255 Los(e)/Seite
Koperen aker, gestoken Afrikaanse houten bustes, divers verzilverd, koperwerk, etc. ...[more]
Benen en messing duimstok, Noordsch, AM:DAM en METRE, eerste helft 19e eeuw -33,3 cm- ...[more]
Toneelkijker in lederen etui, 2e gehalte zilveren miniatuurtrechtertje, verzilverde druivenschaar,
Toneelkijker in lederen etui, 2e gehalte zilveren miniatuurtrechtertje, verzilverde druivenschaar, papier mâché doosje, etc. ...[more]
Twee dolkjes, briefopener en replica herenpolshorloge, Raymond Weil aan bruine lederen band
Twee dolkjes, briefopener en replica herenpolshorloge, Raymond Weil aan bruine lederen band ...[more]
Twee champlevé vazen en messing schaaltje met portret van Louis XVI in de bodem ...[more]
1e gehalte zilveren kruishanger met granaatkleurige steentjes -l. 7 cm- en twee glazen presse-
1e gehalte zilveren kruishanger met granaatkleurige steentjes -l. 7 cm- en twee glazen presse-papiers ...[more]
Doosje oude sleutels, déjeuneetje, pijpen, paar Delfts blauwe jardinières, deurknoppen, gereedschap,
Doosje oude sleutels, déjeuneetje, pijpen, paar Delfts blauwe jardinières, deurknoppen, gereedschap, etc. ...[more]
Stereo veldmicroscoop in metalen behuizing, gemerkt: Heerbrugg, model: Wild M5-32021, afkomstig
Stereo veldmicroscoop in metalen behuizing, gemerkt: Heerbrugg, model: Wild M5-32021, afkomstig van de Universiteit Utrecht - H. 40 cm - ...[more]
Gietijzeren turfbak, circa 1900, daarbij: haardstel ...[more]
Schildpad lepeldoosje op bolpootjes, midden 19e eeuw -lichte defecten, één pootje ontbreekt-
Schildpad lepeldoosje op bolpootjes, midden 19e eeuw -lichte defecten, één pootje ontbreekt- ...[more]
Mahonie gefineerd juwelenkistje met bandintarsia en aquarel aan binnenzijde deksel, daarbij: mahonie
Twee Dupont aanstekers waarvan één in origineel doosje, verzilverde bedelarmband, houten brillenhouder, ivorine dekseldoosje, etc. ...[more]
Kunstig Russisch mammoet-ivoren snijwerk van een halve appel met pitjes, Rusland ...[more]
Rookglazen presenteerschaal met chromen montuur, handvat en voet, Letang Remy, Frankrijk -klein
Rookglazen presenteerschaal met chromen montuur, handvat en voet, Letang Remy, Frankrijk -klein chipje aan de rand op de hoek- ...[more]
Vergulde Dupont aansteker
Vergulde Dupont aansteker ...[more]
Wortelnoten dekseldoosje, opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje met floraal decor en verzilverde
Wortelnoten dekseldoosje, opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje met floraal decor en verzilverde servetband ...[more]
Microscoop Luctor, NV Baarn Holland, met toebehoren, in vruchtenhouten kist ...[more]
Stereo Star Zoom, AO 569 microscoop met toebehoren ...[more]
BWZG bekervaas, Sumatra, circa 1900 - H. 15, Diam. 14 cm - ...[more]
Diverse oude werktuigjes, instrumentjes en varia ...[more]
Audion stropdassenpers in originele doos, derde kwart 20e eeuw ...[more]
Verzameling pillen- en andere dekseldoosjes, cloisonné, blik, metaal, speksteen, etc. ...[more]
Buffelhoorns met stuk vacht in het midden -breedte 111 cm- ...[more]
2e gehalte zilveren anjervaasje, verzilverd strooibusje, glazen zoutbakje in de vorm van een zwaan
Paar glazen stolpen op gezwart houten basementen -h. 37 cm- ...[more]
Glazen presse-papier 'Porsche' -21 x 6,7 x 16,6- ...[more]
Spanen dekselton, en twee houten tabaksdozen, alle midden 19e eeuw, daarbij: twee wasplaquettes: '
