- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o.
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '42 ...[more]
doek, 40 x 58, Gezicht op Zierikzee, onbekend ...[more]
Félix De Baerdemaeker (1836-1878)doek, 80,5 x 126, Landschap met ree, gesigneerd en gedateerd r.o.
Maarten Yungmann (1877-1965)doek, 90 x 98, Bloemstilleven met lelies, gesigneerd r.o. ...[more]
Walter Vaes (1882-1958)doek, 95,5 x 47, Dorpsgezicht met kerk, gesigneerd r.o. ...[more]
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 66,5 x 82, 'Circusklanten', gesigneerd r.o. anno 1949 ...[more]
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 56 x 101, 'Na 't feest; Het jolige vijftal', gesigneerd r.o. anno
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 56 x 101, 'Na 't feest; Het jolige vijftal', gesigneerd r.o. anno 1956 ...[more]
Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en
Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en gedateerd l.o. 1918 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 65 x 60, Zelfportret, gesigneerd en gedateerd linksboven 1986 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 55 x 50, 'Zelfportret als punk', gesigneerd en gedateerd r.o. 1982 ...[more]
Wim Gerritsen (1929-2007)gouache, 89 x 58,5, Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd r.o. '60
Wim Gerritsen (1929-2007)gouache, 89 x 58,5, Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd r.o. '60 ...[more]
Douwe van der Zweep (1890-1975)doek, 43 x 54, Twee kalfjes, gesigneerd en gedateerd r.o. 1936
Douwe van der Zweep (1890-1975)doek, 43 x 54, Twee kalfjes, gesigneerd en gedateerd r.o. 1936 ...[more]
Ernst Vijlbrief (1934-2010)doek, 110 x 80, 'Sylvia', gesigneerd r.o. anno 1961 ...[more]
Jeff Koons (1955-)Snowboard met zeefdruk en gemetalliseerd folie, 151 cm hoog x 28 cm breed, 'The
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937-)doek, 60 x 50, 'Bol', gesigneerd r.o. ...[more]
Joseph Denovan Adam (1842-1896)doek, 127 x 102, Schotse Hooglanders, gesigneerd r.o. -denkelijk
Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven,
Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)aquarel, 29,5 x 54,5, Polderlandschap met molens, gesigneerd r.
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)aquarel, 29,5 x 54,5, Polderlandschap met molens, gesigneerd r.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)board, 20 x 26, Huiswaarts langs de molen, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit
Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit schetsboek, gesigneerd r.o. ...[more]
potloodtekening, 19 x 23, Knielende man, onbekend ...[more]
Jan Peeters I (1624-1678)paneel, 26,5 x 38,5, Een Mediterraanse haven met de aankomst van een
atelier Jan ten Compe (1713-1761)paneel, 45 x 53, Gezicht in Amsterdam met een herder en een
Claes Jansz. van Willigen (1630-1676)paneel, 28 x 34,5, Een herder en een ruiter bij een waterval in
paneel in onregelmatige vorm, 26 x 23,5, Trompe L’ Oeil : Een vogelkooi met vogel, Hollandse School, ca. 1800 ...[more]
doek, 100 x 130, Schepen bij de kust op stormachtige zee, onbekend ...[more]
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)potloodtekening, 19 x 23, Zicht op Vlissingen, gesigneerd
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)potloodtekening, 19 x 23, Zicht op Vlissingen, gesigneerd en gedateerd r.o. 1900 ...[more]
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)aquarel, 29 x 46, Figuren bij het sluisje, gesigneerd l.o.
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)aquarel, 29 x 46, Figuren bij het sluisje, gesigneerd l.o. ...[more]
Hubertus Cornelis Gerardus Bekman (1896-1974)board, 65 x 50, Abstracte compositie, gesigneerd
Hubertus Cornelis Gerardus Bekman (1896-1974)board, 65 x 50, Abstracte compositie, gesigneerd rechtsboven ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)offsetlitho, 54,5 x 44, 'Céres', gesigneerd r.o., oplage 80/200, met
gouache, 65 x 60,5, Haan, gesigneerd r.o. Guy Delrez ...[more]
Pieter Christoffel Wonder (1780-1852)ets, 9 x 8, Zelfportret met hoed, gesigneerd rechtsboven in
Elizabeth Adriani-Hovy (1873-1957)doek, 35 x 40, Stilleven met groente, gesigneerd en gedateerd l.o.
