427 Los(e)/Seite
Messing stempel aan ivoren greep met gevierendeeld familiewapen: één en vier in blauw een toren,
Een doos met mineralen en gesteenten waaronder (stukjes van) woestijnroos, rode granaten in gneis,
Doosje met circa 26 geslepen mineralen, rookkwarts, aquamarijn, amethist, etc., verzameling trommelstenen in doos, etc. ...[more]
Geprepareerde trilobiet - L. 13 cm - ...[more]
Ammoniet, circa 66-144 miljoen jaar oud, waarschijnlijk uit Agadir, Marokko -diam. ca. 12 cm-
Ammoniet, circa 66-144 miljoen jaar oud, waarschijnlijk uit Agadir, Marokko -diam. ca. 12 cm- ...[more]
Koraal, gefossiliseerd koraal en mineralen, waaronder bergkristal, amethist, pyriet, turkoois en
Koraal, gefossiliseerd koraal en mineralen, waaronder bergkristal, amethist, pyriet, turkoois en obsidiaan ...[more]
Grote verzameling barnsteenkorrels ...[more]
The Art of Writing, Madame the Pompadour Ink box, in original casing ...[more]
Vulpennen en pennen, waaronder Union en Parker, daarbij: Parker Duofold houten etui ...[more]
Twee Parker pennen in etui
Twee Parker pennen in etui ...[more]
Waterman pennenset in etui -gravure-. Hierbij een Berendsohn balpen in etui. ...[more]
Parker Duofold balpen in etui, Aurora pennenset in etui ...[more]
Gold plated fountain pen with 18ct gold nib, S.T. Dupont in original case ...[more]
Vulpotlood en twee ballpoints Sheaffer, daarbij: Parker ballpoint en Cross vulpotlood ...[more]
Lady Agatha fountain pen with 18ct gold nib in resin and gold plated case case, Waterman ...[more]
Montblanc Fountain pen with 18ct gold nib, Montblanc Meisterstuck and a Montblanc ball point
Montblanc Fountain pen with 18ct gold nib, Montblanc Meisterstuck and a Montblanc ball point Meisterstuck ...[more]
Porseleinen sculptuur van een Lippizaner paard in 'Levade' houding, gemerkt: Augarten, Wenen, midden
Porseleinen sculptuur van een Lippizaner paard in 'Levade' houding, gemerkt: Augarten, Wenen, midden 20e eeuw - H. 22 cm - ...[more]
Polychroom beschilderd porseleinen beeldje, Capitaine uit "Commedia dell' Arte" naar een model van
Porseleinen schaal met gecontourneerde rand, versierd met korenbloemdecor en gehoogd met goud,
Porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -11 cm hoog,
Polychroom porseleinen beeldje: bokspringende kikker uit de serie 'good luck frogs', ontwerp 2007,
Polychroom porseleinen beeldje: bokspringende kikker uit de serie 'good luck frogs', ontwerp 2007, uitvoering Royal Copenhagen -h 11 cm- ...[more]
Polychroom porseleinen bord in doos: 'Frutta alla finestra', voor Bulgari, uitvoering Rosenthal -
Polychroom porseleinen bord in doos: 'Frutta alla finestra', voor Bulgari, uitvoering Rosenthal -diam. 31 cm- ...[more]
Porseleinen vaas met blauw reliëfdecor van pompebladeren en bessen, ontwerp: Elsa Engeström,
Porseleinen vaas met blauw reliëfdecor van pompebladeren en bessen, ontwerp: Elsa Engeström, uitvoering: Gustavsberg -h. 28,5 cm- ...[more]
Polychroom porseleinen tafelstuk in de vorm van een schaal dragende jugendstil vrouw, mogelijk
Porseleinen wandbord met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -diam. 30,5 cm-,
Kobaltblauwe porseleinen cachepot met verguld floraal decor, bronzen leeuwenmaskerons, montuur
Porseleinen kan met blauw-wit floraal decor, De Porceleyne Fles, Delft -H. 18,5 cm- ...[more]
Porseleinen herdenkingsbordje, 1914-1919 -Diam. 18 cm-, wandbord met blauw-wit floraal decor, bordje
Polychroom beschilderd porseleinen beeldje van twee meisjes hand in hand, gemerkt: Royal Copenhagen - H. 19 cm - ...[more]
Paar porseleinen botervloten met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -12 x 6,2 cm,
Paar porseleinen botervloten met blauw-wit floraal decor, Worcester, 3e kwart 18e eeuw -12 x 6,2 cm, één oor gerestaureerd- ...[more]
