Keine Abbildung
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1996-3391)

  • (Lose: 3392-4778)

  • (Lose: 4779-5927)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 22,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Industrieweg 24, BW Klaaswaal, 3286, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)186 746 746

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

  • Glassware (70)
Filter entfernen
70 Los(e)

Sortieren nach:

  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 70 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Een glazen Memphis coupe, gesigneerd Lalique 106/299. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 19 x 46 x 19 cm.A glass Memphis coupe, signed Lalique 106/299....

Een set van twee glazen dolfijnen, gesigneerd Lalique. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 10,7 x 12 cm.A set of two glass dolphins, signed Lalique. Fra...

Een Kosta Boda glazen bloemvaas. Zweden, 1e helft 20e eeuw.Afm. H: 31 x 15 cm.A Kosta Boda glass flower vase. Sweden, second half of the 20th cent...

Een gegraveerd jubileumglas. Ter gelegenheid van een 32-jarig jubileum. Holland midden 20e eeuw.Afm. H: 19 cm. Ø 10 cm.An engraved anniversary gla...

Een lot van twee glazen karaffen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.Stoppen gechipt. Afm. H: 32 cm.A lot with two glass carafes. Marked Copier. Le...

Een karaf met negen glazen. Gemerkt Copier, Leerdam. 20e eeuw.Sommige glazen gechipt.A carafe with nine glasses. Marked Copier. Leerdam, 20th cent...

Een grijs/bruin glazen karaf. Gemerkt Copier Leerdam. 20e eeuw.Afm. 24 x 12 cm.A brown glass carafe. Marked Copier. Leerdam, 20th century. Dim. 24...

Een bolvaas gemerkt Copier Leerdam, midden 20e eeuw.Gemerkt a/d onderzijde. Eén miniem chipje aan de onderzijde bovenring. Afm. H: 12 cm. Ø 18 cm....

Loading...Loading...
  • 70 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose