- Oberkategorie,
241 Los(e)/Seite
Claes Jansz. van Willigen (1630-1676)paneel, 28 x 34,5, Een herder en een ruiter bij een waterval in
paneel in onregelmatige vorm, 26 x 23,5, Trompe L’ Oeil : Een vogelkooi met vogel, Hollandse School, ca. 1800 ...[more]
doek, 100 x 130, Schepen bij de kust op stormachtige zee, onbekend ...[more]
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)potloodtekening, 19 x 23, Zicht op Vlissingen, gesigneerd
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)potloodtekening, 19 x 23, Zicht op Vlissingen, gesigneerd en gedateerd r.o. 1900 ...[more]
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)aquarel, 29 x 46, Figuren bij het sluisje, gesigneerd l.o.
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)aquarel, 29 x 46, Figuren bij het sluisje, gesigneerd l.o. ...[more]
Hubertus Cornelis Gerardus Bekman (1896-1974)board, 65 x 50, Abstracte compositie, gesigneerd
Hubertus Cornelis Gerardus Bekman (1896-1974)board, 65 x 50, Abstracte compositie, gesigneerd rechtsboven ...[more]
Kees van Dongen (1877-1968)offsetlitho, 54,5 x 44, 'Céres', gesigneerd r.o., oplage 80/200, met
gouache, 65 x 60,5, Haan, gesigneerd r.o. Guy Delrez ...[more]
Elizabeth Adriani-Hovy (1873-1957)doek, 35 x 40, Stilleven met groente, gesigneerd en gedateerd l.o.
Elizabeth Adriani-Hovy (1873-1957)doek, 35 x 40, Stilleven met groente, gesigneerd en gedateerd l.o. 42 ...[more]
Cor van Oel (1899-1979)paneel, 44 x 38, 'Kockengen', gesigneerd r.o. ...[more]
Johanna Pieneman (1889-1986)aquarel, 50 x 70,5, Brugge, gesigneerd l.o. ...[more]
Epaminondas Thomopoulos (1878-1976)board, 13 x 19, Huisje in heuvellandschap, gesigneerd l.o.
Epaminondas Thomopoulos (1878-1976)board, 13 x 19, Huisje in heuvellandschap, gesigneerd l.o. ...[more]
François Auguste Ortmans (1827-1884)paneel, 36,5 x 32, Bosrijk landschap bij Fontainebleau, gesigneerd en gedateerd r.o. 1850 ...[more]
Nicolas Charles Decker (1898-1969)aquarel, 43 x 31, Nieuwe Kerk Amsterdam, gesigneerd r.o., anno
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 50 x 50, 'Mevrouw K.', Portret van een dame met
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 50 x 50, 'Mevrouw K.', Portret van een dame met hoed, gesigneerd linksboven ...[more]
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 60 x 60, Portret van een man, gesigneerd linksboven
Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 60 x 60, Portret van een man, gesigneerd linksboven ...[more]
Jan Hendrik Verheijen (1778-1846)aquarel, 19 x 14, Hollands stadsgezicht, gesigneerd l.o. ...[more]
Orville Houghton Peetsdoek, 32,5 x 40,5, Cleopatra, gesigneerd linksboven ...[more]
Johannes Antonius Canta (1816-1888)paneel, 26 x 19, Meisje met kat en kippen, gesigneerd l.o.
Johannes Antonius Canta (1816-1888)paneel, 26 x 19, Meisje met kat en kippen, gesigneerd l.o. ...[more]
Peter Josef Strahn (1904-1997)paneel, 11 x 17, Herder met geiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Peter Josef Strahn (1904-1997)doek, Herder met schapen en geiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Ruggero Alfredo Michalles (1898-1976)doek, 65 x 50,5, Reizend gezelschap, gesigneerd met monogram en
Ruggero Alfredo Michalles (1898-1976)doek, 65 x 50,5, Reizend gezelschap, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 74 ...[more]
Walter Heimig (1881-1955)doek, 76 x 91,5, Golfspelers, gesigneerd l.o. ...[more]
Aloys van Wieringen (1942-2007)paneel, 33 x 40, ''s-bocht in Reitdiep', gesigneerd en gedateerd
Aloys van Wieringen (1942-2007)paneel, 33 x 40, ''s-bocht in Reitdiep', gesigneerd en gedateerd midden onder 1995 ...[more]
Frans Beckers (1898-1983)doek, 30 x 40, Liggende koe, gesigneerd l.o. ...[more]
Hendrik de Vries (1891-1985)doek, 80,5 x 70,5, 'Stokrozen', gesigneerd l.o. ...[more]
Bernard te Gempt (1826-1879)doek, 85 x 125, Ruzie bij de waterbak, gesigneerd l.o. -klein plekje
Bernard te Gempt (1826-1879)doek, 85 x 125, Ruzie bij de waterbak, gesigneerd l.o. -klein plekje verfverlies linksboven- ...[more]
Fedde de Jong (1915-1977)marouflé, 120 x 105, Bloemstilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Ove Nils Olson (1903-1975)marouflé, 21 x 26, Parijs aan de Seine, gesigneerd en gedateerd r.o. 49
Ove Nils Olson (1903-1975)marouflé, 21 x 26, Parijs aan de Seine, gesigneerd en gedateerd r.o. 49 ...[more]
Luc Kaisin (1901-1963)doek, 60 x 70, Bootjes in de haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Louis Chantal (1822-1899)ovale aquarel, 26 x 35,5, Handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd en
Louis Chantal (1822-1899)ovale aquarel, 26 x 35,5, Handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd en gedateerd r.o. 85 ...[more]
paneel, 13 x 19,5, Landschap met wandelaar, gesigneerd l.o., mogelijk Jan Willem van Borselen (
paneel, 13 x 19,5, Landschap met wandelaar, gesigneerd l.o., mogelijk Jan Willem van Borselen (1825-1892) ...[more]
Pieter Lodewijk Kuhnen (1812-1877)paneel, 18 x 21, Romantisch landschap bij maanlicht, gesigneerd
Pieter Lodewijk Kuhnen (1812-1877)paneel, 18 x 21, Romantisch landschap bij maanlicht, gesigneerd l.o. ...[more]
paneel, 30 x 39, Schepen voor de haven van Rotterdam, gesigneerd l.o. GvdP ...[more]
Lucien Seevagen (1887-1959)doek, 50 x 61, Mediterraans kustgezicht bij Collioure, gesigneerd r.o.
