- Collectables (453)
- Asian Art (386)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (288)
- Glassware (70)
- Furniture (59)
- Clocks, Watches & Jewellery (50)
- Sculpture (31)
- Arms, Armour & Militaria (25)
- Lighting (25)
- Models, Toys, Dolls & Games (24)
- Books & Periodicals (9)
- Vintage Fashion (9)
- Carpets & Rugs (6)
- Ceramics (2)
1437 Los(e)/Seite
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een heer.An antique picture frame with the Daguerreotype
Antiek fotolijstje met Daguerreotypie van een heer.An antique picture frame with the Daguerreotype of a gentleman. ...[more]
Een Marion Fils & Cie, Paris - Camera ca. 1910 met daarbij een fotohouder met vergrootglas.A
Een spionage camera - Mycro - in originele lederen tas.A spy camera - Mycro - in original leather
Een spionage camera - Mycro - in originele lederen tas.A spy camera - Mycro - in original leather bag. ...[more]
Een Nicnon No. 740107 - verrekijker met camera.A Nikon No. 740107 - binoculars with camera.
Een Nicnon No. 740107 - verrekijker met camera.A Nikon No. 740107 - binoculars with camera. ...[more]
Een Nikon MD-2 fotocamera - met MF-1 rug voor filmrolletjes van 250 foto's en MB-1 motor drive.A
Twee expo Watch camera U.S.A. - 1 in origineel doosje - ca. 1905. Inclusief filmrolletje (in doos).
Een Eastman Kodak - No. 3-A Model B5 - Folding Pocket Kodak camera - ca. 1900 - In leren tas.An
Lot van diverse camera onderdelen w.o. draadontspanner in doos, Junka en Plaubel makina camera - ca.
Een Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes.A Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2
Een Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes.A Wratten & Wainwright camera, 1890 + 2 cassettes. ...[more]
Een Watson & Sons London, field camera.A Watson & Sons London, field camera. ...[more]
Een Thornton Pickard "Folding Ruby" Camera.a Thornton Pickard "Folding Ruby" Camera.
Een Preco "unicum" folding camera" met een Bausch & Lomb lens.Afm. H: 53 cm, B: 25,5 cm, D: 12 cm.
Een architecten passerset. In foedraal van roggenhuid. 19e eeuw.Kleine restauratie aan roggehuid.
Een bronzen set sluitgewichten. Eind 19e eeuw.Afm. 10,5 x 9 cm.A bronze nested weight. Late 19th
Een bronzen set sluitgewichten. Eind 19e eeuw.Afm. 10,5 x 9 cm.A bronze nested weight. Late 19th century. Dim. 10.5 x 9 cm. ...[more]
Een koffergrammofoon, gemerkt: "His Masters Voice". Begin 20e eeuw. - restauratie object.Afm. 14 x
Maanglobe.Denoyer-Geppert. circa 1969. Ø 40 cm.Denoyer-Geppert. Approx 1969.Moon globe. Ø 40 cm.
Maanglobe.Denoyer-Geppert. circa 1969. Ø 40 cm.Denoyer-Geppert. Approx 1969.Moon globe. Ø 40 cm. ...[more]
Een "USA Heritage Sterling Silver" dwarsfluit in originele doos. Enkele deukjes.A "USA Heritage
Een Sila Camerano musette instrument occ. Accordeon in originele koffer. Herkomst: Dirk Witte,
Een lot albums w.o. postzegelalbums en diverse OXO plaatjes albums.A lot consisting of albums
Een lot van diverse kunst en antiek boeken.A lot consisting various art and antique books. ...[more]
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick Jacob and Hendrick Keur 1738. ...[more]
Een militaire kaart. "Theatre de la Guerre". Carte des Pays Bas. 1792.door: M. Brion de la Tour.
Een 18e eeuwse Statenbijbel door Jacob en Hendrick Keur. Met restauraties. Sloten beschadigd. Afm.
Een lot oude boeken w.o. bijbels.A lot with old books including Bibles. ...[more]
Een lot van ca. 28 stripboekjes Eric de Noorman. Matige conditie.A lot of approximately 28 comic
Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en
Bijbel met 100 lithoprenten 20e eeuwBevat het Oude en Nieuwe Testament met leeg familie register.
