3 Los(e)
- Oberkategorie,
3 Los(e)/Seite
Een eikenhouten vierdeurskast met gestoken panelen, met decor van bijbelse voorstellingen. Noord-Nederland, ca. 1650. Afm. 165 x 70 x 212 cm.
Een koloniale VOC-scheepskist met koperen beslag en slotplaat. Holland/Batavia, 17e eeuw. Afm. 59 x 96 x 49 cm.
Een polychroom beschilderde houten tafel met lade, met decor van pijprokende figuren. Hindeloopen, 19e eeuw. Afm. 84,5 x 40,5 x 47,5 cm.
3 Los(e)/Seite