79 Los(e)/Seite
Map met tekeningen, aquarellen en divers ...[more]
Map met gravures, litho's, etc.
Map met gravures, litho's, etc. ...[more]
Album met circa 50 originele gedrukte bedankkaarten van de koninklijke familie naar aanleiding van
Circa 60 rekeningen, onder andere uit de 19e eeuw (oudste van 1845), alsmede enkele van Duitse
Circa 60 rekeningen, onder andere uit de 19e eeuw (oudste van 1845), alsmede enkele van Duitse bedrijven, in ordner ...[more]
Circa 65 gravures met diverse onderwerpen, waaronder 18e eeuw ...[more]
Circa 65 gravures met voorstellingen uit de 19e eeuw ...[more]
Circa 75 rekeningen etc., vanaf 1874
Circa 75 rekeningen etc., vanaf 1874 ...[more]
Doos met documenten, rekeningen, poststukken en ansichtkaarten ...[more]
Lot telegrammen, onder andere van Prins Bernhard ...[more]
Map met documenten, poststukken, rekeningen en kwitanties, waaronder uit de 18e eeuw ...[more]
Archiefje van de Familie Westervaarder, alsmede enkele zeemansbrieven, uit 1945/46 ...[more]
Circa 100 gravues en afbeeldingen, veelal met 19e eeuwse voorstellingen ...[more]
Acht boeken met betrekking tot natuur, waaronder Michelet, J., L'Oiseau, twee delen Les Animeaux
Grote verzameling oude nota's, kasstukken, brieven en andere documenten - uitzoeken ...[more]
Een lot met vele tientallen oude nota's, formulieren etc. wo een oude akte uit 1728 ...[more]
Een flinke doos oude cheques wereld waaronder veel Griekenland, 'Banque de Chio' etc. - honderden
Een flinke doos oude cheques wereld waaronder veel Griekenland, 'Banque de Chio' etc. - honderden stuks, ongebruikt en gebruikt- ...[more]
Een interessante ordner goed gevuld met oude documenten, rekeningen, getuigschriften etc. - goed
Een interessante ordner goed gevuld met oude documenten, rekeningen, getuigschriften etc. - goed bekijken! ...[more]
Hergé, twee albums in kartonnen kaft met linnen rug: Kuifje, De Blauwe lotus en De 7 Kristallen
Hergé, twee albums in kartonnen kaft met linnen rug: Kuifje, De Blauwe lotus en De 7 Kristallen Bollen -gebruikssporen- ...[more]
Twaalf comics, Spider-man, Avengers, Dare Devil, Fightin' Marines, Marvel Age, Wild West, Fightin'
Twaalf comics, Spider-man, Avengers, Dare Devil, Fightin' Marines, Marvel Age, Wild West, Fightin' Navy, The Invaders, etc. ...[more]
79 Los(e)/Seite