- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
- Oberkategorie
1258 Los(e)/Seite
porseleinen schaal en stel bijpassende borden met decor van vogels en bloemen in famille rose-stijl,
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h.
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h. 10-12 cm ...[more]
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (randschilfers) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e eeuw (4 x A/B) ...[more]
Chinees porseleinen Imari kom en 3 capucijner kop en schotels, 18e eeuw (beschadigingen) ...[more]
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita kan met decor van figuren in landschap, voorzien van tinnen
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm ...[more]
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm ...[more]
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste vaas: 31 cm -imperfecties- ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, 18e eeuw en later ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met landschappelijk decor, Qianlong 18e eeuw (randschade en
3 Chinees porseleinen kommen en dekselvaas met melk en bloed decor, o.a. 19e eeuw (1 kom beschadigd en deksel gerestaureerd) ...[more]
Chinees terracotta vaas, mogelijk Han dynastie (206 BC - 220 AD), h. 27 cm -geen TL test aanwezig-
Chinees terracotta vaas, mogelijk Han dynastie (206 BC - 220 AD), h. 27 cm -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinees terracotta graansilo, mogelijk Han Dynastie (206 BC - 220 AD), h. 32 cm -geen TL test
Chinees terracotta graansilo, mogelijk Han Dynastie (206 BC - 220 AD), h. 32 cm -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinees wit porseleinen trekpotje met meloenvormige romp, vermoedelijk Song dynastie (10e-13e eeuw),
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 15 cm (
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 15 cm (beschadigingen) ...[more]
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van staande figuur, met resten van beschildering,
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van staande figuur, met resten van beschildering, Birma, 19e eeuw, h. 125 cm. ...[more]
gestoken houten Nat beeld met voorstelling van zittend figuur, Birma, 19e eeuw, h. 65 cm ...[more]
Chinese hardstenen sculptuur met voorstelling van Happy Boeddha, h. 19 cm ...[more]
antieke Javaanse lavastenen sculptuur met voorstelling van Boeddha hoofd, h. 26 cm ...[more]
Chinees terracotta vaas met resten van beschildering, mogelijk Han-dynastie (206 BC-220 AD), h. 25
Chinees terracotta vaas met resten van beschildering, mogelijk Han-dynastie (206 BC-220 AD), h. 25 cm ...[more]
2 Chinees aardewerrk beelden van krijgers te paard met resten van polychrome beschildering, Han
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan, h. 12 (A) en idem pattipan met floraal decor, diam. 13 (B),
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan, h. 12 (A) en idem pattipan met floraal decor, diam. 13 (B), 18e eeuw ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen assiettes met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e
2 blauw/wit Chinees porseleinen assiettes met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, br. 29 en 31 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita schotel met decor van hert in landschap omgeven door vakverdeling, 17e eeuw, diam. 41 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuur met parasol en florale motieven,
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuur met parasol en florale motieven, circa 1700, h. 25 cm (A) ...[more]
stel Japans porseleinen Imari kommen met decor van boot en florale motieven, 19e eeuw, diam. 24
stel Japans porseleinen Imari kommen met decor van boot en florale motieven, 19e eeuw, diam. 24 cm (2 x A) ...[more]
2 Chinees aardewerk beelden van krijgers met resten van polychrome beschildering, Han dynasty, h. 50
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van ruiter, vermoedelijk Han-dynastie (206 v.Chr.-
2 antieke Chinese terracotta oorkannen, h. 15 en 24 cm ...[more]
serie van 10 Chinees porseleinen famille verte kop en schotels met floraal decor, Kangxi, circa 1700
serie van 10 Chinees porseleinen famille verte kop en schotels met floraal decor, Kangxi, circa 1700 ...[more]
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 1 x haarlijn) ...[more]
serie van 23 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en vruchten, Qianlong, 18e
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met flotraal decor, eidn 19e eeuw, h.18 cm (2 x A)
