- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
zeldzame tinnen po, gemerkt op het gebogen oor, Nederland, 16e eeuw, h. 16 cm ...[more]
Zwitserse tinnen buik of kettingkan, de duimrust versierd met ornamenten in de vorm van schapenkoppen, circa 1800, h. 34 cm ...[more]
lot van 49 stuks tin bestaande uit kandelaars, kraankan, schoteltjes, maten en brandewijnkommen,
lot van 49 stuks tin bestaande uit kandelaars, kraankan, schoteltjes, maten en brandewijnkommen, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
stel Hollandse glazen bruidflessen met oren en gegraveerd floraal decor, 19e eeuw, h. 21 cm (2 x A)
stel Hollandse glazen bruidflessen met oren en gegraveerd floraal decor, 19e eeuw, h. 21 cm (2 x A) ...[more]
antieke bronzen rokkandelaar met balustervormige stam, 17e eeuw, h. 14 cm ...[more]
Antoin Louis Barye (1796-1875), bronzen sulptuur: worsteling tussen hert en roofdier, Frankrijk, ca.
gepatineerde galvano sculptuur met voorstelling van Vercingetorix, rustend op stenen voet, naar
gietijzeren haardplaat met reliëfdecor van lelies in een gekroond wapenschild en acanthusbladeren,
gietijzeren haardplaat met reliëfdecor van lelies in een gekroond wapenschild en acanthusbladeren, 18e eeuw, 80 x 80 cm ...[more]
12-pas tegeltableau met polychroom decor ; 'De Hemelvaart', Makkum, ca. 1890, 53 x 40 cm - restauraties - ...[more]
mangaankleurig aardewerk tegeltableau met voorstelling van een bloemenvaas omgeven door getorste
collectie van 42 mangaankleurige tegels met Bijbelse voorstellingen, 18e eeuw ...[more]
15 Delfts aardewerk tegels met decor van lelies en tulpen in een gekarteld kwadraat, ca. 1650 - 1
15 Delfts aardewerk tegels met decor van lelies en tulpen in een gekarteld kwadraat, ca. 1650 - 1 tegel gebroken - ...[more]
ingelijste pietra dura wandplaque met afbeelding van een musicerende herder, verso gesigneerd: '
volkskunst kralenkunstwerk met voorstelling van kerk in landschap, 19e eeuw, in beglaasde lijst,
volkskunst kralenkunstwerk met voorstelling van kerk in landschap, 19e eeuw, in beglaasde lijst, l. 58 b. 42 cm ...[more]
bronzen hallantaarn met 6 beglaasde zijden versierd met bladmotieven en fleur-de-lis, met 3
stel grote vergulde messing penkandelaars versierd met ornamenten van heiligen, bladmotieven en
stel grote vergulde messing penkandelaars versierd met ornamenten van heiligen, bladmotieven en engelenkopjes, 2e helft 19e eeuw, h. 82 ...[more]
boekwerk in lederen omslag: Kerkelijke Oudheden door W. Cave, Utrecht 1698, daarbij: verguld neo-
Franse Louis Phillipe mantelpendule met Boule-werk en verguld bronzen beslag in de vorm van
reiswekker in kast versierd met inlegwerk in boulle techniek voorzien van bronzen front met 4
Henri Thiriet (1873-1946), poster: "Stearns Cycles", l. 222 b. 156 cm ...[more]
houten haardstuk met polychrome beschildering in de vorm van een heer, 18e eeuw, h. 90 cm ...[more]
uitgebreid 12-persoons verzilverd bestek inclusief tafelcouverts, dienbestek, viscouverts en
uitgebreid 12-persoons verzilverd bestek inclusief tafelcouverts, dienbestek, viscouverts en ijslepels, model Albi, gemerkt: Christofle ...[more]
porseleinen sculptuur met voorstelling van een liggende ijsbeer, circa 1920, l. 32 cm. (A) ...[more]
polychroom beschilderd sculptuur van een kaketoe, gemerkt: Unterweissbach, Duitsland, 1917, h. 30 cm
polychroom beschilderd sculptuur van een kaketoe, gemerkt: Unterweissbach, Duitsland, 1917, h. 30 cm ...[more]
2 porseleinen vormstukjes met voorstelling van paar in 18e eeuwse kledij, 19e eeuw, h. 10 cm. (chips
2 porseleinen vormstukjes met voorstelling van paar in 18e eeuwse kledij, 19e eeuw, h. 10 cm. (chips aan hoed en hand) ...[more]
2 polychrome Duitse porseleinen beeldjes in de vorm van een musicerende jongen en een jonge dame met
paar porseleinen vormstukjes met voorstelling van jongeman in rokkostuum, 20e eeuw (A) en putto
porseleinen kop-en-schotel met polychroom floraal- en opgehoogd gouddecor, gemerkt: Meissen, 1e
porseleinen schouwklok op basement met polychroom floraal decor en witgeëmailleerde wijzerplaat
kapitale schouwklok bestaande uit Chinees porseleinen balustervaas met Kantonees decor en verguld
Louis XV cartelklok in polychroom beschilderde vruchtenhouten kast met decor van bloemen en
Duits wandklokje met polychroom beschilderde wijzerplaat met decor van rocailles en getorste
Duits wandklokje met polychroom beschilderde gecontourneerde wijzerplaat met decor van Christus en
stel Hollandse bronzen penkandelaars met gedraaide stam en rustend op 3 bolpootjes, 17e eeuw, h.
