(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Schätzpreis

4783 Los(e)

  • 4783 Los(e)

Los 2891

Bijoux

Bijoux ...[more]

Sieraden en byoux, diverse 19e eeuws, waaronder munthangers, broches en zakhorloge, daarbij: bijouxdoosje met onedele manchetknopen ...[more]

Tweestrengs cultivé parelcollier met roze parels aan 1e gehalte zilveren slot gezet met markasiet - defect, lengte 42 cm - ...[more]

Hamergeslagen 2e gehalte zilveren broche met cabochon geslepen bloedkoraal, meesterteken: Gebr. Baksteen, Rotterdam/Schiedam, ca.1925 ...[more]

  • 4783 Los(e)