216 Los(e)/Seite
Chinese handegestoken ivoren broche in zilveren montuur, met voorstelling van dame, circa 1920, 41 x
Chinese handegestoken ivoren broche in zilveren montuur, met voorstelling van dame, circa 1920, 41 x 31 mm. ...[more]
Chineese 5-delig zilveren servies met grepen in de vorm van bamboe takken, bestaande uit bouilloire
Chinees rond zilveren dienblad versierd met bamboemotief op de rand, gemerkt: Hunchong & Co, diam.
Chinees rond zilveren dienblad versierd met bamboemotief op de rand, gemerkt: Hunchong & Co, diam. 37 cm ...[more]
gouden armband met Chinese karaktertekens en ronde jade schakels, diameter schakels: 16 mm.,
9 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met peterseliedecor, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met decor van figuren en vaas in boot, 19e eeuw, diam.
stel blauw/wit Chinees porseleinen kommen met decor van figuren en vaas in boot, 19e eeuw, diam. 22 cm (2 x A) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen kannetjes met deksel bekroon door ornament van liggend konijn, 1e
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van scènes uit The Romance of the Western
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, h. 27 cm (
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, h. 27 cm (beschadigingen) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van landschap en paarden, Wanli, circa 1600, diam. 17 cm
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van landschap en paarden, Wanli, circa 1600, diam. 17 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen 'kraak' schotel met decor van eenden, antiquiteiten en bloemen, Wanli,
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen, mand en jongen in tuin, Kangxi,
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen, mand en jongen in tuin, Kangxi, circa 1700, diam. 21-28 cm (3 x haarlijn) ...[more]
3 Chinees porseleinen vaasjes met decor van lijzen, Kangxi, circa 1700, h. 12 en 13 cm (schilfers)
3 Chinees porseleinen vaasjes met decor van lijzen, Kangxi, circa 1700, h. 12 en 13 cm (schilfers) ...[more]
2 grote Chinese porseleinen Kangxi schotels met floraal decor, circa 1700, diam. 40 (randschade en 2
2 grote Chinese porseleinen Kangxi schotels met floraal decor, circa 1700, diam. 40 (randschade en 2 x haarlijn) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen bloemenvaas met decor van draak en wolken, 19e eeuw, h. 25 cm (
blauw/wit Chinees porseleinen bloemenvaas met decor van draak en wolken, 19e eeuw, h. 25 cm (randschilfers) ...[more]
stel Chinese achterglasschilderingen met voorstelling van jongens in traditionele kledij met
Chinees porseleinen moonflask met polychoom decor van haan en bloemen, 19e eeuw, h. 25 cm -rand
Chinees porseleinen moonflask met polychoom decor van haan en bloemen, 19e eeuw, h. 25 cm -rand beschadigd- ...[more]
Chinees porseleinen blanc-de-chine sculptuur met voorstelling van Quanyin, 19e eeuw, h. 28 cm (A/B)
Chinees porseleinen blanc-de-chine sculptuur met voorstelling van Quanyin, 19e eeuw, h. 28 cm (A/B) ...[more]
Chinees porseleinen blanc-de-Chine sculptuur met voorstelling van Quanyin met kinderen, 18e eeuw, h.
Chinees porseleinen blanc-de-Chine sculptuur met voorstelling van Quanyin met kinderen, 18e eeuw, h. 23 cm (beschadigingen) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling Happy Boeddha met plunjezak, 1e helft 20e
blauw/wit Chinees porseleinen sculptuur met voorstelling Happy Boeddha met plunjezak, 1e helft 20e eeuw, h. 17 cm (A) ...[more]
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van dame bij hek in landschap, Qianlong,
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van dame bij hek in landschap, Qianlong, circa 1750, h. 28 cm -beschadigingen- ...[more]
Chinees porselein bord met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm
Chinees porselein bord met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (haarlijn) ...[more]
Chinees porseleinen bord met Chine de commande decor van Europese vesting in landschap, Qianlong,
Chinees porseleinen bord met Chine de commande decor van Europese vesting in landschap, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers) ...[more]
Japans laqué huisaltaar met interieur voorzien van sculptuur met voorstelling van Boeddha op
verguld bronzen sculptuur met voorsterlling van Brahma de schepper, 18e/19e eeuw, h. 15 cm ...[more]
Japans huisaltaar voorzien van houten en vergulde sculptuur met voorstelling van staande heilge
Japans verguld bronzen doosje met decor van gezicht op Kinkaku, Komai, Meiji-periode, circa 1900, h.
