- Oberkategorie
27 Los(e)/Seite
Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen
Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen montuur, Japonisme, 19e eeuw, h. 39 cm ...[more]
2 Duits porseleinen beeldjes met voorstelling van putto met chocoladeketel aan tafel en putti in
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A)
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A) ...[more]
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt:
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt: Amstel, circa 1800 (2 x A) ...[more]
28-delig Engels porseleinen servies met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, 18e eeuw ...[more]
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h.
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h. 10, br. 22 cm (A/B) ...[more]
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20 cm (1 x chip) ...[more]
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel met onduidelijk merk ...[more]
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm
wit porseleinen sculptuur met voorstelling van man en vrouw met kinderen, Napels, 19e eeuw, h. 16 cm (A/B) ...[more]
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa
Hollands porseleinen bord met blauw decorf van bloemguirlandes, gemerkt: Mol, Loosdrecht, circa 1780, diam. 24 cm (A) ...[more]
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790,
set van 4 Hollandse porseleinen borden met Imari decor, onderglazuur gemerk: Amstel, circa 1790, diam. 25 cm (2 x Chip) ...[more]
porseleinen tabakspot, veelkleurig beschilderd met huizen langs riviertje en strooibloemen en met
stel porseleinen kandeelbekers op hoge voet, voorzien van polychroom floraal decor, vermoeldeijk
serie van 6 Hollandse porseleinen kop en schotels met polychroom decor van vlinders en 6 idem kommen
uitgebreid 84-delig porseleinen servies met handbeschilderd floraal decor, bestaande uit 12
Engels creamware kopje met polychroom decor van de prins van Oranje en zijn vrouw, voorzien van
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h.
Delftse aardewerk plaquette met polychroom decor van man en vrouw aan rivieroever, 18e eeuw, h. 33, br. 28 cm (gerestaureerd) ...[more]
2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild,
2 Delfts aardewerk cylindrische apothekerspotten met koperen deksel en geschilderd wapenschild, 18e eeuw, h. 30 - 1 gelijmd - ...[more]
stel Delfts aardewerk borden met decor van boom, gemerkt: Van Duijn (=Johannes van Duijn, eigenaar
Delfts aardewerk schotel met decor van libelle op rots omgeven door vakverdeling in Wanli-stijl,
uitgebreid porseleinen servies met vergulde rand, gemerkt: R serviesgedeelte, Rosenthal model
uitgebreid porseleinen servies met vergulde rand, gemerkt: R serviesgedeelte, Rosenthal model Versailles, circa 1900 ...[more]
2 Delftse aardewerk schotels met decor van theeboom, gemerkt: De Klaauw, 18e eeuw, diam. 35 cm (
2 Delftse aardewerk schotels met decor van theeboom, gemerkt: De Klaauw, 18e eeuw, diam. 35 cm (randschilfers) ...[more]
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas beschadigd) ...[more]
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend ...[more]
porseleinen sculptuur met voorstelling van paard met man, gemerkt: Herend, h. 19 (A) ...[more]
Frans porseleinen theebus met floraal decor, Samson, 19e eeuw, h. 12 cm (2 x A) ...[more]
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw,
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw, l. 51 cm (2 x A) ...[more]
27 Los(e)/Seite