- Collectables (453)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Clocks, Watches & Jewellery (50)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
1437 Los(e)/Seite
Een lot divers porselein. China, eind 20e eeuw.Diversen kwaliteiten. A lot with various porcelain
Een lot van drie oude blikken w.o. van van Melle's.A lot consisting of three old tins including
Een lot van drie oude blikken w.o. van van Melle's.A lot consisting of three old tins including one Van Melle. ...[more]
Een lot diverse doosjes w.o. verzilverd.A lot with diverse boxes including silvered ones. ...[more]
Een set van twee aardewerk cachepots. Gemerkt: De Porceleyne Fles. Delft 20e eeuw.Eén chip aan
Een lot van drie diversen w.o. een Japans cloisonné vaasje.A lot with three diverse objects
Een lot van drie diversen w.o. een Japans cloisonné vaasje.A lot with three diverse objects including a Japanese cloisonné vase. ...[more]
Een schildpad kistje voor theelepeltjes (schade) A tortoise box for teaspoons (damaged). ...[more]
Een houten likeurkelder ''cave de liqueur'' met Boulle-werk. Frankrijk, 19e eeuw.Met schade. Afm. 27
Een dames-avondtasje in originele doos, Daniel Swarovski. Eind 20e eeuw.Afm. 8 x 17 cm.A ladies
Een koperen brievenopener en vergrootglas met parelmoer in etui. Eind 20e eeuw.A copper letter
Een ZAMAC inktstel met voorstelling van een smid op marmer basement.Afm. H: 26 cm, B: 42 cm, D: 27
Een stel Art Nouveau tinnen siervazen met vrouwenfiguren. Gemerkt WMF = Württemberg Metal Fabrik.
Een Lot met vinyl langspeelplaten. Voornamelijk Jazz. Diverse formaten. A lot with vinyl records.
Een Lot met vinyl langspeelplaten. Voornamelijk Jazz. Diverse formaten. A lot with vinyl records. Especially Jazz. Various sizes. ...[more]
Een gietmarmeren plaquette met een 19e-eewse voorstelling van een dame en heer. Op de achterzijde de
Een gipsen bas-reliëf met voorstelling van de vlucht naar Egypte. Naar ouder voorbeeld. 1e helft 20e
Een mate-beker vervaardigd uit een kalebas met zilveren en rosé-gouden elementen en voorstelling van
Een diorama van papiermaché zgn. "Bavelaartje" voorstellende schepen op een woelige zee. Afm. 8 x 11
Een benen en ebbenhouten dominospel in houten doosje. Ca. 1940.Afm. H: 6 cm, B: 17 cm, D: 11 cm.A
Een 9-delige Matrousjka. De 7e beschadigd. Ca. 1950 of eerder.Afm. H: 18 cm.A 9-part Matrousjka. The
M.C. Escher (1898-1972).Bronzen knoop. Afm 8 x 8 x 4 cm.M.C. Escher (1898-1972).Bronze knot. Dim.
M.C. Escher (1898-1972).Bronzen knoop. Afm 8 x 8 x 4 cm.M.C. Escher (1898-1972).Bronze knot. Dim. 8 x 8 x 4 cm. ...[more]
Zuid-Europese school, 18e/19e eeuw.Portret van een heilige. Olieverf op koper. Ovaal. Afm. 10 cm.
Een Grand Tour object, 19e eeuw. Een marmeren portret in reliëf van Keizer Nero. Ovaal. Afm. H: 16
Een decreet gedateerd 31 Maart 1798 mbt de Bataafse Revolutie van Dr. Wibo Fijnje (Zwolle 1750 -
Een grote Franse schildpad sigaretten-etui. Gemerkt "veritable ecaille". Afm. 8 x 12 cm.A large
Een Franse schildpad sigarettenetui. Gemerkt "veritable ecaille".Afm. 8,5 x 8,5 cm.A French tortoise
Een Franse schildpad visitekaartjes-etui. Met zilveren montuur. Afm. 8 x 6 cm.A French tortoise
Een metalen ringkan. Duitsland, 19e eeuw.Met schade. Afm. 37,5 x 24,5 x 14 cm.A metal ring jug.
Een stenen baardmankruik met zegel van Amsterdam?, 17e/18e eeuw.Gebruikssporen. Afm. 36 x 20 cm.A
Een lot van twee miniatuur portretten van elegante dames, een gesigneerd. Frankrijk, 1e helft 20e
Twee massief marmeren cassolettes met bronzen beslag. 20e eeuw.Een Chip. Afm. 47 x 18 cm.Two solid
Een vruchtenhout gefineerd theekistje met interieur voorzien van porseleinen flacons. Franrijk,
Een gietijzeren vierpas boerenvenster.Glas ontbreekt. Ø 80 cm.A cast iron tracery farmer's window.