Japans verguld bronzen doosje met decor van gezicht op Kinkaku, Komai, Meiji-periode, circa 1900, h. 3, br. 9, d. 7 ...[more]
stel Japanse porseleinen sculpturen met voorstelling van figuren met waaier, Edo-periode, circa
stel Japanse porseleinen sculpturen met voorstelling van figuren met waaier, Edo-periode, circa 1700, h. 17 (1 x A, 1x gerestaureerd) ...[more]
Japans porseleinen Imari schotel met decor van vaas met bloesemtakken, Edo-periode, circa 1700,
Japans porseleinen Imari schotel met decor van vaas met bloesemtakken, Edo-periode, circa 1700, diam. 45 cm (A) ...[more]
3 Japans porseleinen Imari borden met decor van bloemenvaas, 18e eeuw, diam. 24 cm, (3 x A)
3 Japans porseleinen Imari borden met decor van bloemenvaas, 18e eeuw, diam. 24 cm, (3 x A) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (
stel blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers en 1x haarlijn) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kraaikom met decor van vogel en bloemen, begin 17e eeuw, diam. 12
blauw/wit Chinees porseleinen kraaikom met decor van vogel en bloemen, begin 17e eeuw, diam. 12 cm (barst) ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot met deksel bekroond door liggende foohond, 19e eeuw, h. 12 -tuit
Chinese terracotta Yixing trekpot met deksel bekroond door liggende foohond, 19e eeuw, h. 12 -tuit beschadigd- ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot met reliëfdecor van bloemen en deksel bekroond door foohonden,
7 stuks Chinees porselein met blauw decor van draken, 18e/19e eeuw ...[more]
2 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw en famille verte
Chinees porseleinen famille rose pattipan met decor van haan, Qianlong, 18e eeuw, diam. 14 cm (A)
Chinees porseleinen famille rose pattipan met decor van haan, Qianlong, 18e eeuw, diam. 14 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, h. 14 cm ...[more]
6 diverse Chinees porseleinen famille rose borden waaronder met hanendecor, Qianlong, 18e eeuw,
6 diverse Chinees porseleinen famille rose borden waaronder met hanendecor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 22 cm (lichte randschilfers) ...[more]
serie van 3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van Chinese muur, Qianlong, circa
serie van 3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van Chinese muur, Qianlong, circa 1750, diam. 23 cm (3 x A) ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw ...[more]
stel Chinees porseleinen capucijner dekselvazen met famille rose decor van bloemen in bladvormige
Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met decor van dame en jongen met krab, Yongzheng/
Chinees porseleinen kop en schotel met polychroom decor van haan en kip, Qianlong, 18e eeuw (
Chinees porseleinen kop en schotel met polychroom decor van haan en kip, Qianlong, 18e eeuw (randschilfers) ...[more]
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom decor van tortelduiven bij boom, Qianlong,
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom decor van tortelduiven bij boom, Qianlong, 18e eeuw (4 x A) ...[more]
5 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom decor van konijn, haan en bloemen,
5 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom decor van konijn, haan en bloemen, Yongzheng, circa 1730 (2 kopjes met barst) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met polychroom decor van haan en rozen, Qianlong, circa
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met polychroom decor van haan en rozen, Qianlong, circa 1750, h. 11 cm (chip en schilfers) ...[more]
Chinees porseleinen famille verte vaasje vermaakt tot strooier met zilveren montuur en 2 famille
Chinees porseleinen famille verte vaasje vermaakt tot strooier met zilveren montuur en 2 famille roze bordjes (barstjes), 18e eeuw ...[more]
jadiet schenkbeker met reliëfdecor van vogel geplaatst op opengewerkt houten basement, l. 20 cm
jadiet schenkbeker met reliëfdecor van vogel geplaatst op opengewerkt houten basement, l. 20 cm ...[more]
Chinees jadiet gestoken vormstuk van een mythologisch dier op houten basement, l. 25 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen roomkannetje met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw,
blauw/wit Chinees porseleinen roomkannetje met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (A) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder capcijner kop en schotels, bord, en blauw/witte kop en schotekls,
lot Chinees porselein waaronder capcijner kop en schotels, bord, en blauw/witte kop en schotekls, Kangxi en later ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met floraal decor en vakverdeling, Kangxi, 18e eeuw,
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van paradijsvogel en bloesemtakken,
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 2 x barst) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa 1700, diam. 25 cm (2 x A/B) ...[more]
216 Los(e)/Seite