(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Energieweg 7, MD IJsselstein, 3401, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0) 30 6063944

Schätzpreis

4783 Los(e)

  • 4783 Los(e)

Twaalf paar 1e en 2e gehalte zilveren oorsieraden, diverse gezet met edelstenen en mineralen, waaronder amethist, parelmoer en granaat ...[more]

Zes 1e en 2e gehalte zilveren hangers, één gezet met een grote, triangel geslepen rookkwarts, en één paar 1e gehalte zilveren oorclips ...[more]

2e gehalte zilveren brochette gezet met een ovaal geslepen amethist - 70 mm - , daarbij; zilveren hanger met een imitatieparel ...[more]

Zilveren sieraden, hoofdzakelijk broches, waaronder hamergeslagen -defecten-, daarbij: bladwijzer Zilverfabriek Voorschoten, Voorschoten ...[more]

Dertien 1e en 2e gehalte zilveren ringen, drie gedecoreerd met emaille, vier gezet met zirkonia - ringmaten tussen 49 - 57 mm - ...[more]

Zilveren sieraden, diverse gehaltes, dessertlepel, 18e eeuw, bloedkoralen staafjesketting aan ondedel slot, gitten kettingen, etc. ...[more]

Opengewerkte 2e gehalte zilveren beursbeugel, tweede helft 19e eeuw en 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloge -defect- ...[more]

2e gehalte zilveren hengselschaal met kabelvormig handvat op ovale voet, meesterteken: Wilkens, Duitsland, circa 1950`-gewicht 482 gram- ...[more]

  • 4783 Los(e)