90 Los(e)/Seite
Jo Spier (1900-1978), 'Suez-Kanaal', lithografie, afkomstig uit het boek 'To the East and Home
Hollandse romatische School: spelende kinderen in 17e eeuwse kleding in gotische kerk, olieverf op
Hollandse School: dorp aan de rivier, olieverf op triplex, gesigneerd Ant. Kremers 25 x 35 cm-, oude
Jan Toorop (1858-1928), twee apostelkoppen, gemodelleerd naar Ulftse ijzergieters en Zeeuwse boeren,
Gravure: T' Concept van de plat grondighe afbeeldingh des oude en niwe stad Utrecht Anno 1664,
Gekleurde gravure: Descriptio Frisiae sun Francorum reditum (...) - 1725, Menso Alting, gegraveerd
Ru van Rossem (1924-2007), 'Griekse Variaties I Atheens Mystras' kleurets, 4/35, gesigneerd en
Ru van Rossem (1924-2007), 'Griekse Variaties I Atheens Mystras' kleurets, 4/35, gesigneerd en gedateerd '85 -51 x 71 cm- ...[more]
Ru van Rossem (1924-2007), 'Herinneringen aan Istanbul 'II' kleurets, 8/40 gesigneerd en gedateerd '93 -59 x 92 cm- ...[more]
Eugène Rensburg (1872-1956), gezicht op het stadhuis van Brussel, vanuit de Vlees-en-Broodstraat,
Eugène Rensburg (1872-1956), gezicht op het stadhuis van Brussel, vanuit de Vlees-en-Broodstraat, ets, gesigneerd -54 x 23,5 cm.- ...[more]
Hans Heijman (1951), 'Ploegvorm', kleurets 10/25, gesigneerd en gedateerd 1992 - 40 x 40 cm -
Hans Heijman (1951), 'Ploegvorm', kleurets 10/25, gesigneerd en gedateerd 1992 - 40 x 40 cm - ...[more]
Tjeerd Bottema (1884-1978), molen aan het water in de winter, ets, gesigneerd -36,5 x 13 cm-
Tjeerd Bottema (1884-1978), molen aan het water in de winter, ets, gesigneerd -36,5 x 13 cm- ...[more]
Jan Cremer (1940), 'Donar', litho, gesigneerd - 54,5 x 42 cm - ...[more]
Aat Verhoog (1933), moeder met kinderen in een tuin, litho, gesigneerd - 55 x 75 cm - ...[more]
Jan Cobbaert (1909-1995), figuren, litho, gesigneerd - 72 x 55 cm - ...[more]
Herman Brood (1946-2001), 'Formule I', litho - 67x81 cm - ...[more]
Dirk Homberg (1885-1952), 'Javanese fishing boats sailing', ets, gesigneerd - 17 x 31 cm - ...[more]
Gravure: 'Le rat de ville et le rat des champs, A. Delfos, 1758 - 13 x 8 cm - ...[more]
Perzische gouache in rijkbewerkte lijst en ingekleurde prent voorstellende een Oosters paar, 19e
Perzische gouache in rijkbewerkte lijst en ingekleurde prent voorstellende een Oosters paar, 19e eeuw - 19 x 13 cm - ...[more]
Jan Toorop (1858-1928), portret van de dichteres Miek Janssen, lithografie, 1914 -25,2 x 18 cm-
Jan Toorop (1858-1928), portret van de dichteres Miek Janssen, lithografie, 1914 -25,2 x 18 cm- ...[more]
Hongaarse School: brug in Italië en oost-Europees stadsgezicht, ets, gesigneerd -grootste ets: 30,
Hongaarse School: brug in Italië en oost-Europees stadsgezicht, ets, gesigneerd -grootste ets: 30,5 x 18,5 cm- ...[more]
Lithografie: 'View at the Hague', Published by R. Bowyer, Pall Mall, 1815 -26,5 x 33 cm, vergeeld-
Lithografie: 'View at the Hague', Published by R. Bowyer, Pall Mall, 1815 -26,5 x 33 cm, vergeeld- ...[more]
Anton Pieck (1895-1987), 'Achter de Kamp, Amersfoort 1918, ets, gesigneerd en in de plaat - 9 x 18
Anton Pieck (1895-1987), 'Achter de Kamp, Amersfoort 1918, ets, gesigneerd en in de plaat - 9 x 18 cm - ...[more]
Jan Sluijters (1881-1957), staand naakt, gemonogrammeerd, litho - 30 x 20 cm, uitgegeven door
Met zwart passe-partout en gouden bies ingelijste kopergravure: 'De gemaalin van den Grooten
Quatriéme plan de la bataille de Néerwinde : donnée le 29 Juillet 1693, dressé sur différente Cartes
Jan Toorop (1858-1928), bladerloze boom met rechts een huis en links een schuurtje, ets, gesigneerd -27,8 x 22,8 cm, vergeeld, vlekjes- ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Centauer/Torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Le filo du torero, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'Hé! Hé! Toro!', litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Centauers/Toreros, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'El Cordobes', litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), 'Curro Romero', litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1963 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Flamenco, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Flamenco dansers , litho - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), harlekijn, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), harleijn, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1956 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), portret en profil, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), figuren in interieur, litho, 1953 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Sur La Plage, litho, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Torero, litho, 1962 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Le Toreador Couronné, litho, 19562 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Je suis La jeune fille bleue, litho, 1959 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), The Kiss en Sur La Plage, litho, 1958 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Dans le soleil, litho, 1959 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Sous le manteau de feu, litho, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Les Amoureux, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Manteau au Feu, twee litho's, 1954 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), "Imortal Goat en Harlequin, twee litho's, 1958 - 38 x 29 cm - ...[more]
Jean Cocteau (1889-1963), Taureaux en Torero, twee litho's - 38 x 29 cm - ...[more]
90 Los(e)/Seite