- Armband- und Taschenuhren (8)
- Arms (2)
- Asian Art (216)
- Bücher und Graphiken (13)
- Ceramics (18)
- European porcelain (25)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (2)
- Ikonen (2)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (10)
- Paintings Graphics (239)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (21)
- Varia (77)
1229 Los(e)/Seite
paneel, 22 x 36, Chinese Jonk bij schemering, gesigneerd r.o. J.G. Purvis 27 ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 41 x 80,5, Polderlandschap bij Loosdrecht, gesigneerd l.o.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 41 x 80,5, Polderlandschap bij Loosdrecht, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)paneel, 22 x 45, Landschap bij zonsondergang, gesigneerd l.o.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)paneel, 22 x 45, Landschap bij zonsondergang, gesigneerd l.o. ...[more]
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 70 x 60, tulpen in aardewerk bak, met initialen r.o. 1944 ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)doek, 23,5 x 33,5, Witte tulpen in glazen vaas, gesigneerd en gedateerd r.
Frans Everbag (1877-1947)doek, 23,5 x 33,5, Witte tulpen in glazen vaas, gesigneerd en gedateerd r.o. -26 ...[more]
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)aquarel, 34 x 51, Weidelandschap met vee bij Overschie,
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)aquarel, 34 x 51, Weidelandschap met vee bij Overschie, gesigneerd r.o. ...[more]
Henry Schouten (1857-1927)doek, 60 x 90, Bokkende koeien met hond, gesigneerd r.o. ...[more]
Dirk Wiggers (1866-1933)doek, 42 x 66, uitgestrekt landschap, gesigneerd l.o. ...[more]
Franz Xaver Pieler (1876-1952)doek, 52 x 41, Bloemstilleven met insecten, gesigneerd r.o. -voorstel taxatie: 500-700- ...[more]
Henri van Os-Delhez (1880-1976)doek, 30,5 x 40,5, Stilleven met anemonen, gesigneerd r.o. ...[more]
Henri van Os-Delhez (1880-1976)doek, 40 x 51, Place du tertre, Parijs, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooy (1877-1972)doek, 30 x 50, gezicht op Enkhuizen, geisgneerd r.o. ...[more]
Johannes Pieter Wisselingh (1812-1899)aquarel, 16 x 23,5, Bosvennetje, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 55, 5 X 42,5, Aanbidding der Koningen, navolger Francesco Solimena in 2006 bij Bonhams
doek, 26 x 21, Man met Goudse pijp, navolger van David Teniers II ...[more]
navolger Frans van Mieris (1635-1681)paneel, 23 x 17, Portret van een man in historisch kostuum, met
navolger Frans van Mieris (1635-1681)paneel, 23 x 17, Portret van een man in historisch kostuum, met pijp op een terras ...[more]
doek, 58 x 73, Schepen op wilde zee, onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuws ...[more]
zwart en rood krijt en grijze en rode was op papier, 30,5 x 30,5, Het oude Amsterdamse stadhuis na
gouache, 33 x 43,5 cm, 'L’ Âne obstiné', de compositie volgt de prent door Simon Francois Ravenet
doek, 30 x 51, Alnwick Castle, Schotland, gesigneerd r.o. T. Lawley ...[more]
Frits Johan Goosen (1943-)doek, 30 x 60, Haven van Marken, gesigneerd r.o. ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 28,5 x 20, Markttafereel, gesigneerd r.o.
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 28,5 x 20, Markttafereel, gesigneerd r.o. ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 70 x 96, Stilleven met fruit en koperen ketel,
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 70 x 96, Stilleven met fruit en koperen ketel, gesigneerd l.o. ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 36,5 x 27, Militairen rond het vuur, gesigneerd l.
