- Oberkategorie,
36 Los(e)/Seite
Een polychroom houten sculptuur van een heilige. Polychromie van latere datum. Vermoedelijk Duitsland, 18e eeuw. H. ca. 150 cm.
Een bronzen penkandelaar met afschroefbare pen. Zuidelijke Nederlanden, 16e eeuw. H. 24,5 cm.
Een geelkoperen rokkandelaar met balustervormige stam. Zuidelijke Nederlanden, 17e eeuw. H. 12 cm.
Een kokosnoten halssieraad voor een stamhoofd met koperen monturen, op metalen sokkel. Key eilanden, 19e eeuw. H. incl. sokkel 27,5 cm.
Een houten ikoon met voorstelling van Jezus met Maria en Johannes. Roemenië, 18e/19e eeuw. Afm. 44,5 x 38 cm.
Een houten ikoon met voorstelling van Nicolaas. Roemenië, 18e/19e eeuw. Afm. 51,5 x 44,5 cm.
Houten ikoon met voorstelling van de Moeder Gods. Rusland, mogelijk 16e - 17e eeuw. Afm. 37,5 x 30,5 cm.
Montblanc vulpen, Marcel Proust, Limited edition 20927/21000. Met 18-kt geel en witgouden nib. Met boekje, in doos, met buitendoos en karton.
Montblanc vulpen, Johan sebastian Bach. 18-kt geel- en witgouden nib. Met bladmuziek, boekjes, doos en buitendoos.
Montblanc vulpen, Qing Dynasty, limited edition No. 1863/2002 met groen jade dop. 18-kt gouden nib. Met boekjes, doos en buitendoos.
Een blauw wit porseleinen dekselvaas, met decor van bloemen. Ongemerkt. Delft, ca. 1750. Provenance: gekocht bij Bascourt, Antwerpen. H. 42,5 cm.
Een paar blauw wit porseleinen vazen met floraal decor. Genummerd. Delft, 17e eeuw. H. 22 cm.
Een ca. 99-delig polychroom porseleinen servies met floraal decor. Gemerkt. Duitsland, Meissen, 19e eeuw.
36 Los(e)/Seite