Een Friese stoelklok. Nederland, 19e eeuw.A Frisian chair clock. The Netherlands, 19th century.
Een Friese stoelklok. Nederland, 19e eeuw.A Frisian chair clock. The Netherlands, 19th century. ...[more]
Een tafelklokje, Warmink. Ca. 1960.Afm. 25 x 15 cm.A table clock. Warmik, approx 1960. Dim. 25 x
Een tafelklokje, Warmink. Ca. 1960.Afm. 25 x 15 cm.A table clock. Warmik, approx 1960. Dim. 25 x 15 cm. ...[more]
Een houten kolompendule. Frankrijk, 19e eeuw.Slingerveer afgebroken. Afm. 41 x 22 cm.A wooden
Een uit eikenhout gesneden barometer. België, eind 20e eeuw.Afm. 93 x 33 cm.A barometer carved
Een marmeren klokkenstel met massieve cassolettes en een bronzen beeld van vadertje tijd. Frankrijk,
Een houten tafelklok met bronzen ornamenten. Midden 20e eeuw.Incl. sleutel. Afm. 31 x 18,5 cm.A
Een houten kolompendule met vergulde ornamenten. Frankrijk, 19e eeuw.Lichte beschadigingen. Afm.
Een ZAMAC klokkenstel. Ca. 1900. Afm. H:55 cm.A ZAMAC clock set. Approx 1900. Dim. H: 55 cm.
Een ZAMAC klokkenstel. Ca. 1900. Afm. H:55 cm.A ZAMAC clock set. Approx 1900. Dim. H: 55 cm. ...[more]
Een drie-delig ZAMAC klokkenstel met twee urnvormigel kandelaren en een figuur naar Joseph Barian:
Een drie-delig witmarmeren klokkenstel bestaande uit een pendule en twee kandelaren. Versierd met
Een Christiaan van der Klaauw stoelklok met carillon en 3D moonphase. Joure, 2e helft 20e eeuw.
Een wingend lantaarn klok met houten stoel, gesigneerd Christiaan van der Klaauw Joure. Nederland,
Een Friese Carillon stoelklok met drie melodieën, beschilderd met een winterlandschap. Gesigneerd
Een Jaeger partner tafelklok. Circa 1930.8 Daags uurwerk, geïntegreerde lamp. Chromen kap en
Een kolompendule met intarsia en emaille wijzerplaat. Frankrijk, 19e eeuw.Wijzerplaat is beschadigd.
Een bronzen klokje met emaille wijzerplaat in de vorm van een zonnebloem. Frankrijk, eind 19e eeuw.
Een bronzen horlogehouder in de vorm van een cobra met desk top bol klok. Midden 20e eeuw. Bolklok
Een Friesse staartklok, 19e eeuw.Adres: A. Steven, Almelo.A three-part clock set with ZAMAC statue
Een Friese staartklok. Nederland 19e eeuw.Niet getest op werking. Afm. 130 x 36 x 20 cm.A Frisian
Klokkenstel met groene onyx. Frankrijk, eind 19e eeuw.Meerdere beschadigingen en breuken. A clock
Een staartklok, 20e eeuw.Niet getest op werking.A tail clock. 20th century. Not tested for function. ...[more]
Een marmeren pendule met bronzen leeuw. Frankrijk, eind 19e eeuw.A marble pendulum with bronze lion.
Een marmeren pendule met bronzen leeuw. Frankrijk, eind 19e eeuw.A marble pendulum with bronze lion. France, late 19th century. ...[more]
Een Thomas Smith tafelklokje.8 Daagse gangreserve, maanfase. Niet getest op langdurige werking. Afm.
Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat en slagwerk. Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 15 x 8 cm.A
Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 16 x 8 cm.A bronze travel
Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 10 x 8 cm.A bronze travel
Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat en slagwerk. Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 12 x 7 cm.A
Een bronzen reisklok met emaille wijzerplaat Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 15 x 7,5 cm.A bronze travel
Een vuurvergulde pendule met een dame, geëmaileerde wijzerplaat, touwtjesuurwerk. Frankrijk, 19e
Een bronzen pendule met ornamenten en een engel, touwtjesuurwerk. Frankrijk, 19e eeuw.Afm. 44 x 21
1437 Los(e)/Seite