70 Los(e)/Seite
Een glazen Memphis coupe, gesigneerd Lalique 106/299. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 19 x 46 x 19
Een set van twee glazen dolfijnen, gesigneerd Lalique. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 10,7 x 12 cm.
Een Kosta Boda glazen bloemvaas. Zweden, 1e helft 20e eeuw.Afm. H: 31 x 15 cm.A Kosta Boda glass
Een gegraveerd jubileumglas. Ter gelegenheid van een 32-jarig jubileum. Holland midden 20e eeuw.Afm.
Een einde dag glas presse-papier. 20e eeuw.Afm. H: 17 x 8 cm.An 'end of days' paperweight. 20th
Een einde dag glas presse-papier. 20e eeuw.Afm. H: 17 x 8 cm.An 'end of days' paperweight. 20th century. Dim. H: 17 x 8 cm. ...[more]
Een lot van twee glazen karaffen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.Stoppen gechipt. Afm. H: 32 cm.A
Een karaf met negen glazen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.Sommige glazen gechipt.A carafe with
Een grijs/bruin glazen karaf. Gemerkt Copier Leerdam. 20e eeuw.Afm. 24 x 12 cm.A brown glass carafe.
Divers glaswerk w.o. Boheems kristal.Various glassware including Bohemian crystal. ...[more]
Een bolvaas gemerkt Copier Leerdam, midden 20e eeuw.Gemerkt a/d onderzijde. Eén miniem chipje aan de
70 Los(e)/Seite