(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Paintings Graphics (239)

Schätzpreis

239 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Auktionshaus-Kategorie,
  • Oberkategorie
  • 239 Los(e)

Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del Penedès, gesigneerd r.o. ...[more]

Willem Justus Ising (1858-1939)marouflé, 49 x 37,5, Stilleven met Japanse poppen en waaier, gesigneerd r.o. ...[more]

Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis, gesigneerd l.o. ...[more]

Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd en gedateerd r.o. 26 ...[more]

Elchanon Leonardus Verveer (1826-1900)paneel, 30,5 x 24,5, Visser met kleinkind en trekpop, gesigneerd en gedateerd r.o. 1880 ...[more]

doek, 40 x 58, Gezicht op Zierikzee, onbekend ...[more]

Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en gedateerd l.o. 1918 ...[more]

Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven, gesigneerd r.o. ...[more]

Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit schetsboek, gesigneerd r.o. ...[more]

  • 239 Los(e)