125 Los(e)/Seite
stel Franse gepatineerde bronzen wandappliques, Charles X, circa 1830, h.15 cm - - -29.00 % buyer's
bronzen ikoon met emaille en voorstelling van Moeder Gods van Feordor, 19e eeuw, h. 11 cm, op
portretminiatuur in aquarel met voorstelling van dame Duchesse Brissoe, in lijst met zilver en
2 Russische miniatuur silhouetten in zilveren lijstjes, 18e eeuw, h. 6 cm- - -29.00 % buyer's
2 Russische miniatuur silhouetten in zilveren lijstjes, 18e eeuw, h. 6 cm- - -29.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included ...[more]
125 Los(e)/Seite