(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Schätzpreis

4783 Los(e)

  • 4783 Los(e)

Taps toelopende 2e gehalte zilveren beker op ronde voet met kabelrand, meesterteken: I. Schalkwijk, Rotterdam, 1821 ...[more]

Opengewerkte 3e gehalte zilveren gesp met geciseleerd decor van een fabeldier, Verre Oosten, eerste helft 20e eeuw -7,5 x 7 cm- ...[more]

3e gehalte zilveren houder voor twee inktpotjes en dekseltjes met bloemknop, Duitsland, midden 19e eeuw -glazen inktpotjes ontbreken- ...[more]

3e gehalte zilveren sauskom met twee handvatten op gecontourneerde onderschotel en sauslepel, eerste kwart 20e eeuw (gewicht 544 gram) ...[more]

2e gehalte zilveren hengselmand met golvende rand, meesterteken: Wilkens & Söhne, Bremen, tweede helft 20e eeuw (gewicht 622 gram) ...[more]

  • 4783 Los(e)