38 Los(e)/Seite
eiken staand horloge, rijkelijk versierd met metalen ornamenten, houten zuilen en pilasters, circa
eiken staand horloge, rijkelijk versierd met metalen ornamenten, houten zuilen en pilasters, circa 1900, hoogte: 250 cm. ...[more]
notenhouten staand horloge, versierd met gecanneleerde zuilen en halfpilasters en voorzien van
Engels mahonie staand horloge met goud beschilderde fries, en beschilderde wijzerplaat waarop maan
Jugendstil staand horloge in mahonie kast, versierd met florale motieven en voorzien van uurwerk met
Duits tafelklok, zgn. 'Zeller Uhr', met verzilverde frontplaat met afbeelding van vadertje tijd,
Franse gepatineerde en vergulde bronzen kolompendule versierd met neo-gotische ornamenten en
Franse mahonie Biedermeier kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en appliqués, ca. 1840,
Franse mahonie Biedermeier kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en appliqués, ca. 1840, h. 49 cm ...[more]
Franse palissander gefineerde lierpendule versierd met intarsia en voorzien van verguld bronzen
Franse palissander gefineerde lierpendule versierd met intarsia en voorzien van verguld bronzen ornamenten, 1e helft 19e eeuw, h. 61 cm ...[more]
schildpad belijmde consoleklok met bronzen wijzerplaat voorzien van emaille cijfercartouches,
Italiaanse tafelklok en gezwarte houten kast, voorzien van bronzen wijzerplaat uitgerust met
Engelse bracketklok in gezwart houten kast met messing appliqués en verzilverde cijferring met
grote marmeren kolompendule met emaille wijzerplaat, versierd met verguld bronzen kariatiden,
Franse vergulde schouwklok op natuurstenen basement met horloge uurwerk, adres: Thierry A. Caen,
Franse vergulde schouwklok op natuurstenen basement met horloge uurwerk, adres: Thierry A. Caen, midden 19e eeuw, h. 33 cm ...[more]
Franse Louis XVI cartel klok in een vuurvergulde bronzen kast met classicistisch decor van van
Franse religieuze in gezwart houten en ebben gefineerde kast met messing intarsia, de met velours
pendule in schildpad belijmde kast versierd met koperen inlegwerk in Boulle-techniek, voorzien van
Franse mahonie empire kolompendule met verguld bronzen beslag en wijzerplaat en decor van palmetten,
Franse verguld bronzen en geslepen kristallen kolompendule voorzien van emaille cijferring, versierd
Franse lierpendule in gezwarte houten kast versierd met verguld bronzen ornamenten en hoornen des
emaille en messing tafelklokje rustend op bolpootjes, h. 5 cm ...[more]
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met voorstelling van globe gedragen door Amor met pijl,
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met voorstelling van globe gedragen door Amor met pijl, circa 1815, h. 41 cm ...[more]
Louis XIV religieuse met vergulde ajour appliqués op de gezwart houten kast en gestoffeerde
Engelse wandklok in mahonie gefineerde kast, voorzien van gegraveerde messing wijzerplaat, adres:
Engelse wandklok in mahonie gefineerde kast, voorzien van gegraveerde messing wijzerplaat, adres: John Cook, begin 19e eeuw, h. 45 cm ...[more]
Franse vergulde bronzen pendule met voorstelling van dame bij kruisbeeld, Louis Philippe, circa
Franse vergulde bronzen pendule met voorstelling van dame bij kruisbeeld, Louis Philippe, circa 1840, h. 44 cm ...[more]
Franse porseleinen en verguld metalen wandklok met Arabische cijferaanduiding, ca. 1880, h. 54 cm
Franse porseleinen en verguld metalen wandklok met Arabische cijferaanduiding, ca. 1880, h. 54 cm ...[more]
Franse Louis Phillipe mantelpendule met Boule-werk en verguld bronzen beslag in de vorm van
reiswekker in kast versierd met inlegwerk in boulle techniek voorzien van bronzen front met 4
kapitale schouwklok bestaande uit Chinees porseleinen balustervaas met Kantonees decor en verguld
Louis XV cartelklok in polychroom beschilderde vruchtenhouten kast met decor van bloemen en
Duits wandklokje met polychroom beschilderde wijzerplaat met decor van rocailles en getorste
Duits wandklokje met polychroom beschilderde gecontourneerde wijzerplaat met decor van Christus en
Weense notenhouten regulateur, deels gezwart, rijkelijk versierd met snij- en steekwerk van o.a.
mahonie gefineerde wandklok, versierd met bronzen ornamenten en voorzien van wijzerplaat met
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en uurwerk met maan- en datumaanduiding, 19e eeuw,
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en uurwerk met maan- en datumaanduiding, 19e eeuw, h. 75 cm. ...[more]
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule met emaille cijferring en bekroond door
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule met emaille cijferring en bekroond door ornament van bloem, circa 1820, h. 44 cm ...[more]
38 Los(e)/Seite