- Collectables (453)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Clocks, Watches & Jewellery (50)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
1437 Los(e)/Seite
naar Emil Fuchs (1866 - 1929). Een stel Art Nouveau bronzen vazen met bloemenranken en putti.
Een handgeschreven document. In naam van Leopold I van België.A handwritten document. In the name of
Een handgeschreven document. In naam van Leopold I van België.A handwritten document. In the name of Leopold I of Belgium. ...[more]
Een empire borduurwerk van moeder en kind onder een boom. Zijde op zijde. Huidtonen geschilderd.Afm.
Een stel tinnen cassolettes of kastanjevazen. Midden 20e eeuw. Afm. H.33 cm.A couple of pewter
Een pre-revolutionaire Russische mahonie disk met tinnen versierselen en halfedelstenen. "Erfgoed
Een gedreven koperen theebusje met tinnen schepje. Eind 19e eeuw. A driven copper tea caddy with
Een gedreven koperen theebusje met tinnen schepje. Eind 19e eeuw. A driven copper tea caddy with pewter scoop. Late 19th century. ...[more]
Een bronzen bijouteriedoosje met decoraties aan vijf zijden. Frankrijk 19e eeuw. Onleesbaar
Een Zeeuws mes of "Paeremes". 19e eeuw.Afm. L: 33 cm, incl. heft.A Zeeland knife or "Paeremes". 19th
Een koperen tabaksdoos, met inscripties en afbeeldingen. O.a. "hat ik mijn van te vooren Wel
Een rood-, en geelkoperen tabaksdoos met voorstellingen van kruisiging en kruisafname. Holland 18e/
Een verzameling tassen van alligator,- en slangenleer.A collection of bags made of aligator and
Een verzameling tassen van alligator,- en slangenleer.A collection of bags made of aligator and snake leather. ...[more]
Een bontmantel en een nerts shawl.Inclusief aankoopbon uit 1988.A fur coat and a mink shawl.
Een bontmantel en een nerts shawl.Inclusief aankoopbon uit 1988.A fur coat and a mink shawl.Including purchase receipt from 1988. ...[more]
Een slangenleren damestas incl. portefeuille. 20e eeuw.Afm. 34 x 33 cm.A snake leather ladies' bag
Een lederen dokterstas.A leather doctor's bag. ...[more]
Twee wandelstokken met zilveren heft. Circa 1900.Two walking canes with silver handles. Approx
Twee wandelstokken met zilveren heft. Circa 1900.Two walking canes with silver handles. Approx 1900. ...[more]
Een zijden sjaal, Hermès Parijs. Frankrijk, eind 20e eeuw.Met originele doos. Afm. 85 x 85 cm.A silk
Een lot van twee lederen vintage reiskoffers.A lot of two leather vintage travel bags. ...[more]
Een lot van vier wandelstokken en paraplu's.A lot of four walking canes and umbrellas. ...[more]
Een mantel van wasberenbont.A raccoon fur coat. ...[more]
Een Curta calculator type 1. Liechtenstein, ca. 1950.Afm. 11 x 5,5 cm.A Curta calculator type 1.
Een Buizenradio, Stern, Zweden. 1e helft 20e eeuw.Afm. 28 x 33 x 32 cm.A Tube Radio, Stern.
Een groot model bakelieten speaker, Philips. Nederland, 1e helft 20e eeuw.A bakelite speaker,
Een houten J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, ca. 1910.A wooden J. Lizars, Glasgow - "
Een houten J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, ca. 1910.A wooden J. Lizars, Glasgow - "Challange" camera, approx 1910. ...[more]
Een Sovjet spionagecamera. Krasnogorsk F-21 "Ajax" - De vermomming in vorm van een knoop - ca.
Een bakelieten Philips platenspeler, zgn "Hoedendoos". Nederland, 1e helft 20e eeuw.Afm. 15 x 26,5
Een laat 19e-eeuwse muziekdoos. Gedecoreerd met veldboeketje. Met 6 verschillende melodiën. Afm.
Een Minolta - 16, "spionage camera" - Verstopt in een vintage Marlboro pakje.A Minolta - 16, "spy
Een grammofoon merk Montero met extra naalden en platen. A gramophone of the brand Montero with
Een grammofoon merk Montero met extra naalden en platen. A gramophone of the brand Montero with extra needles and records. ...[more]
Een medisch instrument in originele houten kist. 1e helft 20e eeuw.Afm. 13,5 x 19 cm.A medical
Een lot van twee natuurkundige instrumenten in originele houten kisten. 1e helft 20e eeuw.A lot with
Een 19e-eeuws theedoosje met intarsia later omgebouwd tot muziekdoosje. Afm. H: 7,7 cm, B: 16 cm, D:
Een lot van vier natuurkundige instrumenten. 1e helft 20e eeuw.A lot with four physical instruments.
