77 Los(e)/Seite
Delfts bord met polychroom decor van dame met boeket, 18e eeuw, diam. 30 cm. (schilfers) ...[more]
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31 cm. (forse schilfers) ...[more]
Delfts aardewerk bord met blauw/wit chinoiserie decor van visser bij pagode in rivierlandschap,
stel bronzen bouillotte lampjes met groene metalen kap, h. 52 cm ...[more]
coco de mer voorzien van gedreven zilveren beslag en vermaakt tot dekseldoos, h. 20 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw,
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Sjah Najaf, l. 21 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Abbas Shirazi, h. 22 cm ...[more]
verguld zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons, gemonteerd op faux
ingekleurde gravure met voorstelling van Nonio Magum (Nijmegen), uit I. Blaeu, 17e eeuw, h. 42,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14, br. 29 ...[more]
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst,
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst, 18e/19e eeuw ...[more]
Franse hutkoffer versierd met houten stootbanden, koperen hoekstukken en bekleed met bedrukte
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976 en 1977, 2 labels los ...[more]
gestoken eiken koekplank met portret van Willem III, 18e/19e eeuw, h. 68 cm ...[more]
bronzen sluitgewicht bekroond door ornament van paard en olifant, h. 15 cm ...[more]
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies,
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies, 1e helft 19e eeuw, h. 260, br. 70 ...[more]
2 spiegels met gestoken houten lijst, bekroond door cartouche, versierd met meanderrand en rocailles, Louis XIV-stijl, 19e eeuw, h. 55 ...[more]
77 Los(e)/Seite