4 Los(e)
- Oberkategorie,
4 Los(e)/Seite
Een gobelin met voorstelling van 'bergère'. Gemerkt M.R.D. (Manufacture Royale d' Aubusson). Frankrijk, 18e eeuw. Afm. 177 x 142 cm.
Een gobelin met voorstelling van de zalving van een koning. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 232 x 238 cm.
Een gobelin fragment met voorstelling van een Romeinse veldheer en officier. Frankrijk, 17e eeuw. Afm. 220 x 110 cm.
4 Los(e)/Seite