33 Los(e)/Seite
Hollandse School: Den Helder, aquarel ...[more]
Aquarel in gestoken eiken lijst: biddende Judas, vergezeld van haan en twee sleutels, eerste helft
Jan den Hengst (1904-1982), gezicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, aquarel, gesigneerd - 38 x
Jan den Hengst (1904-1982), gezicht op de Prins Hendrikkade te Amsterdam, aquarel, gesigneerd - 38 x 54 cm - ...[more]
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm-
Bernard Schregel (1870-1956), gezicht op het oude veerhuis, aquarel, gesigneerd - 35 x 60 cm- ...[more]
Gerrit Neven (1939), 'Strijp, Terschelling', aquarel, herkomst: Galerie Petit, Amsterdam, 10 dec.
Gerrit Neven (1939), 'Strijp, Terschelling', aquarel, herkomst: Galerie Petit, Amsterdam, 10 dec. 1988 -31 x 38,5 cm.- ...[more]
Hollandse School: Stoomschip Camphuys voor een bergachtige kust, gebouwd door de Nederlandsche
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), afgemeerde roeiboot, aquarel, gesigneerd en gedateerd 08 - 24 x
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946), afgemeerde roeiboot, aquarel, gesigneerd en gedateerd 08 - 24 x 34 cm - ...[more]
Pieter A. Schipperus (1840-1929), vissersbommen op het strand, aquarel, gesigneerd - 22 x 28 cm -
Pieter A. Schipperus (1840-1929), vissersbommen op het strand, aquarel, gesigneerd - 22 x 28 cm - ...[more]
Nico Rypkema (1931), expressionistisch geschilderd winters landschap, aquarel, gesigneerd -42 x 60
Nico Rypkema (1931), expressionistisch geschilderd winters landschap, aquarel, gesigneerd -42 x 60 cm- ...[more]
Hollandse School: pluimvee, aquarel, deels opgehoogd met veertjes, circa 1900 -9,5 x 22,5- ...[more]
Eberhard Cornelis Rahm (1823-1907), toegeschreven, gezicht op Oudewater, aquarel, gesigneerd -39,5 x
Eberhard Cornelis Rahm (1823-1907), toegeschreven, gezicht op Oudewater, aquarel, gesigneerd -39,5 x 49 cm- ...[more]
Hollandse School: bosarbeider met paard en wagen, aquarel, onduidelijk gesigneerd, 1960 -17,5 x 24,8
Hollandse School: bosarbeider met paard en wagen, aquarel, onduidelijk gesigneerd, 1960 -17,5 x 24,8 cm- ...[more]
Pieter Pouwels (1910-1981), herfststilleven, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1969 -25 x 20cm-
Pieter Pouwels (1910-1981), herfststilleven, aquarel, gesigneerd en gedateerd 1969 -25 x 20cm- ...[more]
Martinus Johannes (Jo) Bons (1921), 'Bemuurde Weerd Utrecht', aquarel, gesigneerd en gedateerd 26-
André Verhorst (1889-1977), heidelandschap, potloodtekening, gesigneerd en gedateerd '68 -34 x 51,
André Verhorst (1889-1977), heidelandschap, potloodtekening, gesigneerd en gedateerd '68 -34 x 51,5 cm- ...[more]
Adri Pieck (1894-1982), 'Aan de rand van het Sparrebosch', te Westbroek, pastel, gesigneerd - 21 x
Adri Pieck (1894-1982), 'Aan de rand van het Sparrebosch', te Westbroek, pastel, gesigneerd - 21 x 46 cm - ...[more]
Gretha Pieck (1898-1920), polderlandschap met knotwilgen, pentekening, gesigneerd - 24 x 32 cm -
Gretha Pieck (1898-1920), polderlandschap met knotwilgen, pentekening, gesigneerd - 24 x 32 cm - ...[more]
Hollandse School: liggend vrouwelijk naakt, pastel, met signatuur H. Scheiber en datering 1938 -26 x
Hollandse School: liggend vrouwelijk naakt, pastel, met signatuur H. Scheiber en datering 1938 -26 x 37 cm- ...[more]
Hollandse School: aangemeerde botters, tekening, onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -22 x
Hollandse School: aangemeerde botters, tekening, onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -22 x 28 cm- ...[more]
Derk Wiggers (1866-1933), boerderij in landschap, pastel, gesigneerd -33 x 54 cm- ...[more]
Eberhard Cornelis Rahms (1823-1907), vaart met molen en trekschuit in de omgeving van Oudewater,
Debora Duyvis (1886-1974), portret van een jonge vrouw, potloodtekening - 50 x 36 cm - ...[more]
Geert Jan Jansen (1943), paarsblauwe tekening met vrouwenhoofd en duif in de stijl van Picasso,
Geert Jan Jansen (1943), paarsblauwe tekening met vrouwenhoofd en duif in de stijl van Picasso, gesigneerd en gedateerd '94'-29 x 39 cm- ...[more]
Coenraad van Velzel (1878-1967), huizen met domtoren op de achtergrond te Utrecht in de sneeuw,
Chris van der Windt (1877-1952), landschap met boerderijen, gemengde techniek en studietekening,
Hollandse School: paar aquarellen: kasteel Nijenrode te Breukelen en Goudestein te Maarssen,
Abraham Frielink (1860-1945), drie ingelijste pastels: Munttoren te Amsterdam, Larens interieur en
Abraham Frielink (1860-1945), drie ingelijste pastels: Munttoren te Amsterdam, Larens interieur en stalinterieur -19 x 26 cm.- ...[more]
Paar met veren opgehoogde aquarellen: pauw en fazant -54 x 38 cm-, daarbij: schelpencompositie van
Franse School, naar ouder voorbeeld: Napoleon te paard -37,5 x 26 cm- en Napoleon met een hoge
J.A. de Ruyter, architect, map tekeningen en aquarellen van kerken, waaronder de Parochiekerk van de
Wouter Lap (1932), 14 politieke tekeningen voornamelijk met betrekking tot Den Uyl ...[more]
33 Los(e)/Seite