654 Los(e)/Seite
Antieke messen, waaronder Bastet, verzilverde kan, schaaltjes, etc. ...[more]
Verzilverde bestekdelen en wildschaar ...[more]
Uitgebreid verzilverd bestekgedeelte, Model 248, Evolution, ontwerp Dick Simonis, Gero ...[more]
Kavel diverse verzilverd, waaronder Wellner theelepeltjes in origineel foedraal, achtdelig Gero
Divers verzilverd, bestekdelen, asbak, tafelaansteker, etc. ...[more]
Vijf Djokja taartvorkjes met lotusdecor, kaasschaaf aan verzilverd heft, etc. ...[more]
Verzilverd voorsnijcouvert met lamsbout klem, Frankrijk, circa 1900, daarbij: verzilverd visdiencouvert met ivoren heften, 19e eeuw ...[more]
12-persoons verzilverd visbestek met bijpassend diencouvert in originele kist, Charles James Allen &
Diverse dozen en foedralen met bestekdelen: viscouverts, dienbestek, dessertbestek, etc., 19e/20e
Diverse dozen en foedralen met bestekdelen: viscouverts, dienbestek, dessertbestek, etc., 19e/20e eeuw ...[more]
Bestekkist, bestekdoos en verzilverde bestekdelen, 19e/20e eeuw ...[more]
Verzilverde kandelaar, bestekdelen, lepelvaasje met 2e gehalte zilveren montuur, geslepen kristallen
Tien verzilverde couverts, Haags lof, daarbij: circa negen-persoons bestek met dienbestek, puntfilet ...[more]
Verzilverde bestekdelen, schaaltjes, etc. ...[more]
Verzilverde bestekdelen, sauskom, servetbanden, etc. ...[more]
Diverse verzilverde voorwerpen, bestekgedeelte, schenkkurken, kapspiegel etc ...[more]
Serie van zes verzilverde ijslepels, met bijpassende dienlepel, in origineel etui, Engeland, circa
Serie van zes verzilverde ijslepels, met bijpassende dienlepel, in origineel etui, Engeland, circa 1910 ...[more]
Verzilverde aspergeschep met Djokja handvat, verzilverde briefopener in schede met decor van
Verzilverde schalen, bestekdelen, etc. -gebruikssporen- ...[more]
Diverse verzilverde en metalen bestekdelen en schepwerk, waaronder twaalf-persoons visbestek met
Diverse verzilverde en metalen bestekdelen en schepwerk, waaronder twaalf-persoons visbestek met visdienschep ...[more]
Verzilverde schaaltjes, theebusje, strooibusjes, etc. ...[more]
Verzilverde plaquette in gezwarte houten lijst: kegelclub, Duitsland, circa 1900 -18,5 x 35 cm-
Verzilverde plaquette in gezwarte houten lijst: kegelclub, Duitsland, circa 1900 -18,5 x 35 cm- ...[more]
Verzilverde bestekdelen, diverse modellen en makers ...[more]
Divers verzilverd, waaronder toastrekje, zes couverts met parelrand, blaker, paar flessenbakken,
Divers verzilverd, waaronder toastrekje, zes couverts met parelrand, blaker, paar flessenbakken, fotolijstje en acht fruitmesjes ...[more]
Zes verzilverde couverts en sauslepel, Haags Lofje en verzilverde aspergetang, WMF ...[more]
Tien verzilverde messen en acht verzilverde dessertmessen, alle Haags Lofje ...[more]
Doos verzilverd bestek, roomstel, etc. ...[more]
Zilveren en verzilverde pillendoosjes ...[more]
Verzilverde bestekdelen, servetbanden, schaaltjes, etc. ...[more]
Verzilverde bestekdelen, avondtasje, etc. ...[more]
Verzilverd theeservies, dienblad, eierhouder, bestekdelen, etc. ...[more]
Verzilverde theelepels, waaronder Avrolepels, taartvorken, etc, veel ajour, Gero ...[more]
Verzilverde dekschaal met kabelranden en treeft, à double usage, Engeland, Mappin & Webb, Princes
Zes verzilverde tafelcouverts en zes verzilverde dessertcouverts in doos, 3e gehalte zilveren