Messing gewichten, composiet beelden op marmeren basement, tafelbel, twee aardewerk bordjes '
Messing gewichten, composiet beelden op marmeren basement, tafelbel, twee aardewerk bordjes 'Potsdam', Petrus Regout, Maastricht, etc. ...[more]
17 rijwielplaatjes, strijkijzer en drie plaquettes Bredby met decor van Volendammer kinderen
17 rijwielplaatjes, strijkijzer en drie plaquettes Bredby met decor van Volendammer kinderen ...[more]
Schelpvormige aardewerk schaal met messing monturen en voet, decor van een zeemeermin en zeemonster,
Schelpvormige aardewerk schaal met messing monturen en voet, decor van een zeemeermin en zeemonster, Duitsland, circa 1880 -h. 29 cm- ...[more]
Lot bestaande uit circa 18 gesneden houten beeldjes, twee spekstenen/metalen beeldjes, vijf
Glazen presse-papier, schijven mineraal, minerale eieren, etc. ...[more]
Composiet beeldje van een staande mannetjesleeuw, beursjes, verzilverde poederdoos, verzilverde
Composiet beeldje van een staande mannetjesleeuw, beursjes, verzilverde poederdoos, verzilverde theelepels, glazen theebus, etc. ...[more]
Fotolijstjes in diverse materialen
Fotolijstjes in diverse materialen ...[more]
Hollandse School: twee wintergezichtjes in romantische stijl, tafelklok in eiken kast, Junghans,
Ingelijst kompas in imitatie ivoren behuizing, China, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Zinken zitbad, houten kanon op affuit, groen glazen lampenkapje, etc. ...[more]
Twee dozen meccano, twee aardewerk cachepots, Atom Robot, roodglazen lampvoet met Schwarzlotmalerei,
Bruinlederen inktstel -scharniertje kapot- en dameshandtassen, waaronder Bally ...[more]
Groen gepatineerde bronzen plaquette van een moeder die haar baby de borst geeft, eerste kwart 20e
Mes aan parelmoer ingelegd houten handvat met zilveren manchet, 18e/19e eeuw -lichte beschadiging
Mes aan parelmoer ingelegd houten handvat met zilveren manchet, 18e/19e eeuw -lichte beschadiging manchet- ...[more]
Twee dubbele en enkele fotolijsten op roodmarmeren basement ...[more]
Geslepen kristallen toilettafelset met verzilverde doppen en monturen -incompleet-, in zwartlak
Messing tafelbel, dierfiguurtjes, etc. ...[more]
Kruisboog en handkruisboogje -defecten- ...[more]
Diverse voornamelijk verbleekte koralen ...[more]
Diverse koralen waaronder blauwe koraal ...[more]
Diverse schelpen waaronder tropische
Diverse schelpen waaronder tropische ...[more]
Diverse schelpen, koralen en grote waaierkoraal ...[more]
Drie ANWB schildjes, tweede helft 20e eeuw en mapje afbeeldingen van Burgers Rijwielen, jaren 20/'
Drie ANWB schildjes, tweede helft 20e eeuw en mapje afbeeldingen van Burgers Rijwielen, jaren 20/'30 ...[more]
Eiken tantalus met messing montuur, handvat en geslepen kristallen karaf, Russisch slijpsel,
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen
Houten reservistenpijp, Marine, met hoornen tussenstukken, daarbij: hoornen pijp met porseleinen pijpenkop, beide circa 1900 ...[more]
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt:
Elektriseermachine in gezwart houten kist met diverse glazen opzetstukken, circa 1930, gemerkt: Everay ...[more]
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199
Leren tasje met hertenleren voorschoot, vrijmetselarij, Bro. W.J.P. Fenwick, Mersey Lodge, No. 5199 ...[more]
255 Los(e)/Seite