7 Los(e)/Seite
Een glazen tafelset bestaande uit een vaas en een schaal, Moser. Tsjechoslowakije, 20e eeuw.
Een kristallen schaal met vergulde messing rand, Moser Karslbad. Tsjechoslowakije, begin 20e eeuw.
Een glazen bolvaas gemerkt 'F.H.' - Fritz Heckert Petersdorf met Perzisch decor Jodphur, ca.1900(?).
Hollandse School, 20e eeuw.
7 Los(e)/Seite