Jacques Tissinier (1936-2018)
Patterns 1970
Original silkscreen hand signed and dated on the back.
Dimensions: 76,5 x 39 cm / 30 x 15,3 in.
Jacques Tissinier (1936-2018)
Motifs 1970
Sérigraphie originale signée et datée au dos.
Dimensions: 76,5 x 39 cm