stel Hollandse bronzen penkandelaars met gedraaide stam en rustend op 3 bolpootjes, 17e eeuw, h. 27 cm. ...[more]
lot van 6 kandelaren waaronder 2 barok kandelaren op 3-zijdige voet, circa 1700, 2 kleine bronzen
stel Franse bronzen kandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, 16e eeuw, h. 39
stel Franse bronzen kandelaars met balustervormige stam en rustend op ronde voet, 16e eeuw, h. 39 cm. ...[more]
lot van 11 stuks tin waaronder Franse klepkannen, 19e eeuw ...[more]
lot van 29 stuks tin bestaande uit schotels en borden, 18e en 19e eeuw ...[more]
Duitse glazen pul met gegraveerd heraldisch decor en tinnen deksel met eikelvormige duimrust, anno
Duitse glazen pul met gegraveerd heraldisch decor en tinnen deksel met eikelvormige duimrust, anno 1761, h. 18 cm. ...[more]
set van 6 slingerglazen met gegraveerd decor van jachtvogels en stam waarin meervoudige slinger, 18e
stel grote bronzen kandelaarlampen met gecanneleerde balustervormige stam en rustend op 3-zijdige
Engelse mahonie tantalus met koperen greep en 3 kristallen likeurflacons, h. 31 cm. ...[more]
set van 3 porseleinen kommen met polychroom decor van bloemen en wapenschilden, Samson, Frankrijk,
set van 3 porseleinen kommen met polychroom decor van bloemen en wapenschilden, Samson, Frankrijk, midden 19e eeuw, diam. 19 en 22 cm ...[more]
set van 2 porseleinen balustervazen met decor van bloemen, druivenranken en acanthusbladeren,
set van 2 porseleinen balustervazen met decor van bloemen, druivenranken en acanthusbladeren, Dresden, 20e eeuw, h. 22 cm ...[more]
Hollands palissander theekistje met kristallen mengbakje en tinnen theeduim, 19e eeuw ...[more]
Franse bouillottelamp met verstelbare en beschilderde metalen kap, met 3 gebogen armen en rustend op
Nederlandse eiken sculptuur met voorstelling van Anna te Drieën, late Gothiek, 15e/16e eeuw, h. 42
Nederlandse eiken sculptuur met voorstelling van Anna te Drieën, late Gothiek, 15e/16e eeuw, h. 42 cm ...[more]
gestoken eiken sculptuur in de vorm van Maria met kind, 17e eeuw, h. 70 cm - hoofd kind vervangen -
gestoken eiken sculptuur in de vorm van Maria met kind, 17e eeuw, h. 70 cm - hoofd kind vervangen - ...[more]
ronde noten plaquette met fraai gestoken voorstelling van Minerva, 1e helft 18e eeuw, diam. 86 cm
ronde noten plaquette met fraai gestoken voorstelling van Minerva, 1e helft 18e eeuw, diam. 86 cm ...[more]
Weense notenhouten regulateur, deels gezwart, rijkelijk versierd met snij- en steekwerk van o.a.
mahonie gefineerde wandklok, versierd met bronzen ornamenten en voorzien van wijzerplaat met
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en uurwerk met maan- en datumaanduiding, 19e eeuw,
Friese stoelklok met beschilderde wijzerplaat en uurwerk met maan- en datumaanduiding, 19e eeuw, h. 75 cm. ...[more]
Hollands rozenhouten biedermeier theekistje met bronzen greep en slotplaat, ca. 1850, h. 13 cm
Hollands rozenhouten biedermeier theekistje met bronzen greep en slotplaat, ca. 1850, h. 13 cm ...[more]
Hollandse koperen tabaksdoos belijmd met roggenhuid voorzien van verzilverd montuur en slot, circa
stel bronzen kandelaars op ronde basement, renaissance-stijl, 19e eeuw, h. 38 cm. ...[more]
Gotische bronzen vijzel met geprofileerde randen en één oor, Duitsland, ca. 1600, h. 16 cm -
Gotische bronzen vijzel met geprofileerde randen en één oor, Duitsland, ca. 1600, h. 16 cm - gerestaureerd - ...[more]
Hollandse grootformaat bronzen vijzel met stamper en decor van vogels en acanthusbladeren, in het
miniatuur bronzen 4-lichts bolkroon met gebogen armen, 19e eeuw, h. 30 cm. -gemeten exclusief
miniatuur bronzen 4-lichts bolkroon met gebogen armen, 19e eeuw, h. 30 cm. -gemeten exclusief ketting- ...[more]
stel Franse smeedijzeren penkandelaars met vierkante stam en versierd met krulmotieven, 17e eeuw, h.
stel Franse smeedijzeren penkandelaars met vierkante stam en versierd met krulmotieven, 17e eeuw, h. 128 cm. ...[more]
1223 Los(e)/Seite