225 Los(e)/Seite
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boom, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 2 x barst) ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa
stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bamboe en bloesembomen, Kangxi, circa 1700, diam. 25 cm (2 x A/B) ...[more]
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van vogels, vaas en bloemen, circa 1700, diam. 54
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van vogels, vaas en bloemen, circa 1700, diam. 54 cm (A) ...[more]
2 kapitale Japans porseleinen Imari dekselvazen met decor van bloemenvaas en florale motieven, de
grote Japans porseleinen Imari vaas met decor van foohonden, vazen en bloemen, Edo-periode, circa
grote Japans porseleinen Imari vaas met decor van foohonden, vazen en bloemen, Edo-periode, circa 1700, h. 39 cm (A) ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 23 cm (2
2 blauw/wit Chinees porseleinen lotusborden met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 23 cm (2 x haarlijn) ...[more]
stel grote blauw/wit Chinees porseleinen 'kraak' kommen met decor van staande bloemen, florale
Chinees porseleinen famille verte schotel met decor van bloemen, Kangxi, circa 1700, diam. 42 cm (
Chinees porseleinen famille verte schotel met decor van bloemen, Kangxi, circa 1700, diam. 42 cm (gerestaureerd) ...[more]
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van vogels, vlinders en bloemen, 19e
5-delig blauw/wit Chinees porseleinen kaststel met decor van vogels, vlinders en bloemen, 19e eeuw, h. 21 cm (beschadigingen) ...[more]
Chinees porseleinen vaas vermaakt tot lampenvoet met polychroom decor van figuren bij tafel,
12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom in landschap, afkomstig
serie van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert bij boom, afkomstig
set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom, afkomstig uit
set van 12 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van hert en boom, afkomstig uit de Ca Mau cargo, 18e eeuw ...[more]
3 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van scherm, vaas en bloemen en capucijner
blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en decor van figuren aan tafel, circa 1900, h. 15
blauw/wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel en decor van figuren aan tafel, circa 1900, h. 15 cm (2 x A) ...[more]
lot Chinees porselein waaronder bord met decor van foohond, circa 1900, Amsterdams bont kom en
lot Chinees porselein waaronder bord met decor van foohond, circa 1900, Amsterdams bont kom en capucijner kop en schotels, 18e eeuw ...[more]
lot van 19 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes waaronder Kangxi, hoofdzakelijk 18e eeuw
lot van 19 blauw/wit Chinees porseleinen miniatuur vaasjes waaronder Kangxi, hoofdzakelijk 18e eeuw ...[more]
4 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 (1 x haarlijn)
4 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, 1e helft 18e eeuw, diam. 23 (1 x haarlijn) ...[more]
Chinees porseleinen Imari trekpotje met decor van vlinders en bloemen, 1e helft 18e eeuw, h. 11
Chinees porseleinen Imari trekpotje met decor van vlinders en bloemen, 1e helft 18e eeuw, h. 11 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van bloesemtakken, Kangxi, 18e eeuw, h. 9 cm (
blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje met decor van bloesemtakken, Kangxi, 18e eeuw, h. 9 cm (binnenkant deksel gerestaureerd) ...[more]
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 35 cm (
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 35 cm (haarlijntje) ...[more]
serie van blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen met decor van dame in landschap, Qianlong, 18e
serie van blauw/wit Chinees porseleinen sauskommen met decor van dame in landschap, Qianlong, 18e eeuw, l. 22 cm (randschilfers) ...[more]
stel gestoken houten en gepolychromeerde sculpturen met voorstelling van vliegende figuren, Birma,
stel gestoken houten en gepolychromeerde sculpturen met voorstelling van vliegende figuren, Birma, 19e eeuw, h. 41 cm ...[more]
Japans porseleinen Arita dekselvaas met decor van kraanvogekls en bomen, 17e eeuw, h. 35 cm (2 x A)
Japans porseleinen Arita dekselvaas met decor van kraanvogekls en bomen, 17e eeuw, h. 35 cm (2 x A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren onder boom, voorzien van antieke
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren onder boom, voorzien van antieke zilveren deksel, 18e eeuw, h. 26 cm ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuren in landschap, voorzien van antieke
laqué kistje met interieur voorzien van 6 odeurflacons met zilveren montuur, blaadje, bekertje en
laqué kistje met interieur voorzien van 6 odeurflacons met zilveren montuur, blaadje, bekertje en trechter, Frankrijk, 19e eeuw ...[more]
ovale Chinees porseleinen schotel met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e
ovale Chinees porseleinen schotel met Chine-de-commande decor van familiewapen, Qianlong, 18e eeuw, br. 40 cm (A) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van koekkoek in huisje, 19e eeuw, diam. 33 cm (A)
blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van koekkoek in huisje, 19e eeuw, diam. 33 cm (A) ...[more]
serie van 6 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam.