Een gietijzeren vierpas boerenvenster.Glas ontbreekt. Ø 80 cm.A cast iron tracery farmer's window. Glass is missing. Ø 80 cm. ...[more]
Een koperen tabaksdoos, 19e eeuw.Met Hebreeuwse teksten en taferelen. Afm. 17,5 x 4,5 x 3,5 cm.A
Een schrijfkist, eind 19e eeuw.Afm. 30 x 22 x 12 cm.A writing case, late 19th century. Dim. 30 x
Een schrijfkist, eind 19e eeuw.Afm. 30 x 22 x 12 cm.A writing case, late 19th century. Dim. 30 x 22 x 12 cm. ...[more]
Albums met ansichtkaarten van Parijs en Duitse steden.Circa 1900/1920.Albums with postcards from
Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.Diverse afmetingen en lijstjes. Eén met gebroken
Een zestal miniatuurportretjes, 19e & 20e eeuw.Waarvan één op porselein. Diverse afmetingen en
Een drietal doosjes, 19e eeuw.Waaronder één beschilderd schildpad doosje en een Venetiaans doosje.
Een parelmoer belegd lepeldoosje.Met sleuteltjes. Op de hoek van de deksel missen 2 stukjes
Een lot van drie kistjes w.o. een documenten-, thee- en bridgekist met benen fiches.A lot with three
Een tinnen kraantjeskan. Nederland, 19e eeuw.Afm. H: 47 cm.A pewter tap jug. The Netherlands, 19th
Een tinnen kraantjeskan. Nederland, 19e eeuw.Afm. H: 47 cm.A pewter tap jug. The Netherlands, 19th century. Dim. H: 47 cm. ...[more]
Twee miniatuur portretjes van onder andere Napoleon. Frankrijk, 1e helft 20e eeuw.Two miniature
Een houten kistje met intarsia en marqueterie. Circa 1900.Bijgevoegd een bijbeltje met zilveren
Een lot van vier Russische lakdoosjes en een adressenboekje.A lot with four Russian lacquer boxes
Een lot van vier Russische lakdoosjes en een adressenboekje.A lot with four Russian lacquer boxes and an address book. ...[more]
Een mahonie gefineerde Louis Seize bestekkist. Engeland, 18e eeuw.Met roodfluwelen binnenzijde.
Twee uitgebreide schilders en beeldhouwers kisten met inhoud.Two extensive painter and sculptor
Twee uitgebreide schilders en beeldhouwers kisten met inhoud.Two extensive painter and sculptor boxes with various contents. ...[more]
Een antieke blikken koffiebonendispenser.Afm. H: 65 cm.A vintage tin coffee bean dispenser. Dim.
Een antieke blikken koffiebonendispenser.Afm. H: 65 cm.A vintage tin coffee bean dispenser. Dim. H: 65 cm. ...[more]
Een lot van twee benen vergrootglazen. 20e eeuw.Afm. 16 x 5 cm.A lot of two bone magnifying glasses.
Een lot van twee benen vergrootglazen. 20e eeuw.Afm. 16 x 5 cm.A lot of two bone magnifying glasses. 20th century. Dim. 16 x 5 cm. ...[more]
Een benen speldenkussen in de vorm van een muis. 20e eeuw.Afm. 3,5 x 5,5 cm.A bone pincushion in the
Een Jacquard-geweven gobelin met voorstelling van een wijnoogst. Naar middeleeuws voorbeeld. Afm.
Een houten theekist met marquetterie, compleet met 2 binnenbakken en glazen schaal. 19e eeuw.
Een Indiase bronzen "catfish". 1e helft 20e eeuw.Afm. 4 x 31 cm.An Indian bronze catfish. First half
Een verguld sieradendoosje met Limoges portretje. Frankrijk. Circa 1900.Afm. 2,5 x 12 cm.A gilded
Een antieke bronzen bel, vermoedelijk Utrecht.Afm. 22,5 x 11 cm.An antique bronze bell, presumably
Een antieke bronzen bel, vermoedelijk Utrecht.Afm. 22,5 x 11 cm.An antique bronze bell, presumably Utrecht. Dim. 22.5 x 11 cm. ...[more]
1437 Los(e)/Seite