- Collectables (453)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Clocks, Watches & Jewellery (50)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
1437 Los(e)/Seite
Een lot met een grote hoeveelheid ''Sio'' speelgoed.A lot with a large quantity of Sio toys.
Een lot met een grote hoeveelheid ''Sio'' speelgoed.A lot with a large quantity of Sio toys. ...[more]
Een lot divers speelgoed autootjes w.o. Budgietoys, Majorette, Lledo en Matchbox.A lot with
Een lot divers speelgoed autootjes w.o. Budgietoys, Majorette, Lledo en Matchbox.A lot with various toy cars including matchbox. ...[more]
Een houten hobbelpaard. 20e eeuw.Leren teugels zijn verteerd. Stijgbeugel los. Afm. 70 x 70 cm.A
Een speelgoed auto, Schuco - Patent - Ingenico 5311 in doos.A toy car, Schuco - Patent - Ingenico
Een speelgoed auto, Schuco - Patent - Ingenico 5311 in doos.A toy car, Schuco - Patent - Ingenico 5311. ...[more]
Een schildpad pop, jaren 50. Afm. H: 40 cm.A Schildkröt doll, 1950s.Dim. H: 40 cm. ...[more]
Een kavel met poppen, benodigdheden en poppenwagens. Eén in de doos en één in de wagen met daarbij
Een poppenwagen met pop. Circa 1900.Schoenau & Hoffmeister. Schade aan beide armen.A doll pram
Een lot van twee Steiff "Mecki" egeltjes in matige staat. A loth with two Steiff "Mecki" hedgehogs
Een lot van twee Steiff "Mecki" egeltjes in matige staat. A loth with two Steiff "Mecki" hedgehogs in relatively poor condition. ...[more]
Lot beschilderde lichtbeelden, voor een toverlantaarn, in houten sledes. Van o.a. figuren en
Lot beschilderde lichtbeelden, in houten sledes. Van o.a. Godinnen, figuren en landschapjes. 19e
Lot beschilderde lichtbeelden, in houten sledes. Van o.a. figuren en landschapjes. 19e eeuw.A lot
Een 19e eeuwse toverlantaarn met daarbij een kist bevattende lichtbeelden in sledes.A 19th century
Een set van twee poppen.Porseleinen (4 faces) hoofd. 1 hoofd is beschadigd.A set of two dolls.
Een glazen Murano vaas. Midden 20e eeuw.Ontwerp Francesco Toso Afm. 19 x 22 cm.A glass Murano
Een lot divers glaswerk w.o. decanters.A lot with diverse glassware including decanters. ...[more]
Arnout Visser (Middelburg 1962) voor Designum.Fruitschaal. Kleine beschadigingen. Ø 16,5 cm.Arnout
Een 18e eeuws slingerglas.Beschadiging aan voet. Afm. 14 x 7 cm.A 18th century pendulum glass.
Een 18e eeuws slingerglas.Beschadiging aan voet. Afm. 14 x 7 cm.A 18th century pendulum glass. Damage to the base. Dim. 14 x 7 cm. ...[more]
Een rood gekleurde vaas, gemerkt Val-Saint-Lambert. België, 20e eeuw.Afm. 25 x 14,5 cm.A red colored
Een glazen diskus, ontwerp van Floris Meydam. Leerdam, 2e helft 20e eeuw.Krassen. Ø 21 cm.A glass
Een blauw gekleurd glazen tafelstuk , gesigneerd Val-Saint-Lambert. België, eind 20e eeuw.Eén
Een glazen tafelstuk, gesigneerd Pierre D'Avesn. Frankrijk, ca. 1930.Afm. 36 x 16 cm.A glass table
Een lot van vier glazen schalen, gesigneerd Lalique. Frankrijk, 20e eeuw.Enkele chips. Ø 21. En Ø
Een kristallen tafellamp, gemerkt Val-Saint-Lambert. België, midden 20e eeuw. Afm. 42 x 15,5 cm.A
Een paarse Copier vaas. Circa 1930.Gesigneerd met monogram aan de onderkant. Afm. 37 x 30 cm.A
Een grote oranje kom. Costa Boda, Zweden, 20e eeuw.Gemerkt en gelabeld. Afm. H: 15 cm. Ø 34,5.A
Siem van der Marel voor Royal Leerdam.Explorer II. Gesigneerd, geannoteerd en genummerd "250/28".