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 36,5 x 27, Militairen rond het vuur, gesigneerd l.o. ...[more]
Ben Viegers (1886-1947)doek, 50 x 40, De Oostpoort te Delft, gesigneerd r.o. ...[more]
Jeroen Hermkens (1960-)doek, 120 x 100, 'Mons, Provence', gesigneerd en gedateerd l.o. '94 ...[more]
Wilhelm Jaeger (1941-)doek, 50 x 60, 'Zyklus XXXIV', Winters stadsgezicht, gesigneerd en gedateerd
Wilhelm Jaeger (1941-)doek, 50 x 60, 'Zyklus XXXIV', Winters stadsgezicht, gesigneerd en gedateerd op verso 2001 ...[more]
Reinier Kamphuis (1951-)doek, 24,5 x 18, Bloemstilleven met rozen, gesigneerd r.o. ...[more]
Ada Breedveld (1944-)doek, 60 x 60, 'The green saver', gesigneerd en gedateerd 1996 ...[more]
Astrid Engels (1941-)doek, 110 x 140, Compositie met Scarabee, gesigneerd en gedateerd r.o. '99
Astrid Engels (1941-)doek, 110 x 140, Compositie met Scarabee, gesigneerd en gedateerd r.o. '99 ...[more]
Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del
Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del Penedès, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 23 x 30, Stadsgezicht, gesigneerd r.o., de Jongh ...[more]
Willem Justus Ising (1858-1939)marouflé, 49 x 37,5, Stilleven met Japanse poppen en waaier, gesigneerd r.o. ...[more]
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis,
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis, gesigneerd l.o. ...[more]
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 36 x 58, Huisjes bij Nigtevecht, gesigneerd l.o. ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)doek, 130 x 170, De kaartspelers, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet de Regt (1877-1960)marouflé, 27 x 40,5, Weidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)paneel, 12 x 17, Hollands ijsgezicht, gesigneerd l.
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897)paneel, 29 x 36, riviergezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Paul Rink (1861-1903)doek, 80 x 60, Binnenplaatsje met bloementuin, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 50 x 70,5, Zonnig Mediterraans dorpsgezicht, gesigneerd r.o., door Alfredo Caldini, Italiaans,
doek, 50 x 70,5, Zonnig Mediterraans dorpsgezicht, gesigneerd r.o., door Alfredo Caldini, Italiaans, 20ste eeuw ...[more]
Nicolaas Pieneman (1880-1938)doek, 55 x 81, Zicht op het Centraal Station te Amsterdam, gesigneerd
Nicolaas Pieneman (1880-1938)doek, 55 x 81, Zicht op het Centraal Station te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969)paneel, 45 x 55, Paddestoelen in herfstbos, gesigneerd l.o. ...[more]
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd en gedateerd r.o. 26 ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960)doek, 50,5 x 60, Winter bij de Loosdrechtse Plassen, gesigneerd r.o.
Dirk Smorenberg (1883-1960)doek, 50,5 x 60, Winter bij de Loosdrechtse Plassen, gesigneerd r.o. ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)board, 44 x 47, Huisjes aan de vaart, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Bedijs Tom (1813-1894)aquarel, 11 x 24, landschap met koeien, gemonogrammeerd l.o. JBT ...[more]
doek, 46 x 65, IJsgezicht met schaatsers en molen, gesigneerd l.o. J.C. Corver -verfverlies-
doek, 46 x 65, IJsgezicht met schaatsers en molen, gesigneerd l.o. J.C. Corver -verfverlies- ...[more]
board, 15,5 x 17,5, Schuilende kwartel, gesigneerd l.o., mogelijk Charles Jones (1836-1892) ...[more]
navolger Hendrick Mommers (1619-1693)paneel, 36 x 49, Herders in een Italianiserend landschap
navolger Hendrick Mommers (1619-1693)paneel, 36 x 49, Herders in een Italianiserend landschap ...[more]
navolger Jan Both (1618-1652)doek, 33,5 x 43, Italiaans landschap met herders en reizigers bij een
navolger Jan Both (1618-1652)doek, 33,5 x 43, Italiaans landschap met herders en reizigers bij een brug ...[more]
Elchanon Leonardus Verveer (1826-1900)paneel, 30,5 x 24,5, Visser met kleinkind en trekpop, gesigneerd en gedateerd r.o. 1880 ...[more]
paneel, 24,5 x 19,5, Wijnkelder, gesigneerd r.o. Grison ...[more]
doek, 60,5 x 80,5, Twee koeien in landschap aan de kust, Engelse school ...[more]
paneel, 20 x 26,5, Zeegezicht, mogelijk Johannes Elzinga (1893-1969) ...[more]
Wim Bos (1906-1974)doek, 60 x 100, Schepen in de Rotterdamse haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Hilverdink (1813-1902)aquarel, 13,5 x 20, Kasteel in landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o.
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '42 ...[more]
doek, 40 x 58, Gezicht op Zierikzee, onbekend ...[more]
1229 Los(e)/Seite