113 Los(e)/Seite
Vier diverse Hummel beeldjes, waaronder kind op skies -defecten- ...[more]
Paar biscuit en ormulu drie-lichts kandelaars versierd met kristallen pegels, voorstellende een
Vijf polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten: Renata (twee maal), Serafina, Leonzio en
Plateel vaasjes, kruikje, asbak, etc. ...[more]
Drie plateel vaasjes, jaren '30 en twee aardewerk vaasjes met gestileerd polychroom decor, jaren '50
Langwerpige aardewerk glazenkoeler met blauw-wit decor van een paard dat beslagen wordt, een
Vier aardewerk vazen, gemberpot en schaal, Mobach, Utrecht, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Aardewerk dekselpot met blauw-wit floraal decor, Plateelbakkerij Schoonhoven -H. ca. 38 cm-,
Zes polychrome beeldjes van vogels, parkieten, kanarie, roodborstje, etc., Goebel ...[more]
Vijfdelig Delfts blauw aardewerk kaststel met drie bedekte potten en twee bedekte vazen, blauw-wit
Acht stuks aardewerk, allen gemerkt: De Porceleyne Fles, Delft - beschadigingen - ...[more]
Serie van negen Delfts aardewerk borden met decor van scheepsportrettten naar aanleiding van Sail
Aardewerk pauwenwandbordje, zes schaaltjes, schaaltje en bordje, alle Tichelaar, Makkum, daarbij:
Circa negen aardewerk vazen, waarvan één in de vorm van een kan met handvat in de vorm van een
Circa negen aardewerk vazen, waarvan één in de vorm van een kan met handvat in de vorm van een vis, grotendeels jaren '60 ...[more]
Nederlands aardewerk, vazen, schaaltjes, asbakken, etc., Mobach, Zaalberg, Brouwer, Ravelli, etc.
Nederlands aardewerk, vazen, schaaltjes, asbakken, etc., Mobach, Zaalberg, Brouwer, Ravelli, etc. ...[more]
Aardewerk serviesgedeelte, Edme, Wedgwood, serviesgedeelte Pagod, Rörstrand, kop-en-schotels Royal
Aardewerk serviesgedeelte, Edme, Wedgwood, serviesgedeelte Pagod, Rörstrand, kop-en-schotels Royal Albert, etc. ...[more]
Opengewerkte polychrome aardewerk set met oosterse motieven, bestaande uit: paar bedekte vazen, paar
Aardewerk vazen, potjes, etc., Fris, Ravelli, etc., grotendeels derde kwart 20e eeuw ...[more]
Delfts en Fries aardewerk, borden, vaas, etc., 18e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Aardewerk vazen, grotendeels Duitsland, derde kwart 20e eeuw ...[more]
Aardewerk fragmenten van potten, schotels, etc., veel 17e en 18e eeuw ...[more]
Steengoed kruiken, waaronder jenever- en soja-, 19e/20e eeuw ...[more]
Wit aardewerk serviesgedeelte, Petrus Regout en Sociëté Céramique, Maastricht, 19e eeuw -defecten-
Wit aardewerk serviesgedeelte, Petrus Regout en Sociëté Céramique, Maastricht, 19e eeuw -defecten- ...[more]
Paar polychrome tafelstukken in de vorm van een mand dragende jongen, vergezeld van een schaap, en
Elf stuks keramiek, deels gemerkt: Mobach, ontwerpen van onder andere Joke Stroes en Jaan Mobach
Elf stuks keramiek, deels gemerkt: Mobach, ontwerpen van onder andere Joke Stroes en Jaan Mobach ...[more]
Koffieserviesgedeelte bestaande uit twaalf kop-en-schotels, roomkannetje, suikerpot en spoelkom
Koffieserviesgedeelte bestaande uit twaalf kop-en-schotels, roomkannetje, suikerpot en spoelkom met Zwiebelmuster decor, 19e en 20e eeuw ...[more]
Verzameling Hummel postzegels en enveloppen in twee banden ...[more]
Drie polychrome en 13 Delfts blauwe borden met voorstellingen van schepen van de Holland-Amerika
