- Arms (3)
- Asian Art (219)
- Bücher und Graphiken (2)
- Ceramics (18)
- Design (1)
- European porcelain (22)
- Furniture (172)
- Glass (18)
- Goldene Objekte (5)
- Grafiken (1)
- Ikonen (2)
- Kacheln, Plaketten (10)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (230)
- Schmuck (150)
- Silver (163)
- Skulpturen (12)
- Teppiche (32)
- Uhren (42)
- Varia (101)
- Asian Art (219)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (185)
- Furniture (172)
- Silver & Silver-plated items (163)
- Jewellery (151)
- Collectables (125)
- Clocks, Watches & Jewellery (47)
- Watercolours (44)
- Carpets & Rugs (32)
- Ceramics (28)
- Glassware (18)
- Sculpture (12)
- Lighting (11)
- Arms, Armour & Militaria (3)
- Books & Periodicals (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Prints (2)
1216 Los(e)/Seite
rijkgestoken ebben wandelstok met gedreven zilveren knop met voorstelling van wilde dieren, l. 87- -
Delfts aardewerk tabakspot met opschrift 'Schotse' in florale cartouche, gemerkt: De Drie Klokken,
aardewerk plaquette met decor van figuren voor boerderij, Makkum, eind 19e eeuw, h. 54 cm (B)- - -
Fries aardewerk plaquette met polychroom decor van kerk aan dorpsvaart, gemerkt: Tichelaar,
grote polychroom Makkum aardewerk plaquette met voorstelling van ijsgezicht met arresleden en
stel grote geblazen glazen kandelaars met cilindrische stam en rustend op ronde voet, circa 1800, h.
Hollandse koperen tabaksdoos met gegraveerd decor van figuren, 18e eeuw, br. 18 cm- - -29.00 %
Engelse banjobarometer in wortelnoten gefineerde behuizing, versierd met biesintarisia, 19e
stel Franse gepatineerde bronzen wandappliques, Charles X, circa 1830, h.15 cm - - -29.00 % buyer's
bronzen ikoon met emaille en voorstelling van Moeder Gods van Feordor, 19e eeuw, h. 11 cm, op
Romeinse antieke glazen ampul en zalfpot, 2e/3e eeuw, h. 3,5 en 14 cm- - -29.00 % buyer's premium on
Romeinse antieke glazen ampul en zalfpot, 2e/3e eeuw, h. 3,5 en 14 cm- - -29.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
portretminiatuur in aquarel met voorstelling van dame Duchesse Brissoe, in lijst met zilver en
2 Russische miniatuur silhouetten in zilveren lijstjes, 18e eeuw, h. 6 cm- - -29.00 % buyer's
2 Russische miniatuur silhouetten in zilveren lijstjes, 18e eeuw, h. 6 cm- - -29.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
stel mondgeblazen wijnglazen op ronde voet met gegraveerd decor van bloemen en jachttaferelen,
Sorry! This was the last lot. The auctionhouse transmitted catalogue lots from 4001 on which are no
1216 Los(e)/Seite