225 Los(e)/Seite
Chinees porseleinen kom met polychroom decor van hoogwaardigheidsbekleders en kom mert decor van
Chinese porseleinen theepot en 5 kopjes met polychroom decor van vogel en bloemen, 2e helft 19e eeuw
Chinese porseleinen theepot en 5 kopjes met polychroom decor van vogel en bloemen, 2e helft 19e eeuw ...[more]
Chinews porseleinen theepot met polychroom decor van figuren en huis in landschap, Tongzhi, 19e
Chinews porseleinen theepot met polychroom decor van figuren en huis in landschap, Tongzhi, 19e eeuw, h. 15 cm (2 x A) ...[more]
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van rolschildering en bloemen, Qianlong,
stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van rolschildering en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (2 x A) ...[more]
3 Chinees porseleinen Imari borden, 4 schoteltjes en blauw/wit porseleinen sauskom, allen 18e eeuw
3 Chinees porseleinen Imari borden, 4 schoteltjes en blauw/wit porseleinen sauskom, allen 18e eeuw ...[more]
stel Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en vogels, 20e eeuw, h. 43 cm
stel Chinees porseleinen vazen met famille rose decor van bloemen en vogels, 20e eeuw, h. 43 cm ...[more]
6 Chinees porseleinen Imari borden met decor van kraanvogels, bloemen en Europese huizen in
kapitaal metalen vormstuk met vergulding en polychrome beschildering en decor van mascarons,
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, 18e eeuw en later ...[more]
Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer op hert, rustend op gestoken houten voet,
Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer op hert, rustend op gestoken houten voet, totale hoogte: 24 cm ...[more]
lot blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels, 18e en 19e eeuw ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van bloemen bij hek, Kangxi, 18e eeuw, diam. 26-
3 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van bloemen bij hek, Kangxi, 18e eeuw, diam. 26-28 cm (2 x haarlijn) ...[more]
Chinees porseleinen kom met decor van hert en florale motieven, kleine Chinese kop, 19e eeuw en
Chinees porseleinen kom met decor van hert en florale motieven, kleine Chinese kop, 19e eeuw en Japans bordje, diam.12-29 cm (3 x A) ...[more]
Chinees porseleinen schaaltje met reliëfdecor van krabben en florale motieven, 19e eeuw, br. 17
Chinees porseleinen schaaltje met reliëfdecor van krabben en florale motieven, 19e eeuw, br. 17 cm (A) en Chinese jade ring, 19e eeuw ...[more]
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van dame en vogel op tak, 19e eeuw, h. 24 cm (2 x
stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van dame en vogel op tak, 19e eeuw, h. 24 cm (2 x A) ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen kastvazen met decor van figuren in cartouches, 19e eeuw, h. 24 cm (
3 blauw/wit Chinees porseleinen kastvazen met decor van figuren in cartouches, 19e eeuw, h. 24 cm (dekselvaasje en deksel beschadigd) ...[more]
Chinees terracotta Yixing trekpotje met decor van karaktertekens, 19e/20e eeuw, h. 9 cm ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen kom met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 12 cm (barstje)
blauw/wit Chinees porseleinen kom met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, h. 12 cm (barstje) ...[more]
2 Chinees porseleinen steelvaasjes met decor van draken, 19e eeuw, h. 4 en 16 cm (2 x chip)
2 Chinees porseleinen steelvaasjes met decor van draken, 19e eeuw, h. 4 en 16 cm (2 x chip) ...[more]
7 stuks Chinees porseleinen met decor van bloemen en fiiguren, 19e eeuw ...[more]
serie van 6 Chinees porseleinen borden met decor van valkenier en boogschutter te paard, Kangxi,
stel Chinees porseleinen Imari schotels met decor van bloemen bij hek, 1e helft 18e eeuw, diam. 35
stel Chinees porseleinen Imari schotels met decor van bloemen bij hek, 1e helft 18e eeuw, diam. 35 cm (1 x A, 1 x B) ...[more]
kris met gestoken houten greep voorzien van gouden montuur in schede voorzien van zilveren beslag,
kris met gestoken houten greep voorzien van gouden montuur in schede voorzien van zilveren beslag, 19e eeuw, l. 38 cm ...[more]
5 blauw/wit Chinees porseleinen kommen met landschappelijk decor en capucijner buitenkant, afkomstig
set van 4 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van florale motieven, afkomstig
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en 2 dames in interieur,
7 blauw/wit Chinees porseleinen kommen, 18e/19e eeuw, diam. 6,5 - 17 cm (randschilfers) ...[more]
Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van eenden en bloemen, Qianlong, 18e eeuw,
Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van eenden en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (gerestaureerd) ...[more]
porseleinen schaal en stel bijpassende borden met decor van vogels en bloemen in famille rose-stijl,
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h.
