- Oberkategorie
239 Los(e)/Seite
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 70 x 96, Stilleven met fruit en koperen ketel,
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 70 x 96, Stilleven met fruit en koperen ketel, gesigneerd l.o. ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 36,5 x 27, Militairen rond het vuur, gesigneerd l.
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)doek, 36,5 x 27, Militairen rond het vuur, gesigneerd l.o. ...[more]
Ben Viegers (1886-1947)doek, 50 x 40, De Oostpoort te Delft, gesigneerd r.o. ...[more]
Jeroen Hermkens (1960-)doek, 120 x 100, 'Mons, Provence', gesigneerd en gedateerd l.o. '94 ...[more]
Wilhelm Jaeger (1941-)doek, 50 x 60, 'Zyklus XXXIV', Winters stadsgezicht, gesigneerd en gedateerd
Wilhelm Jaeger (1941-)doek, 50 x 60, 'Zyklus XXXIV', Winters stadsgezicht, gesigneerd en gedateerd op verso 2001 ...[more]
Reinier Kamphuis (1951-)doek, 24,5 x 18, Bloemstilleven met rozen, gesigneerd r.o. ...[more]
Ada Breedveld (1944-)doek, 60 x 60, 'The green saver', gesigneerd en gedateerd 1996 ...[more]
Astrid Engels (1941-)doek, 110 x 140, Compositie met Scarabee, gesigneerd en gedateerd r.o. '99
Astrid Engels (1941-)doek, 110 x 140, Compositie met Scarabee, gesigneerd en gedateerd r.o. '99 ...[more]
Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del
Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del Penedès, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 23 x 30, Stadsgezicht, gesigneerd r.o., de Jongh ...[more]
Willem Justus Ising (1858-1939)marouflé, 49 x 37,5, Stilleven met Japanse poppen en waaier, gesigneerd r.o. ...[more]
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis,
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis, gesigneerd l.o. ...[more]
Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 36 x 58, Huisjes bij Nigtevecht, gesigneerd l.o. ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)doek, 130 x 170, De kaartspelers, gesigneerd l.o. ...[more]
Piet de Regt (1877-1960)marouflé, 27 x 40,5, Weidelandschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers (1819-1866)paneel, 12 x 17, Hollands ijsgezicht, gesigneerd l.
Lodewijk Johannes Kleijn (1817-1897)paneel, 29 x 36, riviergezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
Paul Rink (1861-1903)doek, 80 x 60, Binnenplaatsje met bloementuin, gesigneerd r.o. ...[more]
doek, 50 x 70,5, Zonnig Mediterraans dorpsgezicht, gesigneerd r.o., door Alfredo Caldini, Italiaans,
doek, 50 x 70,5, Zonnig Mediterraans dorpsgezicht, gesigneerd r.o., door Alfredo Caldini, Italiaans, 20ste eeuw ...[more]
Nicolaas Pieneman (1880-1938)doek, 55 x 81, Zicht op het Centraal Station te Amsterdam, gesigneerd
Nicolaas Pieneman (1880-1938)doek, 55 x 81, Zicht op het Centraal Station te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Theo Goedvriend (1879-1969)paneel, 45 x 55, Paddestoelen in herfstbos, gesigneerd l.o. ...[more]
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd en gedateerd r.o. 26 ...[more]
Dirk Smorenberg (1883-1960)doek, 50,5 x 60, Winter bij de Loosdrechtse Plassen, gesigneerd r.o.
