- Oberkategorie,
9 Los(e)/Seite
Een glazen bokaal met radgravure decor 'Vivat Allo Een Glas In Vrind Schap'. Holland, 18e eeuw. H. 20 cm.
Collectie van 24 diverse glazen, waarvan 23 slingerglazen. Holland, 18e eeuw. H. 14,5 - 19 cm.
Een glazen vaas met gematteerd decor van gezichten. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. H. 27 cm.
Een kristallen tazza met reliëfdecor in goudverf van bloemen en pauwenveren. Mogelijk Oostenrijk, Jugendstil, ca. 1910. H. 22,5 cm. Diam. 17 cm.
Een glazen schaal met geëtst decor van figuren in goud. Ongemerkt. Tsjechië, ca. 1930. Diam. 39 cm.
Een polychrome platelen vaas met twee grepen, met decor van vogels en bloemen. Gemerkt. Rozenburg, Den Haag, ca. 1900. H. 39 cm.
9 Los(e)/Seite