- Collectables (453)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Clocks, Watches & Jewellery (50)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
1437 Los(e)/Seite
Een gestoken houten "Schwarzwalder" cartelklok afgebeeld met een steenbok, vogel en fruit. Black
Een marmeren kolompendule met bronzen ornamenten. Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 38 x 25 cm.A marmer
Een gietijzeren pendule met bronzen ornamenten. 19e eeuw.Afm. 35 x 28 cm.A cast iron pendulum with
Een vuurvergulde pendule met voorstelling van een schrijvende ridder, geëmaileerde wijzerplaat,
Een vuurvergulde pendule met een voorstelling van een kunstschilder, geëmaileerde wijzerplaat.
Een houten tafelklok met bronzen ornamenten. 2e helft 20e eeuw.Afm. 42 x 25 cm.An wooden table clock
Een Friese staartklok. Midden 20e eeuw naar ouder voorbeeld.Afm. 100 x 25 cm.A Frisian tail clock.
Een vuurverguld klokkenstel met kandelaren, decor van zittende kindjes. Frankrijk, eind 19e eeuw.A
Een moderne staande klok, Westminster. Duitsland 2e helft 20e eeuw.Afm. 200 x 45 x 26 cm.A modern
Een empire kolompendule met vuurvergulde ornamenten en compensatieslinger en originele sleutel.
Een Klokkenmakers draaibank, Tot +/- 50 jaar geleden gebruikt in de instrumentmakerij van Nonius
Een torenuurwerk, Prost Frères Morez-du-Jura. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.Voorzien van een '
Een torenuurwerk, LePaute , Horloger de la Ville de Paris. Frankrijk, 19e eeuw.Gesigneerd uurwerk.
Een torenuurwerk, F.A. Beyes Hildesheim. Duitsland, circa 1900.Slagwerk halve en hele uren. Afm.
Een gesneden houten pendule met hanen. Schwatzwalder. Black forest, Duitsland, eerste helft 20e
Een kolossale gesneden houten pendule met fazanten. Schwarzwalder. Black forest, Duitsland, eerste
Een vergulde ZAMAC pendule. Met glazen stolp. Frankrijk eind 19e eeuw.Met beschadigingen. Afm. 35
Een houten rijk gesneden koekkoeksklok, Schwarzwalder. Black forest. Restauratie-object.A wooden
Een Duitse hangklok met Schwarzwalder snijwerk. 19e eeuw.Niet getest op werking. A German hanging
Een Ansonio Clock Co. Gothic Clock. 8 dagen gangreserve met wekker. Een voorstelling van eenden of
Een bronzen rokkandelaar. Spanje, 18e eeuw.Afm. 13 x 12 cm.A bronze skirt candlestick. Spain, 18th
Een bronzen rokkandelaar. Spanje, 18e eeuw.Afm. 13 x 12 cm.A bronze skirt candlestick. Spain, 18th century. Dim. 13 x 12 cm. ...[more]
Een set van twee Amsterdamse School-stijl wandlampen. Midden 20e eeuw.Afm. 32 x 47 x 20 cm.A set
Een hanglamp in Amsterdamse School-stijl. Midden 20e eeuw.Afm. 48 x 46 cm.A hanging lamp in
Een aardewerk lampvoet, modern vormgegeven.Onduidelijk gesigneerd. Afm. 63 x 40 cm.An earthenware
Een zes-armige massief bronzen kroon, circa 1900.Afm. 35 x 45 cm.A six-armed solid bronze crown,
Een zes-armige massief bronzen kroon, circa 1900.Afm. 35 x 45 cm.A six-armed solid bronze crown, approx 1900. Dim. 35 x 45 cm. ...[more]
Twee 8-armige messing kronen. Midden 20e eeuw.Afm. 65 x 73 cm.Two eight-armed brass crowns. Mid-20th
Twee 8-armige messing kronen. Midden 20e eeuw.Afm. 65 x 73 cm.Two eight-armed brass crowns. Mid-20th century. Dim. 65 x 73 cm. ...[more]
Twee messing hallantaarns, midden 20e eeuw.Afm. H: 45 cm.Two brass hall lanterns. Mid-20th century. Dim. H: 45 cm. ...[more]
Een paar verguld bronzen kandelaren van putti met bloemenrank op wit marmeren basement. Eén bloem
Een set van twee koperen kandelaren. Begin 20e eeuw.Afm. H: 24 cm.A set of two copper candlesticks. Early 20th century. Dim. H: 24 cm. ...[more]
Een zes-armige messing hanglamp met bijbehorende kapjes. 2e helft 20e eeuw.Ø 60 cm.A six-armed brass
Een koperen rokkandelaar. Mogelijk 1600. Deukje in de stand en kleine beschadiging bovenin.A
Twee wand appliques met met enkele kandelaar tegen latoenkoperen reliëfs met buste van Minerva.
