181 Los(e)/Seite
Composiet beeldpendule versierd met porseleinen plaquettes, 19e eeuw - H. 32 cm - ...[more]
Friese staartklok in mahonie kast met dubbele kap, polychrome beschilderingen van huisjes en
Schoorsteenpendule in gezwart- en gemarmerd houten kast met goudlak metalen beslag en wijzerplaat
Scheepsklok met slagwerk in messing kast, gemerkt: Observer, gemonteerd op mahonie plaat - Diam.
Scheepsklok met slagwerk in messing kast, gemerkt: Observer, gemonteerd op mahonie plaat - Diam. 14 cm - ...[more]
Messing klok met roterende slinger onder stolp, Triber, Duitsland, jaren '60 - H. 31 cm, defect -
Messing klok met roterende slinger onder stolp, Triber, Duitsland, jaren '60 - H. 31 cm, defect - ...[more]
Schoorsteenpendule in marmeren kast en getooid met vaas, laat 19e eeuw - H. 44 cm - ...[more]
Deels marmeren kolompendule met bijpassende vijf-lichts kandelaar, 19e eeuw - H. 40 cm - ...[more]
Appelklok met deels beschilderde wijzerplaat met voorstelling van Schloss Hohenheim, laat 19e eeuw -
Appelklok met deels beschilderde wijzerplaat met voorstelling van Schloss Hohenheim, laat 19e eeuw - L. 38 cm - ...[more]
Mahonie en vergulde composiet beeldpendule met allegorische voorstelling van de scheepvaart, 19e
Regulateur in mahonie kast, Commodoor Regulator ...[more]
Replica Zaanse klok in mahonie kast
Replica Zaanse klok in mahonie kast ...[more]
Franse comtoise, 19e eeuw in eiken kast, circa 1900 - L. 40 cm - ...[more]
Marmeren schoorsteenpendule met gestileerd reliëfdecor van hindes in boslandschap, vermoedelijk
Marmeren schoorsteenpendule met gestileerd reliëfdecor van hindes in boslandschap, vermoedelijk Frankrijk, circa 1925 - B. 53,5 cm - ...[more]
Rijkgedecoreerde vuurvergulde beeldpendule van een middeleeuws strijder met bijl en vaandel, op
Bronzen en witalbasten beeldpendule: water tappende jonge vrouw, tweede helft 19e eeuw -h. 49,5 cm-
Bronzen en witalbasten beeldpendule: water tappende jonge vrouw, tweede helft 19e eeuw -h. 49,5 cm- ...[more]
Replica staartklok met zon- en maanstand - L. 100 cm - ...[more]
Vergulde composiet beeldpendule met vrouw en vruchtenmand, circa 1880 -lichte defecten- ...[more]
Drie-delige marmeren en gebronsd composiet beeldpendule, 'Les Fleurs des Marais', naar Charles
Drie-delig onyx en composiet beeldpendulestel 'Le Fauconnier', Frankrijk, circa 1880 - H. 57 cm -
Drie-delig onyx en composiet beeldpendulestel 'Le Fauconnier', Frankrijk, circa 1880 - H. 57 cm - ...[more]
Eiken en palissander pendule met chromen strippen, midden 20e eeuw ...[more]
Groot formaat eiken regulateur met gestoken ornamenten en geslepen ruitjes, eerste kwart 20e eeuw -
Groot formaat eiken regulateur met gestoken ornamenten en geslepen ruitjes, eerste kwart 20e eeuw -l. 90 cm- ...[more]
Gestoken eiken regulateur, circa 1890 ...[more]
Friese stoelklok met polychrome beschilderde wijzerplaat en vergulde loden ornamenten, 19e eeuw
Friese stoelklok met polychrome beschilderde wijzerplaat en vergulde loden ornamenten, 19e eeuw ...[more]
Junghans regulateur in eiken kast - L. 75 cm - ...[more]
Beschilderd metalen klokkenmannetje, gemerkt: J.v.E., midden 20e eeuw - H. 39 cm - ...[more]
Appelklokje met polychroom beschilderd front, 20e eeuw, met rapport van renovatie uit 2019 ...[more]
Caféklok in gestoken eiken kast, adres: Mon Wurtel, Passage Vivienne 58, Paris, circa 1900 -diam. 35
Caféklok in gestoken eiken kast, adres: Mon Wurtel, Passage Vivienne 58, Paris, circa 1900 -diam. 35 cm, glazen wijzerplaat gebroken- ...[more]
Eiken tafelklok met geprofileerde bovenrand en roodkoperen wijzerplaat, Amsterdamse School, circa
Eiken tafelklok met geprofileerde bovenrand en roodkoperen wijzerplaat, Amsterdamse School, circa 1930 -h. 27,5 cm, -loopt- ...[more]
