427 Los(e)/Seite
Eiken tantalus met messing montuur, handvat en geslepen kristallen karaf, Russisch slijpsel,
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen pijpenkop, beide circa 1900 ...[more]
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt:
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt: Everay ...[more]
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199 ...[more]
Twee dozen met zes messen, zes couverts en vierdelig dienbestek, ingelegde hardhouten handvatten
Bronzen beeldje: vader met kind -H. 18,5 cm-, daarbij: cloisonné ei ...[more]
Porseleinen beeldjes, kristallen schaal, onderzetters in dozen, glazen hert in doos, aardewerk
Porseleinen beeldjes, kristallen schaal, onderzetters in dozen, glazen hert in doos, aardewerk cloisonné tegel Theodorus Niemeijer, etc. ...[more]
Vergulde, gedeeltelijk zwarte Dupont aansteker in origineel doosje -gebruikssporen, doosje beschadigd- ...[more]
Arabisch reisnecessaire, verzilverde sprenkelaar, Tibetaanse scrollhouder, zweep met lapis lazuli
Pijp in foedraal, verzilverde tabaksdoos met gravédecor ...[more]
Beurstikker (Old exchange ticker) zoals die tussen 1931 en 1971 werd gebruikt voor de verspreiding
Gestoken houten leeuw, terracotta ganesha, hoornen dekseldoos, bronzen pot, etc. ...[more]
Polychroom beschilderde messing figuurtjes van een Afrikaans dorp met bewoners ...[more]
IJzeren plaquette '4e Lustrum C.H. Nunspeet' -21,8 x 15,4 cm-, ronde bronzen plaquette 25-jarig
Vijf tafelmessen en negen dessertmessen met blauw/wit porseleinen pistoolheften -defecten- ...[more]
Zes diverse portretminiaturen in lijst ...[more]
Sierkromdolk opgelegd met diverse agaatsoorten - L. 29 cm - ...[more]
Designfauteuil CH28, ontwerp: Carl Hansen & Sön, uitvoering: Hans Wegner, jaren '50 - uitvoering
Designfauteuil CH28, ontwerp: Carl Hansen & Sön, uitvoering: Hans Wegner, jaren '50 - uitvoering jaren '60, zeldzaam - ...[more]
4/4 viool met opengewerkte sleutelkast en krul in de vorm van een leeuwenkop, naar Caspar Da Salo,
4/4 viool met opengewerkte sleutelkast en krul in de vorm van een leeuwenkop, naar Caspar Da Salo, circa 1920 - kam en snaar missend - ...[more]
Gezwart houten vioolkist met messing beslag en handvat, eerste kwart 20e eeuw ...[more]
'Sarasate Virtuose' strijkstok, Frankrijk, circa 1920 - L. 74 cm - ...[more]
Rijkbewerkt bronzen inktstel met twee inktpotjes en brievenhouder, circa 1900 ...[more]
Bronzen vijzel met maskerons en fries, hierbij: een stamper, 19e eeuw ...[more]
Rood- en geelkoperen doofpot, paar messing tafelkandelaars, 19e eeuw, twee bronzen vijzels, twee
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst.,
Precisiebalans in mahoniehouten beglaasde kast, adres: John Nesbitt, Machine Maker, 42, Marketst., Manchester ...[more]
Messing wandbakje met liervormig decor ...[more]
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16
Messing pot met koperen en zilveren inlegwerk, voorzien van Arabische tekst, circa 1900 - H. 16 cm - ...[more]
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac,
Bronzen inktstel met lakstempel, handvat in de vorm van een lachende jongensbuste, naar Roubiliac, met houder om zegellak te verwarmen ...[more]
Paar tweearmige, gedeeltelijk vergulde en donker gepatineerde bronzen wandkandelaars met decor van
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…,
Twee bronzen kookpotten (skillet) op drie taps toelopende pootjes, Wasbrough en Wilthis…, Engeland, 18e eeuw -l. 39 en 54 cm- ...[more]
Koperen en messing melkbus
Koperen en messing melkbus ...[more]
Hamergeslagen koperen wandbord met stervormig motief, Amsterdamse School, gemonogrammeerd A.K. -
Twee bronzen vijzels met stampers, 18e/19e eeuw ...[more]
Tinnen schotel en tinnen dienblad, beiden gemerkt 18e eeuw ...[more]
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm-
Paar balustervormige messing/bronzen lampvoeten, door draak omwonden, circa 1870 -h. 47 cm- ...[more]
Paar tweearmige messing Amsterdamse kandelaren met schilddragende leeuw -h 34,5 cm- ...[more]
Twee ijzeren balansen, waarvan één met kogelvormig gewicht ...[more]
Paar rijkgedecoreerde vijfarmige vergulde messing tafelkandelaars, circa 1880 -H. 60 cm, defecten,
Bronzen Jugenstil brievenhouder, messing tabaksdoos en 1e gehalte zilveren luciferhouder, Birmingham, circa 1900 ...[more]
Messing spatscherm in Louis Quinze-stijl, haardstel en twee chenets ...[more]
Tinnen miniaturen van scheepjes, Artil Specials, Utrecht ...[more]
Divers koper en tin, komfoor, kandelaars, tafelbel, etc. ...[more]
Gewichtenblok met messing gewichten, messing gewichten, etc. ...[more]
Groot formaat koperen aker, wafelijzer, etc. ...[more]
Zes diverse bronzen beeldjes waaronder paard, eend adelaar en hert ...[more]
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc.,
Koperen ketel, tinnen kannen, hamergeslagen koperen bureauset, bronzen vijzel, kraankan, etc., grotendeels 18e/19e eeuw ...[more]
Divers koper, chanouka, tulbandvorm, bakjes, pianokandelaars, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Divers koper en tin: gewichten, bel, lantaarn, theepotje, etc. ...[more]
Tinnen schalen, kannen, etc.
Tinnen schalen, kannen, etc. ...[more]
Circa 20 dakloodjes, Koenders in Neede, Enkhuizen, N.H. Kerk Strijen, etc. ...[more]
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken,
Drie bronzen belgewichten, 2,4 en 7 LB en twee sets blokgewichten deels voorzien van ijkmerken, 19e eeuw ...[more]
Doos gevuld met sigarenkistjes die alle gevuld zijn met gewichtjes, naamplaatjes etc. van de
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.)
Twee stalen ellematen (2 x 59 cm.) ...[more]
Nederlandse tinnen maten, van 1/2 deciliter t/m 1 liter ...[more]
Sikes Hydrometer (Blake London, sold by Simpkins Ltd.), in origineel houten doosje, met bijbehorend boekje met omrekentabellen ...[more]
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5
Diuverse gewichten en gewichtjes, inclusief sluitgewicht, replica van een Nederlands gewicht van 5 kilo, armen van balansjes, etc. ...[more]
Twee Nederlandse gewichtenblokken en Frans muntgewichtdoosje ...[more]
427 Los(e)/Seite