- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
Duitse eiken betaaltafel met vierkant blad waaronder lade, rustend op rechte poten verbonden door
stel beuken ridderfauteuils met gebogen armleggers versierd met gestoken ornamenen en voorzien van
Duitse eiken kast met rechte geprofileerde kap, paneeldeuren met bronzen slotplaten en laden onderin, 18e eeuw, h. 188, br. 176 d. 72 ...[more]
stel eiken boekenkasten, beiden met geprofileerde rechte kap en schuifdeur bekroond met spitse bogen
Hollandse mahonie gefineerde chiffonière, met 5 laden en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h.
Hollandse mahonie gefineerde chiffonière, met 5 laden en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h.148, br. 102 d. 45 ...[more]
Hollands noten Willem III damessecretaire met 2 laden en schuingeplaatste schrijfklep, rustend op
Engels mahonie naaitafeltje versierd met intarsia van fijnhout, rustend op tapstoelopende poten, 19e
Engels mahonie naaitafeltje versierd met intarsia van fijnhout, rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw, h. 81 ...[more]
pietra dura schaaktafel op ijzeren voet, h. 35 ...[more]
Franse eiken keukentafel met rechthoekig blad, rustend op rechte poten verbonden door regel, 19e
Franse eiken keukentafel met rechthoekig blad, rustend op rechte poten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 76 br. 220 d. 81 ...[more]
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen, siernagels en slotplaat, 18e/19e eeuw, h.70, b. 130,
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen, siernagels en slotplaat, 18e/19e eeuw, h.70, b. 130, d. 70 ...[more]
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen en beslag op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h.
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen en beslag op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h. 52, b. 72, d. 40 ...[more]
spiegel in gestoken en verguld houten empire lijst met decor van parelranden en rozetten, circa
spiegel in gestoken en verguld houten empire lijst met decor van parelranden en rozetten, circa 1810, 135 x 70 cm ...[more]
Hollandse eiken bolpoottafel in renaissance-stijl met uitschuifbaar blad, h. 80, b 107, d. 74
Hollandse eiken bolpoottafel in renaissance-stijl met uitschuifbaar blad, h. 80, b 107, d. 74 ...[more]
Hollands mahonie empire trumeau met witmarmeren blad waaronder lade en 2 pilasters met verguld
Hollands mahonie Louis XVI klapbuffet met besteklade waaronder twee deuren, rustend op blokpoten, h.
Hollands mahonie Louis XVI klapbuffet met besteklade waaronder twee deuren, rustend op blokpoten, h. 84, b. 74, d. 42 -1 poot missend- ...[more]
Hollands empire mahonie tafel met rond blad en gestoken decor van acanthusbladeren en parelrand,
2 diverse armfauteuils bekleed met rood leer waarvan 1 rustend op zwenkwieltjes ...[more]
mahonie empire trumeau met witmarmeren blad rustend op konische gecanneleerde zuilen met gestoken en
Hollands mahonie biedermeier naaitafeltje met opklapbaar blad waaronder een nest van vakken en
mahonie biedermeier coulissentafel met ovaal blad en rustend op kolompoot, circa 1840, h. 75,
set van 14 mahonie stoelen met gestoffeerde rug enm zitting, rustend op sabelpoten -2 met afwijkende
set van 14 mahonie stoelen met gestoffeerde rug enm zitting, rustend op sabelpoten -2 met afwijkende bekleding- ...[more]
Hollandse eiken beeldenkast met 2 paneeldeuren in de bovenkast en 2 paneeldeuren in de onderkast,
Utrechtse eiken renaissance poortkast bekroond door gestoken knorranden, met 2 deuren versierd met
mahonie commode met marmeren blad en 4 laden, versierd met verguld bronzen palmet, circa 1840, h.
mahonie commode met marmeren blad en 4 laden, versierd met verguld bronzen palmet, circa 1840, h. 102, br. 132, d. 60 ...[more]
Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met oplopende kap bekroond door cartouche, waaronder
Franse gestoken en verguld houten wandconsole met gecontourneerd marmeren blad, rustend op gebogen
Vlaams wortelnoten Louis XIV topbureau, met timpaanvormige kap, in de bovenkast 2 deuren met
Amsterdams staand horloge voorzien van noten gefineerde kast bekroond met bronzen hoornblazende
Hollands Louis XIV mahonie hoekkabinet, met gebogen kap waaronder 4 deuren met gecontourneerde
Hollandse kersen partnerdesk, met 11 laden en 1 deurtje met faux laden, h. 74, circa 1900, bladmaat 140 x 113 ...[more]
koloniaal teakhouten kistje met koperen beslag rustend op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h.
koloniaal teakhouten kistje met koperen beslag rustend op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h. 40, b. 75, d. 40 ...[more]
Franse rozenhouten Louis XVI poudreuse met biesintarsia en verguld bronzen beslag, het geheel
Franse Louis XV pendant spiegel in verguld houten lijst met gestoken ornamenten, 18e eeuw, h. 98 -
Franse Louis XV pendant spiegel in verguld houten lijst met gestoken ornamenten, 18e eeuw, h. 98 -glas gebroken en lijst met defecten- ...[more]
eiken kast met geprofileerde kap versierd met gestoken mascarons en 2 deuren waarop pallisander
Hollands gezwart houten wandvitrine met beglaasde deur en zijdes waarin roedeverdeling, het geheel
Hollandse mahonie Louis XVI boekenkast met geprofileerde kap waaronder 2 begaasde paneeldeuren,
vruchtenhouten armstoel met gespijlde rugleuning en stoffen zitting, het geheel met geschilderd faux
Kelim met licht rozen motief 281 x 187 ...[more]
handgeknoopt tapijt Art Deco patroon 250 x 203 ...[more]
Hollandse noten theetafel met gecontourneerd blad, rustend op driespant, h. 62, diam. 77 ...[more]
Victoriaanse coulissentafel met gecontourneerde rand, rustend op gedraaide en gecanneleerde poten
eiken tafel met rechthoekig blad, rustend op gedraaide bolpoten verbonden door regel, renaissance-
mahonie empire trumeau met witmarmeren blad, de fries versierd met bronzen griffioenen en zonnen,
1258 Los(e)/Seite