Een lot van vier natuurkundige instrumenten. 1e helft 20e eeuw.A lot with four physical instruments. First half of the 20th century. ...[more]
Een lot van twee ontvangers. Zweden, 1e helft 2e eeuw.A lot with two receivers. Sweden, first half
Een lot van twee ontvangers. Zweden, 1e helft 2e eeuw.A lot with two receivers. Sweden, first half of the 20th century. ...[more]
Een lot van twee radio's van Saba en Philips. 1e helft 20e eeuw.A lot with two radios of Saba and
Een lot van drie radio's w.o. Nordmende. 1e helft 20e eeuw.A lot with three radios including
Een lot van drie radio's w.o. Nordmende. 1e helft 20e eeuw.A lot with three radios including Nordmende. First half of the 20th century. ...[more]
Een klarinet in originele koffer, pelisson. Frankrijk 2e helft 20e eeuw.A clarinet in original case,
Een Philips radio 2501, compleet. Nederland, 1e helft 20e eeuw.A Philips radio 2501, complete. The
Een apothekersweegschaal, circa 1900.Gewichten ontbreken. Afm. 33 x 39 x 17,5 cm.A pharmacy scale,
Een viool met strijkstok in koffer.A violin with bow in case. ...[more]
Een Prufer klarinet met zilveren beslag.Met bijbehorende koffer. A Prufer clarinet with silver
Een Prufer klarinet met zilveren beslag.Met bijbehorende koffer. A Prufer clarinet with silver fittings. With accompanying case. ...[more]
Een Arosia Organette. Amerika, 1e kwart 20e eeuw.Inclusief 41 platen. Afm. 23 x 38 x 33 cm.An Ariosa
Een gietijzeren boekenpers. 19e eeuw.En daarbij een gietijzeren snijmachine. Afm. 40 x 50 x 30 cm.
Een lot van twee camera's; - Compur No 258646 met G. Rodenstock lens in lederen tas met toebehoren
Een Kodak camera. Eastman Kodak company 6210 - No 4 Kodak 1890 - oplage van 3750 A Kodak camera.
Een 19e-eeuwse camera. Fallowfield's "Facile" ca. 1887.A lot with four 19th century cameras.
Een 19e-eeuwse camera. Fallowfield's "Facile" ca. 1887.A lot with four 19th century cameras. Fallowfield's "Facile" approx 1887. ...[more]
Een Falz & Werner, Leipzig, Reiscamera ca. 1895.A Falz & Werner, Leipzig, travelcamera approx.
Een Falz & Werner, Leipzig, Reiscamera ca. 1895.A Falz & Werner, Leipzig, travelcamera approx. 1895. ...[more]
Een houten camera. City Sale & Exchange met Pioneer lens ca. 1900.A wooden camera. City Sale &
Een houten camera. City Sale & Exchange met Pioneer lens ca. 1900.A wooden camera. City Sale & Exchange with Pioneer lense approx 1900. ...[more]
Een houten camera. Thornton-Pickard No. 750 - Zeiss Ross, London lens - ca. 1890.Redelijke staat,
Een set van twee Bilora-Boy camera's - Ca. 1950.A Bilora-Boy camera - approx 1950. ...[more]
Een lot van drie camera's bestaande uit een "Victory Canary Songster" U.S.A - ca. 1920, een Rubberen
Een lot van twee Fotolijstjes - waarvan één in lederen foedraal met rood velours - ca. 1900.A lot of
Een lot van twee stereokijkers met een stapel diverse stereofoto's.A lot of two stereo viewers
Een lot van twee stereokijkers met een stapel diverse stereofoto's.A lot of two stereo viewers with a stack of various stereo pictures. ...[more]
Een Blair "Hawk-eye" Detective camera - ca. 1890. met krantenknipsel over de verkoop van de camera.A
Een vintage camera: Toko Photo co. Japan. "Cyclops" - ca. 1950 - In fraaie lederen tas.A vintage
Een vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - ca. 1950.A vintage camera: Mercury Univex U.S.A. -
Een vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - ca. 1950.A vintage camera: Mercury Univex U.S.A. - approx 1950. ...[more]
Een bakelieten fotolijst met Daguerreotypie van een heer - ca. 1910.A bakelite picture frame with
Een camera: Ica Reflex 755 - Carl Zeiss lens.A camera: Ica Reflex 755 - Carl Zeiss lense. ...[more]
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een meisje.An antique picture frame with the Daguerreotype
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een meisje.An antique picture frame with the Daguerreotype of a girl. ...[more]
1437 Los(e)/Seite