3 Chinees porseleinen gemberpotten met decor van figuren landschappen en bloemen, circa 1900, h. 10-12 cm ...[more]
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e
groot blauw/wit Chinees porseleinen bord met decor van vazen met fruit en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (randschilfers) ...[more]
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e
4 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van landschappenm en florale motieven, 18e en 19e eeuw (4 x A/B) ...[more]
Chinees porseleinen Imari kom en 3 capucijner kop en schotels, 18e eeuw (beschadigingen) ...[more]
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30
Japans porseleinen Imari scheerbekken met decor van vogels en florale motieven, circa 1700, diam. 30 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita kan met decor van figuren in landschap, voorzien van tinnen
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm
Chinese ivoren sculptuur met voorstelling van man met waaier en beker, circa 1900, h. 24 cm ...[more]
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm
Chinese gestoken ivoren sculptuur met voorstelling van Quanyin met bloemen, circa 1900, h. 25 cm ...[more]
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste
6 diverse blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, hoofdzakelijk 2e helft 19e eeuw, hoogte grootste vaas: 31 cm -imperfecties- ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen sauskom met landschappelijk decor, Qianlong 18e eeuw (randschade en
3 Chinees porseleinen kommen en dekselvaas met melk en bloed decor, o.a. 19e eeuw (1 kom beschadigd en deksel gerestaureerd) ...[more]
Chinees terracotta vaas, mogelijk Han dynastie (206 BC - 220 AD), h. 27 cm -geen TL test aanwezig-
Chinees terracotta vaas, mogelijk Han dynastie (206 BC - 220 AD), h. 27 cm -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinees terracotta graansilo, mogelijk Han Dynastie (206 BC - 220 AD), h. 32 cm -geen TL test
Chinees terracotta graansilo, mogelijk Han Dynastie (206 BC - 220 AD), h. 32 cm -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinees wit porseleinen trekpotje met meloenvormige romp, vermoedelijk Song dynastie (10e-13e eeuw),
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 15 cm (
2 blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten met vol floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, h. 15 cm (beschadigingen) ...[more]
Chinese hardstenen sculptuur met voorstelling van Happy Boeddha, h. 19 cm ...[more]
antieke Javaanse lavastenen sculptuur met voorstelling van Boeddha hoofd, h. 26 cm ...[more]
Chinees terracotta vaas met resten van beschildering, mogelijk Han-dynastie (206 BC-220 AD), h. 25
Chinees terracotta vaas met resten van beschildering, mogelijk Han-dynastie (206 BC-220 AD), h. 25 cm ...[more]
2 Chinees aardewerrk beelden van krijgers te paard met resten van polychrome beschildering, Han
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan, h. 12 (A) en idem pattipan met floraal decor, diam. 13 (B),
blauw/wit Chinees porseleinen roomkan, h. 12 (A) en idem pattipan met floraal decor, diam. 13 (B), 18e eeuw ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen assiettes met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e
2 blauw/wit Chinees porseleinen assiettes met landschappelijk en floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, br. 29 en 31 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita schotel met decor van hert in landschap omgeven door vakverdeling, 17e eeuw, diam. 41 cm (A) ...[more]
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuur met parasol en florale motieven,
blauw/wit Japans porseleinen Arita oorkan met decor van figuur met parasol en florale motieven, circa 1700, h. 25 cm (A) ...[more]
stel Japans porseleinen Imari kommen met decor van boot en florale motieven, 19e eeuw, diam. 24
stel Japans porseleinen Imari kommen met decor van boot en florale motieven, 19e eeuw, diam. 24 cm (2 x A) ...[more]
2 Chinees aardewerk beelden van krijgers met resten van polychrome beschildering, Han dynasty, h. 50
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van ruiter, vermoedelijk Han-dynastie (206 v.Chr.-
2 antieke Chinese terracotta oorkannen, h. 15 en 24 cm ...[more]
serie van 10 Chinees porseleinen famille verte kop en schotels met floraal decor, Kangxi, circa 1700
serie van 10 Chinees porseleinen famille verte kop en schotels met floraal decor, Kangxi, circa 1700 ...[more]
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23
serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (randschilfers en 1 x haarlijn) ...[more]
225 Los(e)/Seite