Lucien Seevagen (1887-1959)doek, 50 x 61, Mediterraans kustgezicht bij Collioure, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 24 x 30,5, Zeilschepen aan de kust, onduidelijk gesigneerd midden onder, omgeving van
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)doek, 28,5 x 52, Stilleven met vissen, gesigneerd r.o. ...[more]
Henri Pieck (1895-1972)pastel, 50 x 64, 'Caïro', gesigneerd en gedateerd l.o. 20 ...[more]
Joseph Van Severdonck (1819-1905)doek, 40 x 32,5, Militair te paard, gesigneerd r.o. ...[more]
Andrej Smirnoff (1960-)doek, 50 x 40, Vrouw met rood mutsje, gesigneerd en gedateerd r.o. 09
Andrej Smirnoff (1960-)doek, 50 x 40, Vrouw met rood mutsje, gesigneerd en gedateerd r.o. 09 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 78 x 59, Zelfportret, gesigneerd en gedateerd midden onder 1986 ...[more]
Theo Daamen (1939-)aquarel, 29,5 x 22,5, Zittend meisje met vlecht, gesigneerd en gedateerd r.o.
Theo Daamen (1939-)aquarel, 29,5 x 22,5, Zittend meisje met vlecht, gesigneerd en gedateerd r.o. 1970 ...[more]
Willem Cornelis Rip (1856-1922)doek, 50,5 x 70, 'Plas bij Almkerk', gesigneerd l.o. en op verso
Willem Cornelis Rip (1856-1922)doek, 50,5 x 70, 'Plas bij Almkerk', gesigneerd l.o. en op verso ...[more]
Jaap Weiland (1891-1970)aquarel, 23 x 33, Paadje naar het dorp, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 76 x 63, Portret van een dame met parel collier, Engelse School, 18de eeuw ...[more]
doek, 60 x 90, Winterlandschap met ijspret, naar 19de eeuws voorbeeld ...[more]
doek, 36 x 97, Spelende putti, onduidelijk gesigneerd r.o. -met scheur- ...[more]
Eugène Mulertt (1869-1915)doek, 47 x 38,5, Interieur met handwerkende dame, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Cornelis Neervoort (1863-1940)paneel, 31,5 x 40, Jachthond, gesigneerd r.o. -verfverlies-
Johannes Cornelis Neervoort (1863-1940)paneel, 31,5 x 40, Jachthond, gesigneerd r.o. -verfverlies- ...[more]
Henk Gerritsen (1948-2008)aquarel, 29,5 x 34, Heidetuin, gesigneerd en gedateerd r.o. '81 ...[more]
paneel, 14 x 23,5, Herder met schapen in landschap, gesigneerd l.o. de Salle ...[more]
doek, 70 x 50, Huisje in het Zwarte Woud, gesigneerd en gedateerd midden onder G. Metzer 1885
doek, 70 x 50, Huisje in het Zwarte Woud, gesigneerd en gedateerd midden onder G. Metzer 1885 ...[more]
Conrad Kickert (1882-1965)board, 38,5 x 46, Kust bij Yport, gesigneerd l.o., anno 1939 -verfverlies rechtsonder- ...[more]
paneel, 24,5 x 19, Jonge ouders in interieur, gesigneerd l.o. navolger J.M. Bogman ...[more]
doek, 22 x 41, Koeien in landschap, gesigneerd r.o. A. Cordé, Franse School ...[more]
Emile Dehé jr. (1917-2011)board, 24 x 25, Eendjes aan de waterkant, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 17 x 23, Houtsprokkelaar met hond, met resten van signatuur l.o. ...[more]
paneel, 17,5 x 25, Figuren op het ijs, gesigneerd l.o. Bovic ...[more]
Willem Hendrik Mühlstaff (1894-1982)doek, 33 47, Stilleven met kolen, gesigneerd en gedateerd
241 Los(e)/Seite