serie van 6 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (6 x A/B) ...[more]
5-delig Frans porseleinen kaststel met decor van wapenschilden in Chine-de-commande-stijl, vermoedelijk Samson, h. 28 cm ...[more]
Chinees porseleinen famille verte bordje met decor van bloemenmand, Kangxi, circa 1700, diam. 26 cm
Chinees porseleinen famille verte bordje met decor van bloemenmand, Kangxi, circa 1700, diam. 26 cm (A/B) ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, hoofdzakelijk Kangxi, circa 1700 ...[more]
serie van 6 polychrome kop en schotels met decor van medaillon met figuur omgeven door florale
serie van 6 polychrome kop en schotels met decor van medaillon met figuur omgeven door florale motieven, Yongzheng, circa 1735 ...[more]
serie van 12 blauw/wit Chinees porseleinen borden met verhoogd midden voorzien van decor met
blauw/wit porseleinen Ghendi met floraal decor, mogelijk Perzië, 18e eeuw, h. 243 cm (A) ...[more]
serie van 6 Chinees porseleinen encre-de-chine borden met Chine-de-commande decor Qianlog, circa
2 blauw/wit Chinese porseleinen trekpotjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw, h. 9 en
2 blauw/wit Chinese porseleinen trekpotjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw, h. 9 en 9,5 (beschadigingen) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen roombordjes met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, diam.
4 blauw/wit Chinees porseleinen roombordjes met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 17 cm (3 x A, 1 x haarlijn) ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van vogel, vazen en bloemen, 1e helft 18e eeuw,
Chinees porseleinen trekpotje met famille verte decor in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (
Chinees porseleinen trekpotje met famille verte decor in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (randschilfers en chip aan tuit) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose kope en schotel met decor van haan en bloemen, Qianlong, 18e
Chinees porseleinen famille rose kope en schotel met decor van haan en bloemen, Qianlong, 18e eeuw (2 x A) ...[more]
Japans porseleinen schotel met decor van roofvogel met prooi aan rivieroever, circa 1900, diam. 46cm
Japans porseleinen schotel met decor van roofvogel met prooi aan rivieroever, circa 1900, diam. 46cm ...[more]
Japans porseleine schotel met decor van paradijsvogels en bloemen, circa 1900, diam. 40 cm (A)
Japans porseleine schotel met decor van paradijsvogels en bloemen, circa 1900, diam. 40 cm (A) ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, Kangxi, circa 1700 ...[more]
4 Chinees porseleinen kopjes en 6 schotels met polychroom mandarijn decor, 18e eeuw ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van draken, 19e eeuw ...[more]
5 Chinees porseleinen famille rose kopjes en 7 schoteltjes met floraal decor en capucijner buitenkant, Qianlong, circa 1740 ...[more]
6 blauw/wir Chinees porseleinen kop en schotels met decor van ruiter en bloemen, Kangxi, 18e eeuw
6 blauw/wir Chinees porseleinen kop en schotels met decor van ruiter en bloemen, Kangxi, 18e eeuw ...[more]
ovale Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van hanen en bloemen, Qianlong, 18e eeuw,
ovale Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van hanen en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, br. 38 cm (A/B) ...[more]
Chinees porseleinen chine-de-commande bord met decor van vogels op bloemen en voorstellingen van
Japans porseleinen Imari schotel met decor van bloemenmand, 18e eeuw, diam. 37 cm (A) ...[more]
gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van Boeddha, 18e/19e eeuw, h. 27 cm -
gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van Boeddha, 18e/19e eeuw, h. 27 cm -hoofddeksel los- ...[more]
gestoken Chinees houten sculptuur van een voorouderfiguur, 18e eeuw, h. 16 ...[more]
Japanse gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van zittende monnik, 19e eeuw, h.
Japanse gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van zittende monnik, 19e eeuw, h. 22 cm ...[more]
2 Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van paradijsvogels, 19e eeuw, diam. 16 cm (2 x A)
2 Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van paradijsvogels, 19e eeuw, diam. 16 cm (2 x A) ...[more]
gefacetteerde Chinees porseleinen kom met decor van onsterfelijken, gemerkt: Tongzhi, 2e helft 19e
gefacetteerde Chinees porseleinen kom met decor van onsterfelijken, gemerkt: Tongzhi, 2e helft 19e eeuw, diam. 11 cm (A) ...[more]
Chinees porseleinen kom met decor van figuren aan tafel en masseur, 2e helft 19e eeuw, diam. 10,5 cm
Chinees porseleinen kom met decor van figuren aan tafel en masseur, 2e helft 19e eeuw, diam. 10,5 cm (barstje) ...[more]
225 Los(e)/Seite