...[more]
Decoratieve hoge vochtmaat van een decaliter, messing en koper, Nederlands ...[more]
Vier gewichten voor gouden sovereigns, toegevoegd twee bronzen maatjes, Engels, van een half Gill en
Vier gewichten voor gouden sovereigns, toegevoegd twee bronzen maatjes, Engels, van een half Gill en een 1/4 Gill ...[more]
Spaans muntgewichtdoosje en een precisiebalans, Engels, met grain weights ...[more]
Vier kleine opiumgewichtjes
Vier kleine opiumgewichtjes ...[more]
Turks veelvlaksgewicht van 1 ocha, aan ring ...[more]
Twee Nederlandse Schepels, van 20 Kop, met strijker, van de maker Kuijper uit Groningen ...[more]
Oud omrekenboekje, Engels, uitgever Frederick Warne & Co, daarbij: maatbeker (twee Nederlandsche
Oud omrekenboekje, Engels, uitgever Frederick Warne & Co, daarbij: maatbeker (twee Nederlandsche maatjes), geijkt ...[more]
Apothekersweegschaal, gemarkeerd 'Haagsche balansen en gewichten fabriek', met gewichtenblok
Apothekersweegschaal, gemarkeerd 'Haagsche balansen en gewichten fabriek', met gewichtenblok ...[more]
15 Los(e)/Seite