- Oberkategorie
19 Los(e)/Seite
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700,
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700, diam. 34 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit aardewerk plooischotel met chinoiserie decor van figuren in landschap, vermoedelijk Delft,
serie van 6 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren bij poort omgeven door
serie van 3 Delfts aardewerk vazen bestaande uit dekselvaas en stel knobbelvazen met chinoiserie-
Delfts aardewerk hexagonaal gevormd trekpotje met dekselknop in de vorm van een tempelleeuw en
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (
Delfts aardewerk schotel met Chinoiserie decor naar Wan Li voorbeeld, 17e eeuw, diam. 39 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delftse aardewerken schotels met floraal decor en decor van leeuw omgeven door vakverdeling,
Duitse steengoed baarmankruik, 17e eeuw, h. 41 cm en idem oorkan, 18e eeuw, h. 28 cm ...[more]
blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar,
blauw/wit aardewerk tabakspot met opschrift 'Havana' en aardewerk fruitmand, gemerkt: Tichelaar, Makkum, h. 11 en 26 cm (2 x A) ...[more]
3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en
3 diverse aardewerk borden met pauw decor, gemerkt: De Metalen Pot, De Porceleyne Claeuw en Makkum, 18e, 19e eeuw, diam. 34 cm ...[more]
3-delig Delfts kaststel, allen met deksel bekroond door hond, allen met decor van man met hond bij
Majolica schotel met decor van bladmotieven, mogelijk 17e eeuw, diam. 36 cm (A) ...[more]
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (beschadigingen) ...[more]
Delfts aardewerk puddingvorm met floraal decor, 18e eeuw, l. 26 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (randschilfers) ...[more]
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw,
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delfts aardewerk pauwenborden, midden 18e eeuw, diam. 30 en 35 cm ...[more]
47-delen Engels aardewerk servies met decor 'Moss Rose', gemerkt: Wedwood ...[more]
paar Delfts aardewerk schalen met blauw-wit floraal decor, gemerkt: De Porceleyne Claeuw, midden
19 Los(e)/Seite