10 Los(e)/Seite
Tapijt: Mir -210 x 135 cm -
Tapijt: Mir -210 x 135 cm - ...[more]
Zijden bidkleed, Iran - 118 x 74 cm - ...[more]
Zijden en wollen Indo-Isphahan tapijt, gesigneerd - 190 x 125 - ...[more]
Ingelijst Chinees zijdeborduursel met bloemdecor, 19e eeuw, stukken gebatikte stof en Indiase
Ingelijst Chinees zijdeborduursel met bloemdecor, 19e eeuw, stukken gebatikte stof en Indiase miniatuurschilderingen op zijde ...[more]
Drie Perzische tapijtjes waaronder een bidkleedje ...[more]
Twee fijngeweven doeken, Toba Batak, Noord-Sumatra - 210 x 110 en 150 x 110 cm - ...[more]
Oude koffer (toneel-) kleding, grotendeels circa 1900 en ouder, herkomst: familie van der Borch
Oude koffer (toneel-) kleding, grotendeels circa 1900 en ouder, herkomst: familie van der Borch tot Verwolde ...[more]
Drie dozen en doosje met monsters van zijden en fluwelen stoffen voor vlaggen en vaandels ('
10 Los(e)/Seite