Elizabeth Adriani-Hovy (1873-1957)doek, 35 x 40, Stilleven met groente, gesigneerd en gedateerd l.o. 42 ...[more]
Cor van Oel (1899-1979)paneel, 44 x 38, 'Kockengen', gesigneerd r.o. ...[more]
Johanna Pieneman (1889-1986)aquarel, 50 x 70,5, Brugge, gesigneerd l.o. ...[more]
Epaminondas Thomopoulos (1878-1976)board, 13 x 19, Huisje in heuvellandschap, gesigneerd l.o.
Epaminondas Thomopoulos (1878-1976)board, 13 x 19, Huisje in heuvellandschap, gesigneerd l.o. ...[more]
François Auguste Ortmans (1827-1884)paneel, 36,5 x 32, Bosrijk landschap bij Fontainebleau, gesigneerd en gedateerd r.o. 1850 ...[more]
Nicolas Charles Decker (1898-1969)aquarel, 43 x 31, Nieuwe Kerk Amsterdam, gesigneerd r.o., anno
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 50 x 50, 'Mevrouw K.', Portret van een dame met
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 50 x 50, 'Mevrouw K.', Portret van een dame met hoed, gesigneerd linksboven ...[more]
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 60 x 60, Portret van een man, gesigneerd linksboven
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 60 x 60, Portret van een man, gesigneerd linksboven ...[more]
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)aquarel, 19 x 14, Hollands stadsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Orville Houghton Peetsdoek, 32,5 x 40,5, Cleopatra, gesigneerd linksboven ...[more]
Johannes Antonius Canta (1816-1888)paneel, 26 x 19, Meisje met kat en kippen, gesigneerd l.o.
Johannes Antonius Canta (1816-1888)paneel, 26 x 19, Meisje met kat en kippen, gesigneerd l.o. ...[more]
Peter Josef Strahn (1904-1997)paneel, 11 x 17, Herder met geiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Peter Josef Strahn (1904-1997)doek, Herder met schapen en geiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Ruggero Alfredo Michalles (1898-1976)doek, 65 x 50,5, Reizend gezelschap, gesigneerd met monogram en
Ruggero Alfredo Michalles (1898-1976)doek, 65 x 50,5, Reizend gezelschap, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 74 ...[more]
Walter Heimig (1881-1955)doek, 76 x 91,5, Golfspelers, gesigneerd l.o. ...[more]
Aloys van Wieringen (1942-2007)paneel, 33 x 40, ''s-bocht in Reitdiep', gesigneerd en gedateerd
Aloys van Wieringen (1942-2007)paneel, 33 x 40, ''s-bocht in Reitdiep', gesigneerd en gedateerd midden onder 1995 ...[more]
Frans Beckers (1898-1983)doek, 30 x 40, Liggende koe, gesigneerd l.o. ...[more]
Hendrik de Vries (1891-1985)doek, 80,5 x 70,5, 'Stokrozen', gesigneerd l.o. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879)doek, 85 x 125, Ruzie bij de waterbak, gesigneerd l.o. -klein plekje
Bernard te Gempt (1826-1879)doek, 85 x 125, Ruzie bij de waterbak, gesigneerd l.o. -klein plekje verfverlies linksboven- ...[more]
Fedde de Jong (1915-1977)marouflé, 120 x 105, Bloemstilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Ove Nils Olson (1903-1975)marouflé, 21 x 26, Parijs aan de Seine, gesigneerd en gedateerd r.o. 49
Ove Nils Olson (1903-1975)marouflé, 21 x 26, Parijs aan de Seine, gesigneerd en gedateerd r.o. 49 ...[more]
Luc Kaisin (1901-1963)doek, 60 x 70, Bootjes in de haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Louis Chantal (1822-1899)ovale aquarel, 26 x 35,5, Handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd en
Louis Chantal (1822-1899)ovale aquarel, 26 x 35,5, Handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd en gedateerd r.o. 85 ...[more]
paneel, 13 x 19,5, Landschap met wandelaar, gesigneerd l.o., mogelijk Jan Willem van Borselen (
paneel, 13 x 19,5, Landschap met wandelaar, gesigneerd l.o., mogelijk Jan Willem van Borselen (1825-1892) ...[more]
Pieter Lodewijk Kuhnen (1812-1877)paneel, 18 x 21, Romantisch landschap bij maanlicht, gesigneerd
Pieter Lodewijk Kuhnen (1812-1877)paneel, 18 x 21, Romantisch landschap bij maanlicht, gesigneerd l.o. ...[more]
paneel, 30 x 39, Schepen voor de haven van Rotterdam, gesigneerd l.o. GvdP ...[more]
1258 Los(e)/Seite