Paar porseleinen lampvoeten met polychroom geschilderd decor van een moeder met kind in de natuur,
Porseleinen wandbord met blauw-wit floraal decor en bloemenmand op het plat, De Porceleyne Fles,
Twee porseleinen herdenkingsbordjes, 'Dordrecht, Eerste Vergadering Staten generaal, 1572-1922', '
Porseleinen serviesgedeelte, Hutschenreuther ...[more]
Paar bedekte porseleinen vaasjes met Bacchanaal decor, gemerkt: Porzellanfabrik Wehinger & Co.,
Paar bedekte porseleinen vaasjes met Bacchanaal decor, gemerkt: Porzellanfabrik Wehinger & Co., tussen 1905-1918 - H. 21 cm - ...[more]
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksels en blauw-wit landschapsdecor, 19e eeuw -één deksel
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met deksels en blauw-wit landschapsdecor, 19e eeuw -één deksel beschadigd ...[more]
Paar porseleinen wandborden met blauw-wit decor: houtzaagmolen aan het water, met molens op de
Twee porseleinen herdenkings wandborden: Jan Pietersz. Coen (mei 1619-1919) en bevrijding Den
Porseleinen wandbord met blauw-wit decor: gezicht op de toren van de Oude kerk te Delft vanaf de
Drie polychrome porseleinen speeldozen en zeven eierdoppen, Beatrix Potter, Enesco, Frederick
Drie polychrome porseleinen speeldozen en zeven eierdoppen, Beatrix Potter, Enesco, Frederick Warne & Co. ...[more]
Drie polychrome porseleinen beeldjes: muis, katje met viool, Goebel, nr. 016, nr. 33/32 en kat met
Drie polychrome porseleinen beeldjes: muis, katje met viool, Goebel, nr. 016, nr. 33/32 en kat met bal, Hutschenreuther ...[more]
Drie porseleinen beeldjes: bloemendragende putti, Duitsland, 19e eeuw -h grootste beeldje 12,5 cm,
Drie porseleinen beeldjes: bloemendragende putti, Duitsland, 19e eeuw -h grootste beeldje 12,5 cm, lichte defecten- ...[more]
Groot formaat porseleinen wandbord met blauw-wit decor naar het zigeunermeisje van Frans Hals, De
Drie-delig porseleinen kaststel met transferdecor, circa 1900 - H. 20 cm - ...[more]
Porseleinen spoelkom, twee kop-en-schotels en twee bordjes met blauw-wit decor, Worcester, 3e
Polychroom Chinees porseleinen beeldje, Yixing theepot, etc. ...[more]
Twee porseleinen plastieken van een oude man en vrouw, mogelijk Turn, circa 1900, wijwaterbakje,
Twee porseleinen plastieken van een oude man en vrouw, mogelijk Turn, circa 1900, wijwaterbakje, beeldje van vogels, Enesco, etc. ...[more]
Zeven polychrome porseleinen beeldjes: zes katten en konijn, Goebel -h. hoogste beeldje: 28 cm-
Zeven polychrome porseleinen beeldjes: zes katten en konijn, Goebel -h. hoogste beeldje: 28 cm- ...[more]
Acht aardewerk en porseleinen (wand-) borden, Japans Imari, Delft, oosters, etc., 19e/20e eeuw -
Acht aardewerk en porseleinen (wand-) borden, Japans Imari, Delft, oosters, etc., 19e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Corneille (1922-1910), porseleinen wandbord en serviesdelen, schaaltjes, mokken, bordjes, etc.
Corneille (1922-1910), porseleinen wandbord en serviesdelen, schaaltjes, mokken, bordjes, etc. ...[more]
Witte porseleinen zoutvaatjes, pepervaatjes en mosterdpotjes, afkomstig uit de restaurants aan boord
Porseleinen asbakjes en schaaltjes met afbeeldingen van pin-ups, jaren '50/'60 ...[more]
Divers porselein en aardewerk, bierpul met tinnen deksel, koffiepot, wandborden, etc. ...[more]
Wit porseleinen, gedeeltelijk verguld theeserviesgedeelte, Noritake, midden 20e eeuw ...[more]
Grote verzameling poezenbeeldjes, veel porselein, etc., ...[more]
Porseleinen serviesgedeelte Olau Line, uitvoering: Rosenthal ...[more]
Porseleinen theeserviesserviesgedeelte met polychroom floraal decor, Old Leeds Spray, D 3548,
Porseleinen theeserviesserviesgedeelte met polychroom floraal decor, Old Leeds Spray, D 3548, Royal Doulton ...[more]
Doos divers o.a. Makkums porselein, wijwaterbakje, gedraaide houten kandelaar ...[more]
427 Los(e)/Seite