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met flotraal decor, eidn 19e eeuw, h.18 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen dekselvaas met decor van draken, 19e eeuw, h. 40 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor, Swatow, 17e eeuw, diam. 40 cm (chip en
blauw/wit Chinees porseleinen schotel met floraal decor, Swatow, 17e eeuw, diam. 40 cm (chip en haarlijn) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen trekpot met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 11 cm -chip aan de
blauw/wit Chinees porseleinen trekpot met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 11 cm -chip aan de rand- ...[more]
2 set van drie Japans porseleinen Imari kop en schotels, alle circa 1700 ...[more]
lot Chinees porselein bestaande uit diverse kop en schotels met blauw/wit decor, Kangxi, 18e eeuw
lot Chinees porselein bestaande uit diverse kop en schotels met blauw/wit decor, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
lot divers Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit 7 schotels en 9 kopjes, 19e eeuw
lot divers Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit 7 schotels en 9 kopjes, 19e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit diverse kop en schotels, 18e/19e eeuw
lot Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit diverse kop en schotels, 18e/19e eeuw ...[more]
lot divers Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit 17 schotels en 9 kopjes, 18e/19e
lot divers Chinees porselein met blauw/wit decor bestaande uit 17 schotels en 9 kopjes, 18e/19e eeuw ...[more]
lot bestaande uit 10 Chinees porseleinen schotels en 11 kopjes met blauw/wit decor, 18e/19e eeuw -
lot bestaande uit 10 Chinees porseleinen schotels en 11 kopjes met blauw/wit decor, 18e/19e eeuw -defecten- ...[more]
10 Chinees porseleinen kopjes en 2 schoteltjes met famille rose decor van landschap, figuren en
10 Chinees porseleinen kopjes en 2 schoteltjes met famille rose decor van landschap, figuren en bloemen, Qianlong, 18e eeuw ...[more]
Chinees deels verguld cloisonné beeld van een hofdame en verzilverde theepot met Aziatisch decor,
Chinees deels verguld cloisonné beeld van een hofdame en verzilverde theepot met Aziatisch decor, h. 35 en 18 ...[more]
Chinees aardewerk Celadon kraagvaas met gecraqueleerd decor, 20e eeuw, h 32 cm ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van pauwen op bloesemboom, 19e eeuw, h. 31 cm (2 x
2 blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van pauwen op bloesemboom, 19e eeuw, h. 31 cm (2 x A) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van vlinder en bloemen, Kangxi, 18e eeuw, diam.
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van vlinder en bloemen, Kangxi, 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers en 2 x haarlijn) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 13 cm (1 x
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 13 cm (1 x chip en 1 x gelijmd) ...[more]
Chinese gestoken ivoren beeldje met voorstelling van man met hert, circa 1920, h. 11 cm ...[more]
grote Chinese spekstenen vaas met decor van bloemen, circa 1900, h. 47 cm (voet gelijmd) ...[more]
Thaise verguld bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha op lotustroon, 19e eeuw, h. 20 cm
Thaise verguld bronzen sculptuur met voorstelling van Boeddha op lotustroon, 19e eeuw, h. 20 cm ...[more]
bronzen scuptuur met voorstelling van zittende Boeddha op lotustroon, vermoedelijk Tibet 19e eeuw,
bronzen scuptuur met voorstelling van zittende Boeddha op lotustroon, vermoedelijk Tibet 19e eeuw, h. 39 cm ...[more]
3 deels gegelazuurde Chinese terracotta sculpturen met voorstelling van krijgers, vermoedelijk
6 deels gegelazuurde Chinese terracotta sculpturen met voorstelling van krijgers, vermoedelijk
deels gegelazuurde Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van dame en idem met voorstelling
lot Chinees porseleinen Kangxi kop en schotels waaronder met decor van dansende figuur en pagode aan
lot Chinees porseleinen Kangxi kop en schotels waaronder met decor van dansende figuur en pagode aan meer, circa 1700 ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotel met peterselie decor en 2 kop en schotels met decor van
blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotel met peterselie decor en 2 kop en schotels met decor van Joosje te paard, 18e eeuw ...[more]
2 Chinees porseleinen kommen en 1 schotel met decor van phoenix, 18e en 19e eeuw (beschadigingen)
2 Chinees porseleinen kommen en 1 schotel met decor van phoenix, 18e en 19e eeuw (beschadigingen) ...[more]
1258 Los(e)/Seite