Eiken tafelklok met gestoken guirlande, gekoppelde zuilen, geslepen ruitjes, geprofileerd basement
Eiken en grenen tafelklokje met messing Jugendstil ornamenten, Duitsland, circa 1900 -h. 37 cm,
Eiken en grenen tafelklokje met messing Jugendstil ornamenten, Duitsland, circa 1900 -h. 37 cm, loopt- ...[more]
Tafelklokje in wortelnoten behuizing met maanstandaanduiding en messing ornamenten ...[more]
Wortelnoten tafelklokje met polychroom Chinoiserie lakdecor, Smith's English Clocks, Cricklewood,
Koekoeksklok met bakelieten voorzijde, Masik, USSR ...[more]
Roodgoudkleurige metalen Quartz tafelklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Superlative
Roodgoudkleurige metalen Quartz tafelklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Superlative Chronometer, Cosmograph -h. 27,5 cm- ...[more]
Chroomkleurige metalen Quartz tafelklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Superlative
Chroomkleurige metalen Quartz tafelklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Superlative Chronometer, Cosmograph -h. 27,5 cm- ...[more]
Goudkleurige metalen Quartz tafelklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Superlative
Goudkleurige metalen Quartz wandklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Date, GMT-Master
Goudkleurige metalen Quartz wandklok in de vorm van een Rolex Oyster Perpetual Date, GMT-Master II, -h. 33,5 cm- ...[more]
Stolppendule Kaiser, met wereldbol en sterrenbeelden op de cijferring -H. ca. 27 cm-, daarbij:
Stolppendule Kaiser, met wereldbol en sterrenbeelden op de cijferring -H. ca. 27 cm-, daarbij: kleine stolppendule -H. ca. 17 cm ...[more]
Messing tafelpendule met geslepen ruitjes, Koma, jaren '50 -H. 26 cm-, messing pendule Lancaster
Comtoise met polychroom gekleurde bloemslinger en front, adres: Billot, Soissons, daarbij: ijzeren
Comtoise met polychroom gekleurde bloemslinger en front, adres: Billot, Soissons, daarbij: ijzeren muurstandaard ...[more]
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Veelkleurig marmeren alarmklokje met twee bronzen tortelende duifjes, art deco, circa 1930 -H. 18,
Veelkleurig marmeren alarmklokje met twee bronzen tortelende duifjes, art deco, circa 1930 -H. 18,5 cm, loopt- ...[more]
Messing skeletklok met wit geschilderde cijferring en messing Romeinse cijferaanduiding, onder
Vergulde kunststof pendule met decor van rococo figuren, met speeldoos, cilindermechaniek met
Rijkbewerkte messing tafelklok met geëemailleerde wijzerplaat en Arabische cijferaanduiding -H.
Rijkbewerkte messing tafelklok met geëemailleerde wijzerplaat en Arabische cijferaanduiding -H. ca. 57 cm- ...[more]
Rijkbewerkt driedelig messing klokkenstel, bestaande uit: pendule met geëmailleerde wijzerplaat,
Briggs Rotary Pendulum Clock onder glazen stolp, gemaakt na 1956 - H. 20 cm - ...[more]
Wortelnoten tafelklokje met bronzen ornamenten, verzilverde cijferring en maanstandaanduiding,
Wortelnoten tafelklokje met bronzen ornamenten, verzilverde cijferring en maanstandaanduiding, adres: Warnink ...[more]
Driedelig klokkenstel, bestaande uit: klok in zwart marmeren kast met verguld sgrafittodecor,
Vier reisklokjes, Linden, Kienzle, etc. ...[more]
Circa 16 wekkers, reisklokjes en alarmklokjes, Beautemps, Deluxe, Bayard, etc. ...[more]
Klokken, meest tafelklokken, houten tafelklok, messing reisklok, etc. ...[more]
14k yellow gold wrist watch, Tussal Incabloc - 34 mm, 19 cm ...[more]
14k yellow gold wrist watch, Certina Automatic, on brown leather strap - 31 mm - ...[more]
Stainless Steel Rolex Oyster Perpetual Air-King wrist watch, 1963 - 34 mm - ...[more]
14k yellow gold wrist watch, Certina, with leather and metal band and inscription on the back - 32
14k yellow gold wrist watch, Certina, with leather and metal band and inscription on the back - 32 mm ...[more]
181 Los(e)/Seite