Dirk Smorenberg (1883-1960)doek, 50,5 x 60, Winter bij de Loosdrechtse Plassen, gesigneerd r.o. ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)board, 44 x 47, Huisjes aan de vaart, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Bedijs Tom (1813-1894)aquarel, 11 x 24, landschap met koeien, gemonogrammeerd l.o. JBT ...[more]
doek, 46 x 65, IJsgezicht met schaatsers en molen, gesigneerd l.o. J.C. Corver -verfverlies-
doek, 46 x 65, IJsgezicht met schaatsers en molen, gesigneerd l.o. J.C. Corver -verfverlies- ...[more]
board, 15,5 x 17,5, Schuilende kwartel, gesigneerd l.o., mogelijk Charles Jones (1836-1892) ...[more]
navolger Hendrick Mommers (1619-1693)paneel, 36 x 49, Herders in een Italianiserend landschap
navolger Hendrick Mommers (1619-1693)paneel, 36 x 49, Herders in een Italianiserend landschap ...[more]
navolger Jan Both (1618-1652)doek, 33,5 x 43, Italiaans landschap met herders en reizigers bij een
navolger Jan Both (1618-1652)doek, 33,5 x 43, Italiaans landschap met herders en reizigers bij een brug ...[more]
Elchanon Leonardus Verveer (1826-1900)paneel, 30,5 x 24,5, Visser met kleinkind en trekpop, gesigneerd en gedateerd r.o. 1880 ...[more]
paneel, 24,5 x 19,5, Wijnkelder, gesigneerd r.o. Grison ...[more]
doek, 60,5 x 80,5, Twee koeien in landschap aan de kust, Engelse school ...[more]
paneel, 20 x 26,5, Zeegezicht, mogelijk Johannes Elzinga (1893-1969) ...[more]
Wim Bos (1906-1974)doek, 60 x 100, Schepen in de Rotterdamse haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Hilverdink (1813-1902)aquarel, 13,5 x 20, Kasteel in landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o.
Johan Karel Leurs (1865-1938)marouflé, 120 x 150, Zicht op Rhenen aan de rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '
Johan Willem Kiesewetter (1883-1951)doek, 68 x 52, Zicht op de kerk, gesigneerd en gedateerd l.o. '42 ...[more]
doek, 40 x 58, Gezicht op Zierikzee, onbekend ...[more]
Félix De Baerdemaeker (1836-1878)doek, 80,5 x 126, Landschap met ree, gesigneerd en gedateerd r.o.
Maarten Yungmann (1877-1965)doek, 90 x 98, Bloemstilleven met lelies, gesigneerd r.o. ...[more]
Walter Vaes (1882-1958)doek, 95,5 x 47, Dorpsgezicht met kerk, gesigneerd r.o. ...[more]
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 66,5 x 82, 'Circusklanten', gesigneerd r.o. anno 1949 ...[more]
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 56 x 101, 'Na 't feest; Het jolige vijftal', gesigneerd r.o. anno
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)doek, 56 x 101, 'Na 't feest; Het jolige vijftal', gesigneerd r.o. anno 1956 ...[more]
Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en
Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en gedateerd l.o. 1918 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 65 x 60, Zelfportret, gesigneerd en gedateerd linksboven 1986 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 55 x 50, 'Zelfportret als punk', gesigneerd en gedateerd r.o. 1982 ...[more]
Wim Gerritsen (1929-2007)gouache, 89 x 58,5, Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd r.o. '60
Wim Gerritsen (1929-2007)gouache, 89 x 58,5, Abstracte compositie, gesigneerd en gedateerd r.o. '60 ...[more]
Douwe van der Zweep (1890-1975)doek, 43 x 54, Twee kalfjes, gesigneerd en gedateerd r.o. 1936
Douwe van der Zweep (1890-1975)doek, 43 x 54, Twee kalfjes, gesigneerd en gedateerd r.o. 1936 ...[more]
Ernst Vijlbrief (1934-2010)doek, 110 x 80, 'Sylvia', gesigneerd r.o. anno 1961 ...[more]
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe (1937-)doek, 60 x 50, 'Bol', gesigneerd r.o. ...[more]
Joseph Denovan Adam (1842-1896)doek, 127 x 102, Schotse Hooglanders, gesigneerd r.o. -denkelijk
Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven,
Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)aquarel, 29,5 x 54,5, Polderlandschap met molens, gesigneerd r.
Jan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)aquarel, 29,5 x 54,5, Polderlandschap met molens, gesigneerd r.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)board, 20 x 26, Huiswaarts langs de molen, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit
Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit schetsboek, gesigneerd r.o. ...[more]
potloodtekening, 19 x 23, Knielende man, onbekend ...[more]
Jan Peeters I (1624-1678)paneel, 26,5 x 38,5, Een Mediterraanse haven met de aankomst van een
atelier Jan ten Compe (1713-1761)paneel, 45 x 53, Gezicht in Amsterdam met een herder en een
Claes Jansz. van Willigen (1630-1676)paneel, 28 x 34,5, Een herder en een ruiter bij een waterval in
paneel in onregelmatige vorm, 26 x 23,5, Trompe L’ Oeil : Een vogelkooi met vogel, Hollandse School,
paneel in onregelmatige vorm, 26 x 23,5, Trompe L’ Oeil : Een vogelkooi met vogel, Hollandse School, ca. 1800 ...[more]
239 Los(e)/Seite