(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Schätzpreis

4783 Los(e)

  • 4783 Los(e)

Kris, Sumatra, met walvistand greep, rechte kling en verzilverde overschede - L. 43 cm, restauratie aan de greep - ...[more]

Kris, Madura, 9-luks, met naga en rijk pamor, schede missend, daarbij: diverse krisonderdelen, Gurkames en Noord-Afrikaanse kromdolk ...[more]

Bronzen handspiegel met greep in de vorm van een vrouwenfiguur -L. 25,5 cm-, India, 20e eeuw en messing object met decor van Boeddha ...[more]

  • 4783 Los(e)