Drie polychrome en 13 Delfts blauwe borden met voorstellingen van schepen van de Holland-Amerika Lijn, tweede helft 20e eeuw ...[more]
18 diverse Delfts aardewerk borden en schotels, waaronder: 'De Halve Maen" 1609-1909, kerstbord
Circa 30 polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten, ontwerp: Rosina Wachtmeister, uitvoering
Circa 30 polychrome biscuitporseleinen beeldjes van katten, ontwerp: Rosina Wachtmeister, uitvoering Goebel ...[more]
46-delen steengoed servies, waaronder schalen, borden, ontbijtborden, kommen en bekers, gemerkt:
Verzameling van circa 60 herdenkingsbordjes en schoteltjes, kerstmis, moederdag, etc., Royal
Verzameling van circa 60 herdenkingsbordjes en schoteltjes, kerstmis, moederdag, etc., Royal Copenhagen ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Tegel met blauw-wit decor van een hond, en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje
Tegel met blauw-wit decor van een hond, en wanli rand, tweede kwart 17e eeuw, in eiken lijstje ...[more]
Serie van vier polychroom gedecoreerde Goudse tulpentegels met Bourgondische lelie, eerste helft 17e
Zes-pas tegeltableau: 'De rustende reizigers' naar Adriaan van Ostade, Goedewaagen, Gouda ...[more]
Twaalf-pas tegeltableau met voorstelling van een bloemvaas, Friesland, 18e eeuw - enkele kleine
Twaalf-pas tegeltableau met voorstelling van een bloemvaas, Friesland, 18e eeuw - enkele kleine defecten, 52 x 39 cm - ...[more]
Zespas mangaankleurig tegeltableau met decor van een koeiendrijver bij een boom in landschap,
Zespas mangaankleurig tegeltableau met decor van een koeiendrijver bij een boom in landschap, circa 1800 -52 x 39 cm, defecten- ...[more]
Zespas tegeltableau met blauw-wit en geel decor van een vogelkooi, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Drie ingelijste 17e eeuwse tegels, twee 19e eeuwse en twee 20e eeuwse tegels waarvan één met decor
Drie ingelijste 17e eeuwse tegels, twee 19e eeuwse en twee 20e eeuwse tegels waarvan één met decor van 'Groot Constantia' ...[more]
Acht diverse polychroom gedecoreerde antieke tegels, waaronder cirkeltegels met dierfiguren,
Negen antieke tegeltjes met voornamelijk dierfiguren, waaronder een giraffe en een tegel met een
13 diverse antieke, voornamelijk accoladetegels met tulpdecor en drie tegels met personen, alle
13 diverse antieke, voornamelijk accoladetegels met tulpdecor en drie tegels met personen, alle midden 17e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Collectie van circa 50 antieke tegels, waaronder polychroom, 17e t/m 20e eeuw - veel restauraties en
Collectie van circa 50 antieke tegels, waaronder polychroom, 17e t/m 20e eeuw - veel restauraties en beschadigingen - ...[more]
Tegels en plavuizen, 18e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Polychroom zespas tegeltableau 'VII Provincien Adm. De Ruijter' -38,5 x 25 cm- ...[more]
Ingelijst twaalfpas polychroom tegeltableau in Louis Seize-stijl: echtpaar in Friese sjees,
Twee ingelijste zespas tegeltableaux met blauw-wit decor van Gouda en Vermeer, gesigneerd P. v.d.
Twee ingelijste zespas tegeltableaux met blauw-wit decor van Gouda en Vermeer, gesigneerd P. v.d. Kleij -44,5 x 29- ...[more]
Twee maal zes ingelijste tegels met voorstellingen van bekende zeilschepen, Golden Hind, Bounty,
113 Los(e)/Seite