Een lot van twee glazen tafelstukken, gesigneerd Saint-Louis. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 25 x 9
Een lot van twee glazen tafelstukken, gesigneerd Saint-Louis. Frankrijk, eind 20e eeuw.Afm. 24 x 5
Een set van twee glazen vazen, transfer decor. Eind 20e eeuw.Afm. 40 x 17 cm.A set of two glass
Een groen geslepen vaas, gesigneerd Val-Saint-Lambert. België, 20e eeuw. Afm. 30,5 x 21 cm.A green
Een groen glazen vaas, toegeschreven aan Johann Loetz (1880-1940).Met bloemmotieven in bruin. Draagt
Twee glazen objecten w.o. een serica vaas van Floris Neydam en een bolvaas van Johansfors. Nederland
Een glazen bolvaasje van Venitiaans draadglas. Italië, eind 19e eeuw.Afm. 7 x 5 cm.A glass ball vase
Een glazen flesje beschilderd met cavalier. Circa 1800.Afm. 16,5 x 7 x 5 cm.A glass bottle painted
Een stel witglazen vaasjes met rode siersteentjes.Afm. H: 10 cm.A set of white glass vases with
Een stel witglazen vaasjes met rode siersteentjes.Afm. H: 10 cm.A set of white glass vases with red decorative stones. Dim. H: 10 cm. ...[more]
Een lot van twee vazen, Max Verboeket en Zweden.A lot of two vases, one of Max Verboeket and one
Een lot van twee vazen, Max Verboeket en Zweden.A lot of two vases, one of Max Verboeket and one from Sweden. ...[more]
Een glazen tafelstuk. Murano Italië, eind 20e eeuw.Afm. 22 x 46 cm.A glass table piece. Murano
Een glazen gembercoupe vervaardigd in uranium of annaglas.Afm. 34 x 17 cm.A glass ginger coupe
Een glazen tafelstuk. Artisanat de Belge- Braine le Compte, België, 1e helft 20e eeuw.Afm. 32 x 73,5
Een lot van 4 glazen tafelstukken vervaardigd in uranium of annaglas.A lot of four glass tablepieces
Een lot van 4 glazen tafelstukken vervaardigd in uranium of annaglas.A lot of four glass tablepieces made in uranium or anna glass. ...[more]
Een lot van drie diverse glazen objecten w.o. een schaal, bloemensteker en mandje, vervaardigd in
Een lot van drie diverse glazen objecten w.o. een schaal op voet en twee bloemenvazen, vervaardigd
Een lot van zes diverse glazen objecten w.o. drie parfumflesjes, ringenhouder, karaf, waterglas en
Twee vazen gemaakt door Helena Tynell. Finland, begin 20e eeuw.Waarvan één met origineel label.Two
Een lot van zes diverse glazen objecten w.o. een puddingvorm, botervloot, roomstel en coupe, w.o.
Een glazen roomstel en opalinevaas, vervaardigd in uranium of annaglas.A glass cream set and opaline
Een lot van veertien diverse glazen objecten w.o. een parfumflacon, schalen en glazen , w.o.
Een lot van diverse glazen objecten w.o. een bowlset.Bowlschaal heeft een chip.A lot of diverse
Een okergele glazen vaas, gesigneerd Copier. Leerdam, 1e heflt 20e eeuw.Afm. 38 x 26 cm.An ocher-
Een glazen spijkerbol, groot model. Gesgineerd Copier, Leerdam, 1e helft 20e eeuw.Twee blaasfoutjes.
Een Lalique "Daim" - Damhertje. Gemerkt "Lalique France". Label "made in France" aan de onderzijde.
Een Lalique "Chouette" - Uiltje. Gemerkt "Lalique France". Resten van label aan de onderzijde.Afm.
Een Lalique vogeltje in krans. Gemerkt "Lalique France". Resten van label aan de onderzijde.Afm.
Val-Saint-Lambert. Een groene geslepen kristallen vaas, een asbak en tafelbel. Daarbij een rode
Val-Saint-Lambert. Een groen geslepen kristallen vaas. Gemerkt.Afm. H: 30 cm.Val-Saint-Lambert. A
Een Val-Saint-Lambert rood geslepen kristallen ballustervaas. Gemerkt Afm. H: 31 cm.A Val-Saint-
Een lot van twee Swarovski figuren in de vorm van een beer en een zwaan. Eind 20e eeuw.De zwaan
Een glazen spijkerbol. Leerdam, 1e helft 20e eeuw.Afm. 7 x 6,5 cm.A glass 'spijkerbol'. Leerdam,
Een persglazen bijoux doosje, gemerkt Vallerysthal. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.Afm. 14,5 x 14 cm.A
Een bruinglazen fles. Circa 1800.Afm. 17,5 x 15 cm.A brown glass bottle. Around 1800. Dim. 17.5 x 15
Een bruinglazen fles. Circa 1800.Afm. 17,5 x 15 cm.A brown glass bottle. Around 1800. Dim. 17.5 x 15 cm. ...[more]
1437 Los(e)/Seite