Divers verzilverd bestek o.a. tafelcouverts, dessertcouverts en messen model Haags Lof en harten
Divers verzilverd bestek o.a. tafelcouverts, dessertcouverts en messen model Haags Lof en harten filet ...[more]
Tien verzilverde tafellepels naar ontwerp van Joseph Maria Olbrich voor Christofle ...[more]
Divers verzilverde voorwerpen o.a. visvorken, soeplepel etc ...[more]
Divers onedel bestek, doosjes, fotolijst ...[more]
2e gehalte zilveren hengselschaal met kabelvormig handvat op ovale voet, meesterteken: Wilkens,
2e gehalte zilveren hengselschaal met kabelvormig handvat op ovale voet, meesterteken: Wilkens, Duitsland, circa 1950`-gewicht 482 gram- ...[more]
BWZG tafelkandelaar in Louis Quatorze-stijl, circa 1870 -25,5 cm- ...[more]
Driearmige 2e gehalte zilveren tafelkandelaar met vertikale getordeerde ribben, Duitsland, tweede
Driearmige 2e gehalte zilveren tafelkandelaar met vertikale getordeerde ribben, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -h. 20,5 cm- ...[more]
Groot formaat 1e gehalte zilveren tafelkandelaar -h. 30,5 cm- (95) ...[more]
Tweearmige 2e gehalte zilveren tafelkandelaar, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -h. 16 cm- ...[more]
3e gehalte zilveren hengselschaal met gedreven decor van vruchten aan de binnenzijde, Duitsland,
3e gehalte zilveren beker met reliëfdecor van vos en vogel, circa 1900 -h. 9,5 cm, gewicht 163
3e gehalte zilveren beker met reliëfdecor van vos en vogel, circa 1900 -h. 9,5 cm, gewicht 163 gram- ...[more]
Gedeeltelijk opengewerkte 2e gehalte zilveren broodschaal met kabelrand -5 x 21,5 x 32 cm- (58) (
Gedeeltelijk opengewerkte 2e gehalte zilveren broodschaal met kabelrand -5 x 21,5 x 32 cm- (58) (gewicht 318 gram) ...[more]
Ovaal 3e gehalte zilveren dienblad met bloemenrand in reliëf, Duitsland, circa 1930 -25,5 x 33 cm (
Ovaal 3e gehalte zilveren dienblad met bloemenrand in reliëf, Duitsland, circa 1930 -25,5 x 33 cm (gewicht 487 gram) ...[more]
Ovaal 3e gehalte zilveren blaadje met palmetrand, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -15 x 22 cm- (
Ovaal 3e gehalte zilveren blaadje met palmetrand, Duitsland, tweede helft 20e eeuw -15 x 22 cm- (116) (gewicht 226 gram) ...[more]
Langwerpig 3e gehalte zilveren dienblad met gecontourneerde, geprofileerde rand -35,5 x 45 cm- (
Langwerpig 3e gehalte zilveren dienblad met gecontourneerde, geprofileerde rand -35,5 x 45 cm- (gewicht 1191 gram) ...[more]
3e gehalte zilveren dienblad met twee grepen, opengewerkt rozendecor en palmetranden op vier
3e gehalte zilveren dienblad met twee grepen, opengewerkt rozendecor en palmetranden op vier pootjes ...[more]
Groot formaat 3e gehalte zilveren terrine met twee handvatten en bewerkte randen op ronde voet,
2e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1915
2e gehalte zilveren beker met geprofileerde rand, meesterteken: Gerritsen & Zonen, Zeist, 1915 ...[more]
2e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerd decor, meesterteken: W. Kooiman, Schoonhoven, 1876 -
2e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerd decor, meesterteken: W. Kooiman, Schoonhoven, 1876 -inscriptie '25 April 1896'- ...[more]
2e gehalte zilveren sierstop met fuchsia aan kettinkje met montuur, voor karaf, 19e eeuw ...[more]
2e gehalte zilveren filigrain kandijbakje met tang, vermoedelijk Friesland, 19e eeuw ...[more]
654 Los(e)/Seite