49 Los(e)/Seite
Balinese kris in rijkgestoken palisander schede, 2e helft 20e eeuw, enige defecten aan het houtwerk,
Balinese kris in rijkgestoken palisander schede, 2e helft 20e eeuw, enige defecten aan het houtwerk, lengte circa 67cm ...[more]
Elf luks Balinese kris met gestoken benen wrangka, de greep in de vorm van een raksasa en bezet
Kris Minang, Sumatra met rijk gestoken Balinese schede ...[more]
Kris Panjang, Sumatra, executiekris in tijgerhouten schede, het uiteinde van de schede ingezet met
Kris Panjang, Sumatra, executiekris in tijgerhouten schede, het uiteinde van de schede ingezet met hoorn, 19e eeuw - L. 65 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met vergulde mendak en zilveren overschede, jaren '20/30 - L. 36 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, de schede met verzilverd montuur met ingelegde amethist, de kling met rijke pamor -
Kris, Sumatra, de schede met verzilverd montuur met ingelegde amethist, de kling met rijke pamor - L. 46 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, voorzien van antieke kling - L. 44 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met zilveren mendak en fraai pamor op de kling - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Madura, Java, met rechte kling en verzilverde overschede - L. 46 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling met gestoken walvistand greep - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling en fraai pamor - L. 51 cm - ...[more]
Kris, Madura, met 10 luk kling voorzien van fraai pamor en messing overschede - L. 47 cm - ...[more]
Kris, Madura, met rechte kling en voorzien van messing overschede - L. 52 cm - ...[more]
Philippijnen, Maguindanao kris/zwaard met zilveren montuur rond de greep - L. 67 cm - ...[more]
Twee krissen, Madura, één met rechte schede - L. 50 en 53 cm - ...[more]
Twee krissen, Bali, beide met rechte kling, één met messing overschede - L. 46 en 50 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met rechte kling - L. 45 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, met walvistand greep, rechte kling en verzilverde overschede - L. 43 cm, restauratie aan de greep - ...[more]
Kris, Madura, met vergulde mendak, voorzien van messing overschede - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, Medak, ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing
Kris, Solo, Java, met rechte kling, Medak, ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, medak ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing
Kris, Solo, Java, met rechte kling, medak ingelegd met gekleurd glas en voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Sewar, Sumatra, met hoormen greep in hoornen en houten schede met verzilverde applicaties - L. 34
Sewar, Sumatra, met hoormen greep in hoornen en houten schede met verzilverde applicaties - L. 34 cm, chips - ...[more]
Kris, Solo, Java, met rechte kling, voorzien van messing en slangenhuid overschede - L. 48 cm -
Kris, Solo, Java, met rechte kling, voorzien van messing en slangenhuid overschede - L. 48 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met 5 luk kling, mendak ingelegd met glas, voorzien van messing overschede - L. 50
Kris, Solo, Java, met 5 luk kling, mendak ingelegd met glas, voorzien van messing overschede - L. 50 cm - ...[more]
Kris, Sumatra, in houten schede met verzilverd beslag - L. 40 cm, heft gebroken - ...[more]
Kris, Madura met rechte kling, vergulde mendak en benen greep, schede van latere datum - L. 34 cm -
Kris, Madura met rechte kling, vergulde mendak en benen greep, schede van latere datum - L. 34 cm - ...[more]
Kris, Solo, Java, met messing overschede en Kris, Madura ...[more]
Klewang, Sumatra, met verzilverde monturen - L. 62 cm - ...[more]
Hardhouten krishouder en boek: Tammens, Ir. G.J.F.J., De Kris ...[more]
Twee krissen, waaronder kris, Lombok, beiden in slechte staat ...[more]
Drie krissen, Kris Solo, Surakarta, Java, deels in pellethouten schede, één met bewerkte messing
Drie krissen, Kris Solo, Surakarta, Java, deels in pellethouten schede, één met bewerkte messing overschede ...[more]
Drie krissen, Madura, in landrang scheden met bijpassend krissenhouder ...[more]
Kris, Madura, 9-luks, met naga en rijk pamor, schede missend, daarbij: diverse krisonderdelen,
Kris, Madura, 9-luks, met naga en rijk pamor, schede missend, daarbij: diverse krisonderdelen, Gurkames en Noord-Afrikaanse kromdolk ...[more]
Mahonie krissenstandaard met vier Indonesische krissen ...[more]
Vier Indische steekwapens, waaronder een karambit, Badik Lampung en een kleine kris ...[more]
Drie krissen Solo en kris Djokja in hardhouten krishouder - samengesteld - ...[more]
Balinese kris en drie krissen Madura ...[more]
Tien diverse krissen, Madura en Java - diverse beschadigingen - ...[more]
Koptisch textiel fragment, circa 10e eeuw - 60 x 10 cm - ...[more]
Bronzen handspiegel met greep in de vorm van een vrouwenfiguur -L. 25,5 cm-, India, 20e eeuw en
Bronzen handspiegel met greep in de vorm van een vrouwenfiguur -L. 25,5 cm-, India, 20e eeuw en messing object met decor van Boeddha ...[more]
Houten beeldje, voorstellende: Balinese staande vrouw ...[more]
Congo, mes in lederen schede - L. 32 cm - ...[more]
Vijf speren, Australië en Congo
Vijf speren, Australië en Congo ...[more]
Afrikaanse bronzen en houten beeldjes, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Afrikaans gestoken houten paneel met decor van figuren, tweede helft 20e eeuw -80 x 43 cm- ...[more]
Drie sierdolken in lederen scheden ...[more]
Spiegel in lederen foedraal bezet met schelpen en een gestoken houten masker, West-Afrika ...[more]
49 Los(e)/Seite