386 Los(e)/Seite
Een palissanderhouten snijwerk van een danseres met vogel. Bali, 2e helft 20e eeuw.Afm. H: 75 cm.A
Een lot van vier porseleinen snuff bottles. China, 2e helft 20e eeuw.A lot with four porcelain snuff
Een gesneden houten krisbeeld in de vorm van de aapgod Hanoeman. Inclusief kris. Afm. H: 55 cm.A
Een Huanghuali dekseldoos. 19e/20e eeuw.Afm. 8 x 25 x 13 cm.A Huanghuali lid box, 19th/20th
Een Huanghuali dekseldoos. 19e/20e eeuw.Afm. 8 x 25 x 13 cm.A Huanghuali lid box, 19th/20th century.Dim. 8 x 25 x 13 cm. ...[more]
Een porseleinen Chine de Commande schaal met azur decor. China, Qianglong.Randfritting. Ø 27 cm.A
Een gepolychromeerde Han Dynasty (206 BC - 220 AD) terracotta ruiterbeeld op hardstenen sokkel. H:
Een houten gepolychromeerde Japanse staande Boeddha Bodisattva. Edo periode. Vermoedelijk 17de eeuw.
Een lot van zes porseleinen deksel kop en schotels met Famille rose Wu Shuang Pu decor, Gemerkt
Een lot van vijf porseleinen bordjes met bloemendecor. China, 18e eeuw.Randschade. Ø 16 cm.A lot
Een lot van vier krissen en één los handvat. A lot of four krisses and one loose handle.
Een set van acht kop en schotels met vissendecor. China, Kangxi.Ø 12 cm.A set of eight cups and
Een set van twee porseleinen bordjes met decor van lange lijzen in vakverdeling. China, 19e eeuw.
Een set van vijf porseleinen kop en schotels met blauw decor van draken. China, 18e eeuw.Randschade,
Een set van vijf porseleinen kop en schotels met peterseliedecor in vakverdeling. China, Kangxi.
Een lot van zeven porseleinen borden met onder anderen Famille rose decor. China, 18e eeuw.Diverse
Een set van twee vazen in Nanking aardewerk. China, 19e eeuw.Eén vaas is gerestaureerd. Afm. 35 x 15
Een albasten beeld in de vorm van een Chinese dame.Afm. 40 x 12 cm.An alabaster statue in the
Een albasten beeld in de vorm van een Chinese dame.Afm. 40 x 12 cm.An alabaster statue in the shape of a Chinese lady.Dim. 40 x 12 cm. ...[more]
Een lot porseleinen voorwerpen w.o. een theepot. China 18e/19e eeuw.Diverse condities.A lot with
Een lot van vijf porseleinen bordjes met decor van lange lijzen en spelende zotjes. China, Kangxi.
Een nifriet sculptuur in de vorm van een wijsgeer. China, tweede helft 20e eeuw.Afm. H: 64 cm, B: 20
Een nifriet sculptuur in de vorm van een Guan-Yin. China, tweede helft 20e eeuw.Afm. H: 65 cm, B: 20
Een ivoren sculptuur in de vorm van een leeuw. China eind 19e eeuw. Restauratie aan staart. Afm.
Een cloisonné vaas met decor van vogels. Op houten voet.Klein deukje. Afm. 33 x 13 cm (excl.
Een Tibetaans trekpotje. Naar antiek voorbeeld.Afm. 9,3 cm.A Tibetan teapot. After antique model.
Een Tibetaans trekpotje. Naar antiek voorbeeld.Afm. 9,3 cm.A Tibetan teapot. After antique model. Dim. 9.3 cm. ...[more]
Een Chinoiserie handschoenen doos. China, 2e helft 20e eeuw.Lichte gebruikssporen. Afm. 11 x 40 x 11
Een lot Aziatica w.o. een bronzen lampvoet.A lot with Asianica including a bronze lamp base.
Een lot Aziatica w.o. een bronzen lampvoet.A lot with Asianica including a bronze lamp base. ...[more]
386 Los(e)/Seite