- Oberkategorie,
241 Los(e)/Seite
Pieter Adianus Schipperus (1840-1929)paneel, 14 x 25, figuur in landschap bij avondgloed, gesigneerd
Pieter Adianus Schipperus (1840-1929)paneel, 14 x 25, figuur in landschap bij avondgloed, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Tavenraat (1809-1881)doek, 24 x 39, Landschap met herten bij ondergaande zon, gesigneerd
Johannes Tavenraat (1809-1881)doek, 24 x 39, Landschap met herten bij ondergaande zon, gesigneerd r.o. ...[more]
Max Nauta (1896-1958)doek, 53 x 74, 'Maanlicht', gesigneerd r.o. ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903)marouflé, 31 x 45, Liggende koe, gesigneerd l.o. -verfverlies- ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)aquarel, 40 x 52, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o.
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)aquarel, 40 x 52, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 23 x 17, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o.
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 23 x 17, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Henk Dekker (1897-1974)doek, 50,5 x 60,5, Bootjes op bevroren gracht, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)doek, 50,5 x 70,5, Schelpenvissers, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o.
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)krijttekening, 45,5 x 28, Fabrieksarbeiders opweg naar huis, gesigneerd l.o. ...[more]
Rudolf Bonnet (1895-1978)krijttekening, 48 x 32,5, 'Israeliet uit Tunis Sidi Bou Said', gesigneerd
Rudolf Bonnet (1895-1978)krijttekening, 48 x 32,5, 'Israeliet uit Tunis Sidi Bou Said', gesigneerd r.o. en gedateerd linksboven 1967 ...[more]
Sam Middleton (1927-2015)aquarel en collage, 51 x 36,5, 'Autumn Mist', gesigneerd en gedateerd r.
Sam Middleton (1927-2015)aquarel en collage, 51 x 36,5, 'Autumn Mist', gesigneerd en gedateerd r.o. '74 ...[more]
Sam Middleton (1927-2015)gouache en collage, 34,5 x 49,5, 'Jonathan', gesignerd en gedateer r.o.
Sam Middleton (1927-2015)gouache en collage, 34,5 x 49,5, 'Jonathan', gesignerd en gedateer r.o. 1974 ...[more]
Gerard Schäperkotter (1914-2006)board, 17 x 20, Abstracte compositie, 'Für mein Freund Werner,
Gerard Schäperkotter (1914-2006)board, 17 x 20, Abstracte compositie, 'Für mein Freund Werner, Weinachten 1980', gesigneerd l.o. ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)doek, 70 x 100, 'Antibes', gesigneerd l.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)gouache, 38 x 47, 'Huisje aan de haven van S. Tropez', gesigneerd
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)gouache, 38 x 47, 'Huisje aan de haven van S. Tropez', gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 35,5, x 50,5, Zomeravond, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 20 x 25,5, Binnenplaatsje, gesigneerd en gedateerd
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 20 x 25,5, Binnenplaatsje, gesigneerd en gedateerd r.o. '19 ...[more]
David Schulman (1881-1966)paneel, 25 x 34,5, Schepen op 't IJ te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 60 x 40, Portret van een Christina Brunt, hoofd en schouders, in een zwarte jurk met
olie op doek op paneel, 26 x 32, naaister aan tafel, navolger Michiel Sweerts -lakzegel op achterkant- ...[more]
J.J. Prey (1813-1865)paneel, 64 x 46,5, De Aanbidding der Koningen, l.o. JPrey. fct. ...[more]
Petrus Marius Brouwer (1816-1886)paneel, 25 x 32, Rivierlandschap met figuren, gesigneerd l.o.
Petrus Marius Brouwer (1816-1886)paneel, 25 x 32, Rivierlandschap met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Jacob Coenraad Spohler (1837-1894)doek, 44 x 67, Molens aan de vaart, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerard van Nijmegen (1735-1808)paneel, 70 x 89,5, Landschap met opkomend onweer, toegeschreven aan
Gerard van Nijmegen (1735-1808)paneel, 70 x 89,5, Landschap met opkomend onweer, toegeschreven aan Gerard van Nijmegen ...[more]
navolger Nicolaes Berchem (1620-1683)inkttekening en grijze was, 17 x 24, Herders bij het doorwaden van een rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
potlood en gewassen inkt, 12,5, x 9, Putti presenteren een portret, 18e eeuw ...[more]
Dirk Langendijk (1748-1805)inkttekening, 16 x 24, een oversteek in de winter -vergelijk met een
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 80 x 101, Bloemstilleven met zonnebloemen, gesigneerd r.o.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 80 x 101, Bloemstilleven met zonnebloemen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jacob Willem Gruijter (1856-1908)doek, 50 x 80,5, Vissersvrouwen op het strand, gesigneerd r.o. -
Jacob Willem Gruijter (1856-1908)doek, 50 x 80,5, Vissersvrouwen op het strand, gesigneerd r.o. -signatuur aangezet- ...[more]
Evert Moll (1878-1955)doek, 76 x 70, Bloemstilleven met klaprozen en margrieten, gesigneerd l.o.
Evert Moll (1878-1955)doek, 76 x 70, Bloemstilleven met klaprozen en margrieten, gesigneerd l.o. ...[more]
Bart Peizel (1887-1974)doek, 61 x 50,5, Portret van een handwerkende dame, gesigneerd en gedateerd
Bart Peizel (1887-1974)doek, 61 x 50,5, Portret van een handwerkende dame, gesigneerd en gedateerd r.o. '45 ...[more]
marouflé, 38,5, x 49, Heuvellandschap, gesigneerd r.o., mogelijk Eduard Peithner von Lichtenfels (
marouflé, 38,5, x 49, Heuvellandschap, gesigneerd r.o., mogelijk Eduard Peithner von Lichtenfels (1833-1913) ...[more]
Cornelius Wouter Bouter (=pseudoniem C. Verschuur) (1888-1966)doek, 60,5, x 100, Stalinterieur met
Adri Pieck (1894-1982)doek, 31 x 18, 'De oude smidse', gesigneerd r.o. ...[more]
Petrus Paulus Schiedges sr (1813-1876)paneel, 12,5 x 18,5, Zicht op Haarlem, gesigneerd en gedateerd
Petrus Paulus Schiedges sr (1813-1876)paneel, 12,5 x 18,5, Zicht op Haarlem, gesigneerd en gedateerd r.o. 18.. ...[more]
Fedor van Kregten (1871-1937)doek, 50 x 70,5, Oosters tafereel met figuren en kamelen, gesigneerd
Fedor van Kregten (1871-1937)doek, 50 x 70,5, Oosters tafereel met figuren en kamelen, gesigneerd r.o. ...[more]
Louis Willem van Soest (1867-1948)paneel, 33 x 41, Winters dorpsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
paneel, 22 x 36, Chinese Jonk bij schemering, gesigneerd r.o. J.G. Purvis 27 ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 41 x 80,5, Polderlandschap bij Loosdrecht, gesigneerd l.o.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)doek, 41 x 80,5, Polderlandschap bij Loosdrecht, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)paneel, 22 x 45, Landschap bij zonsondergang, gesigneerd l.o.
Jan Simon sr. Knikker (1889-1957)paneel, 22 x 45, Landschap bij zonsondergang, gesigneerd l.o. ...[more]
Jaap Nieweg (1877-1955)doek, 70 x 60, tulpen in aardewerk bak, met initialen r.o. 1944 ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)doek, 23,5 x 33,5, Witte tulpen in glazen vaas, gesigneerd en gedateerd r.
Frans Everbag (1877-1947)doek, 23,5 x 33,5, Witte tulpen in glazen vaas, gesigneerd en gedateerd r.o. -26 ...[more]
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)aquarel, 34 x 51, Weidelandschap met vee bij Overschie,
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963)aquarel, 34 x 51, Weidelandschap met vee bij Overschie, gesigneerd r.o. ...[more]
Henry Schouten (1857-1927)doek, 60 x 90, Bokkende koeien met hond, gesigneerd r.o. ...[more]
Dirk Wiggers (1866-1933)doek, 42 x 66, uitgestrekt landschap, gesigneerd l.o. ...[more]
Franz Xaver Pieler (1876-1952)doek, 52 x 41, Bloemstilleven met insecten, gesigneerd r.o. -voorstel taxatie: 500-700- ...[more]
Henri van Os-Delhez (1880-1976)doek, 30,5 x 40,5, Stilleven met anemonen, gesigneerd r.o. ...[more]
Henri van Os-Delhez (1880-1976)doek, 40 x 51, Place du tertre, Parijs, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooy (1877-1972)doek, 30 x 50, gezicht op Enkhuizen, geisgneerd r.o. ...[more]
Johannes Pieter Wisselingh (1812-1899)aquarel, 16 x 23,5, Bosvennetje, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 55, 5 X 42,5, Aanbidding der Koningen, navolger Francesco Solimena in 2006 bij Bonhams
doek, 26 x 21, Man met Goudse pijp, navolger van David Teniers II ...[more]
navolger Frans van Mieris (1635-1681)paneel, 23 x 17, Portret van een man in historisch kostuum, met
navolger Frans van Mieris (1635-1681)paneel, 23 x 17, Portret van een man in historisch kostuum, met pijp op een terras ...[more]
doek, 58 x 73, Schepen op wilde zee, onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuws ...[more]
zwart en rood krijt en grijze en rode was op papier, 30,5 x 30,5, Het oude Amsterdamse stadhuis na
gouache, 33 x 43,5 cm, 'L’ Âne obstiné', de compositie volgt de prent door Simon Francois Ravenet
doek, 30 x 51, Alnwick Castle, Schotland, gesigneerd r.o. T. Lawley ...[more]
Frits Johan Goosen (1943-)doek, 30 x 60, Haven van Marken, gesigneerd r.o. ...[more]
241 Los(e)/Seite