Een gietijzeren kerkkandelaar. Eind 20e eeuw.Afm. 96 cm.A blasted cast-iron church candlestick. Late
Een gietijzeren kerkkandelaar. Eind 20e eeuw.Afm. 96 cm.A blasted cast-iron church candlestick. Late 20th century. Dim. 96 cm. ...[more]
Een koperen kandelaar, ca. 1800 of eerder.Gedeukt in de kraag. Afm. H: 15 cm.A copper candlestick.
Een bronzen kandelaar. Spanje, eind 18e/ begin 19e eeuw.Afm. 20 x 13 cm.A bronze candlestick. Spain,
Een lontenknipper. 19e eeuw.A wick trimmer. 19th century. ...[more]
Een bronzen olielamp in de vorm van een roofvogel. Naar antiek voorbeeld.Afm. 13 x 20 cm.A bronze
Een stel Amsterdamse bronzen kandelaars. 1e helft 20e eeuw.Eén kandelaar is gerestaureerd. Afm. H
Een bronzen olielamp. Naar antiek voorbeeld.A bronze oil lamp. After antique model. ...[more]
Een hanglamp in Tiffany stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 40 x 18 cm.A hanging lamp in Tiffany-
Een stel bronzen zgn "twist"-kandelaren. Engeland ca. 1900.Afm. H: 30 cm.A pair bronze so-called "
Een Satsuma vaas verwerkt tot olielamp. Japan. 20e eeuw.Afm. 71 x 14 cm.A Satsuma vase transformed
Een processielantaarn met gekleurd glas. Afm. 65 x 29 cm.A processional lantern with colored
Een processielantaarn met gekleurd glas. Afm. 65 x 29 cm.A processional lantern with colored glass. Dim. 65 x 29 cm. ...[more]
Een set van van twee bronzen kandelaars in de vorm van Sphinxen. Naar antiek voorbeeld. Afm. 22 x
Twee tapijten gemaakt van wol en zijde, Isfahan.Afm. 265 x 145 resp. 125 x 77 cm.Two carpets made of
Een tapijt van wol en zijde.Afm. 200 x 165 cm.A carpet of wool and silk. Dim. 200 x 165 cm.
Een tapijt van wol en zijde.Afm. 200 x 165 cm.A carpet of wool and silk. Dim. 200 x 165 cm. ...[more]
Een tapijt van wol.Afm. 290 x 185 cm.A carpet of wool.Dim. 290 x 185 cm. ...[more]
Een lot met 7 diverse "Perzische" tapijten en tapijtjes. w.o. een loper en een aantal tafelkleedjes.
Een lot van 21 diverse tapijten en tafelkledjes. Diverse herkomsten, leeftijden en formaten.A lot of
Een lot van vijf tapijten. Diverse leeftijden en formaten.A lot with five carpets. Various ages
Een lot van vijf tapijten. Diverse leeftijden en formaten.A lot with five carpets. Various ages and sizes. ...[more]
Een Biedermeier sofa, tweede helft 19e eeuw.Met griffioen motieven in de poten. Gestreepte bekleding
Een lot van 3 hutkoffers, begin 20e eeuw.Waarvan twee met ronde bovenkant. Diverse afmetingen.A
Een 17e/18e-eeuwse gekerfde eiken bruidskist.Met later vermaakte deuren in het front. Samengesteld.A
Een oorfauteuil, 1e helft 20e eeuw.Met getorste regels. Afm. 120 x 80 x 60 cm.A wing chair, first
Een mahoniehouten theemeubel. 19e eeuw.Met twee laden. Verbleekt en het blad gespleten. Afm. 90 x 42
Een Frans ladenkastje, circa 1900. Met intarsia en bronzen beslag. Bijgevoegd een wijntafeltje. Afm.
1437 Los(e)/Seite