33 Los(e)/Seite
Speelgoedpaard geheel overtrokken met paardenhuid en voorzien van lederen tuigage, het geheel
Oude kinderwagen met pop, midden 20e eeuw ...[more]
Antieke pop met papier-mâché lijfje en biscuit hoofdje voorzien van open mond en slaap ogen,
Schuco Varianto Elektro 3118, in originele verpakking, West-Germany - zeldzaam model - ...[more]
Schuco Varianto Elektro 3112 U, 3041 Limo, Box 3010/30, Lasto 3042, Bus 3044 en diverse rails,
Pop met aan vier zijden van het hoofd een gezicht met verschillende gelaatsuitdrukkingen, circa
Pop met polychroom biscuitporseleinen hoofd en scharnierende papier-mâché ledematen, bromt bij
Babypop met papier-mâché hoofd en handjes, gemerkt 'H.v.B., Germany', eerste kwart 20e eeuw L. ca.
Babypop met papier-mâché hoofd en handjes, gemerkt 'H.v.B., Germany', eerste kwart 20e eeuw L. ca. 42 cm- ...[more]
Lotto spel in gemarmerd houten kistje, tweede helft 19e eeuw en 'Boerenschroom' incompleet, circa
Lotto spel in gemarmerd houten kistje, tweede helft 19e eeuw en 'Boerenschroom' incompleet, circa 1900 ...[more]
Twee speelgoedmangels, Londen, eerste kwart 20e eeuw -49,5 x 19 x 40- ...[more]
Twee ingelijste winkeldisplays van kinderspeelgoedhorloges, Esso, jaren '50 ...[more]
The Collectors Choice, 3-D Team logo Holograms and Baseball Cards, 1990 Complete Set, daarbij:
Backgammon en damspel versierd met inlegwerk, midden jaren '50 ...[more]
Twee poppen met gedeeltelijk houten ledematen en linnen kleding, derde kwart 19e eeuw -defecten,
Twee poppen met gedeeltelijk houten ledematen en linnen kleding, derde kwart 19e eeuw -defecten, L. langste pop ca. 58 cm- ...[more]
Houten flipperkast en twee letterdozen, jaren '50 ...[more]
Twee oude blokpuzzels, houten speelgoed, dominospel in foedraal, etc. ...[more]
Mechanische blikken ezelkar, Gama, blikken koetje en blikken raceautotje, midden 20e eeuw ...[more]
Oud blikken speelgoed: tramstel, automobiel, Frankrijk, circa 1930, naaimachine en auto ...[more]
Vier blikken kinderfornuisjes, pannetjes, vormpjes, blokkendozen, Lott's Bricks, etc. ...[more]
Houten poppenhuis, theater, etc. -defecten- ...[more]
Vijf Anker bouwdozen, circa 1900
Vijf Anker bouwdozen, circa 1900 ...[more]
Blikken stationsgebouwen: Buffet, spoorwegovergang, seinhuis (Hornby), stationsgebouw (Hornby),
Blikken stationsgebouwen: Buffet, spoorwegovergang, seinhuis (Hornby), stationsgebouw (Hornby), etc., eerste helft 20e eeuw ...[more]
Oud speelgoed: Meccano-onderdelen, poppenhoofd, flipperspel, puzzle, etc. ...[more]
Tien diverse militaire strategie spellen, waaronder, Bevrijdingspel, circa 1945-50, incompleet
Tien diverse militaire strategie spellen, waaronder, Bevrijdingspel, circa 1945-50, incompleet ...[more]
12 Avalon Hill spellen voornamelijk militaire strategie, waaronder: Origins of WWII, Napoleon The
12 diverse strategie spellen, waaronder: VG games, Gulf Strike 3e editie, Shell Shock en Ambush, SPI
14 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Battle of the Bulge, WWII Dessert Campaign,
14 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Battle of the Bulge, WWII Dessert Campaign, D-Day en Anzio ...[more]
20 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Panzer Leader, Cross of Iron, Storm over
20 Avalon Hill militaire strategie spellen, waaronder: Panzer Leader, Cross of Iron, Storm over Arnhem en Third Reich ...[more]
Lot van circa 60 spellen, voornamelijk duitstalig, waaronder Klaus Teuber en Hans im Glück spellen
Lot van circa 60 spellen, voornamelijk duitstalig, waaronder Klaus Teuber en Hans im Glück spellen ...[more]
Circa 60 spellen, voornamelijk engels en nederlandstalig, waaronder Klaus Teuber, Leeuwenhart en
Circa 60 spellen, voornamelijk engels en nederlandstalig, waaronder Klaus Teuber, Leeuwenhart en diverse vintage spellen, jaren '60/'70 ...[more]
Lot van circa 65 spellen, voornamelijk Duitstalig ...[more]
33 Los(e)/Seite